Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 08.10.2014, 12:59
CAKABEY_

Standard Selamlar

Zitat:
Zitat von ask_sehidi Beitrag anzeigen
Yüce Allah'im sana sonsuz kere sükürler olsun! Her tuttugumu altin ediyorsun! Bana hayir, bereket ve risk kapilarini aciyorsun. Sana ne kadar sükür etsem azdir!
Bu sene Amasya'da vekaletten lokma dagittirdim ve seneye insallah Hacibektas ilcesinde kendim muhtac canlara dagitacagim!
Allah kabul etsin güzel islerin adami ask sehidi.
Alt 08.10.2014, 13:01
ask_sehidi

Standard

O senin güzel gördügün icin. Sag ol var ol CAKABEY_ dostum!

Zitat:
Zitat von CAKABEY_ Beitrag anzeigen
Allah kabul etsin güzel islerin adami ask sehidi.
Alt 08.10.2014, 13:16
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Yüce Allah'im sana sonsuz kere sükürler olsun! Her tuttugumu altin ediyorsun! Bana hayir, bereket ve risk kapilarini aciyorsun. Sana ne kadar sükür etsem azdir!
Bu sene Amasya'da vekaletten lokma dagittirdim ve seneye insallah Hacibektas ilcesinde kendim muhtac canlara dagitacagim!
Lokmayi nasil dagittirdiniz? Bende düsünüyorum
Alt 08.10.2014, 13:36
CAKABEY_

Standard

Zitat:
O senin güzel gördügün icin. Sag ol var ol CAKABEY_ dostum!
Estagfurullah...dost iyiyi kötüyü söyler gider. bana iyiyi söylemek düstü. saygilar
Alt 08.10.2014, 13:37
ask_sehidi

Standard

Bir yakin akrabaminin vasitasiyla. Böyle seylerin ya basinda olacaksiniz ya da güvendiginiz birine emanet edeceksiniz.
Allah simdiden kurbaninizi kabul etmesini dilerim.

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Lokmayi nasil dagittirdiniz? Bende düsünüyorum
Alt 08.10.2014, 13:48
ask_sehidi

Standard

Sagol varol kardesim. Senin mayan güzellik ile yogrulmus. Sana sözün güzelini söylemek her daim yakisir, cünkü herkes dogasina göre davranir. Güzel düsünen, güzel konusur, güzel konusan da güzel davranir.

Zitat:
Zitat von CAKABEY_ Beitrag anzeigen
Estagfurullah...dost iyiyi kötüyü söyler gider. bana iyiyi söylemek düstü. saygilar

Geändert von ask_sehidi (08.10.2014 um 13:51 Uhr).
Alt 08.10.2014, 16:14
CAKABEY_

Standard

Zitat:
Sagol varol kardesim. Senin mayan güzellik ile yogrulmus. Sana sözün güzelini söylemek her daim yakisir, cünkü herkes dogasina göre davranir. Güzel düsünen, güzel konusur, güzel konusan da güzel davranir.
sagol ask sehidi . burada herkes iyi, vaybee forumda kötü niyetliye az rastlanir herhalde...biz herkesin iyiligini istiyor, iyilik göstermeye calisiyor ve herkestende aynisini bekliyoruz..genel olarakta iyilik görüyoruz yani, sagolsunlar.
Alt 08.10.2014, 16:29
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bir yakin akrabaminin vasitasiyla. Böyle seylerin ya basinda olacaksiniz ya da güvendiginiz birine emanet edeceksiniz.
Allah simdiden kurbaninizi kabul etmesini dilerim.
Cevreme birak akraba türk bile yok. Annem Bir kac defa almanlara asure , et götürünce soru yagmuruna tuttular: bozuldumu? Fazlami pisirdiniz, bozulmasin diyemi getirdiniz vs, ben hic anlamayanlara anlatacak kadar enerjim yok.

Eger büyük siparis üzerine lokma yapip getiren varsa "ilerde" artik yaptirmayi düsünüyorum
Alt 08.10.2014, 16:39
Beyazguel60

Lächeln

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Cevreme birak akraba türk bile yok. Annem Bir kac defa almanlara asure , et götürünce soru yagmuruna tuttular: bozuldumu? Fazlami pisirdiniz, bozulmasin diyemi getirdiniz vs, ben hic anlamayanlara anlatacak kadar enerjim yok.
Eger büyük siparis üzerine lokma yapip getiren varsa "ilerde" artik yaptirmayi düsünüyorum

Also meine Mama sagt nur " Noah´s Suppe" mehr erklären muss sie nicht,

die verstehen das dann schon..... ( süß ).....

Alt 08.10.2014, 16:50
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Beyazguel60 Beitrag anzeigen

Also meine Mama sagt nur " Noah´s Suppe" mehr erklären muss sie nicht,

die verstehen das dann schon..... ( süß ).

Ben kimseye buyurmayacagim artik. Isteyen kendisi ugrassin. Sokaklara Bir defa türk üniversite ögrencileri kocaman kazanla gelip gecenlere dafitiyordu. Önce begendim sonra: degermi dedim: türklerin cömert ve insanli oldugunu yabancilarda ögrenmis: evlenip Bir türkle evde oturayim daha iyi Diyen cok alman kadini var aslinda yabanci diye ayirt etmeyelimde iyi ve kötü insanlar diyelim: almanlardada iyi insanlar vicdanli vs ama kültürleri onlari bencillestiriyor
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche