Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.10.2013, 15:22
the_last_time

Standard

Ben sevdami yazdim daga taslara
Seher anlattim ucan kuslara
Girer oldum hayallere düslere
O yarin pesinden gitsem ne olur.....
Alt 14.10.2013, 15:25
zerrecikler

Frage the las time

hayirdir? ne diye öyle zirt birt profilime ugruyorsun? yolladigin mailine özelden cevap vermeyecegim. ;p

tltime: naber? hersey yerinde mi?

yessss, hersey süper! ;Pp
Alt 14.10.2013, 15:34
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
hayirdir? ne diye öyle zirt birt profilime ugruyorsun? yolladigin mailine özelden cevap vermeyecegim. ;p

tltime: naber? hersey yolunda mi?

yessss, hersey süper! ;Pp
Zirt pirt degil zerrecikler, sadece kafamda bir soru isareti olustu.. Benekalice hanim fikirlerime yakin duruyor, onu yerden yere vuruyorsun! Aurum da bana insan olarak sicak bakiyor, bir dövmedigin kaldi. Gelincik, yani onmyown bana ilgi duydugunu sezmistim, irkci mi ilan etmedin? Kizcagiz benden hoslandi diye burnundan getirdin ve üyeligini bile iptal ettirdin..

Kendimi sordum bu iste bir bit yenigi var ama neyin nesi? Ilk kaynaktan yani senden ögrenmek istedim.. Bu kadar zerrecikler ne azi ne fazlasi, yoksa seninle "freundschaft"i was immer das bei vaybee heissen mag, iptal etmezdim..

Benim gizlim saklim yok, söyle bakiyim. Derdini söyle de derman olayim
Alt 14.10.2013, 15:41
zerrecikler

Reden Pes!

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Zirt pirt degil zerrecikler, sadece kafamda bir soru isareti olustu.. Benekalice hanim fikirlerime yakin duruyor, onu yerden yere vuruyorsun! Aurum da bana insan olarak sicak bakiyor, bir dövmedigin kaldi. Gelincik, yani onmyown bana ilgi duydugunu sezmistim, irkci mi ilan etmedin? Kizcagiz benden hoslandi diye burnundan getirdin ve üyeligini bile iptal ettirdin..

Kendimi sordum bu iste bir bit yenigi var ama neyin nesi? Ilk kaynaktan yani senden ögrenmek istedim.. Bu kadar zerrecikler ne azi ne fazlasi, yoksa seninle "freundschaft"i was immer das bei vaybee heissen mag, iptal etmezdim..

Benim gizlim saklim yok, söyle bakiyim. Derdini söyle de derman olayim
oyunbazligina bakin hele...

anlasilan seninde kasintilarin tutumus. canim benim, seninle de mi biraz ilgilenmem mi istiyorsun. eh, hadi seni kiracagima, senin o cevrendeki dangalak kadinlarin kafasini kirarim beee

hasta misi sen kardesim? kendi kendine ne gelin güveyi oluyorsun böyle!? kendi kendine alevlenip duruyorsun? senin gelincik midir nedir, eski yazilar hepsi duruyor... gözüne sokmam mi istermisin?
Alt 14.10.2013, 15:43
zerrecikler

Standard

ah canimmmm, bu yüzden mi freundschaftimizi iptal ettin !? demek bu yüzden o günden beri uyku girmiyor gözlerime :-)))
Alt 14.10.2013, 15:46
the_last_time

Standard

Zitat:
oyunbazligina bakin hele...

anlasilan seninde kasintilarin tutumus. canim benim, seninle de mi biraz ilgilenmem mi istiyorsun. eh, hadi seni kiracagima, senin o cevrendeki dangalak kadinlarin kafasini kirarim beee

hasta misi sen kardesim? kendi kendine ne gelin güveyi oluyorsun böyle!? kendi kendine alevlenip duruyorsun? senin gelincik midir nedir, eski yazilar hepsi duruyor... gözüne sokmam mi istermisin?
Orasini gececeksin! Das weisst du und das weiss ich! Bis jetzt habe ich praktisch all das ignoriert, tue ich auch jetzt! Aber das ist mir so hier aufgefallen! Und nicht nur mir!
Weil ich vor paar Monaten deine mails gelöscht habe, hast du Gift Galle spuckend mir eine weitere geschrieben, so nachdem Motto was fällt mir ein deine Emails zu löschen . Auch das habe ich ignoriert.. hadi yalan de!

Ich will dir mal was sagen... Nein ich lasse es lieber nichts ist schrecklicher als eine in ihrem Ego gekränkte Frau, auch wenn es hier im Forum ist...

Geändert von the_last_time (14.10.2013 um 15:48 Uhr).
Alt 14.10.2013, 15:52
zerrecikler

Standard

dinle, senin gelincigin olsun yada baskasi olsun, genelde cevrendeki kadinlar iki yüzlü olduklari icin, seve seve iki yüzlüklerini gözlerine büyük bir keyfle soktum. tabi bu bir tesadüf, senin cevrenden olmaya bilirlerdide.

öylese, o olaylardan sonra ne diye benim pesimde deli divane gibi dolanip durdun!? üstelik iltifatlarda bulundun, örnegin: ruhu güzel kadin... vs vs

beynine not et:
kadin olsun erkek olsun, yanlis yapanin GÖZÜNÜ OYARIM.

Geändert von zerrecikler (14.10.2013 um 16:08 Uhr).
Alt 14.10.2013, 15:53
the_last_time

Standard

Bu arada bir sey da eklemek isterim. Ben hayvanlar aleminden insanlar alemine henüz o gecis sürecini tamamlamamis sürüngenlerden olmadigim icin her bayana da malum gözle bakmiyorum. Aurum olsun Benekalice olsun zararsiz ve temiz insanlar. Bilhas Benekalice gibi bir bayana hakaret etmek yakisik almiyor zerrecikler!
Seninle polemige girecek degilim! Cünkü sen o polemigi cok ariyorsun benimle de, git nerden bulursan bul! Benden sana ne hayir gelir ne polemik!

Sadece yolunda arzik olsun! Kücük insanlar insanlarla, büyük insanlar fikirlerle ugrasirlar!
Alt 14.10.2013, 15:56
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Orasini gececeksin! Das weisst du und das weiss ich! Bis jetzt habe ich praktisch all das ignoriert, tue ich auch jetzt! Aber das ist mir so hier aufgefallen! Und nicht nur mir!
Weil ich vor paar Monaten deine mails gelöscht habe, hast du Gift Galle spuckend mir eine weitere geschrieben, so nachdem Motto was fällt mir ein deine Emails zu löschen . Auch das habe ich ignoriert.. hadi yalan de!

Ich will dir mal was sagen... Nein ich lasse es lieber nichts ist schrecklicher als eine in ihrem Ego gekränkte Frau, auch wenn es hier im Forum ist...
Hääää? bana bak, sakin benimle ugrasmaya kalkisma. salak misin nesin sen, sen durduk yere beni sildin, ve ben sana sordum, hayirdir ne oldu birden? senin komik argümanlarinla fazla ugrasamazdim. ben sana dürüstce, o sohbeti acikladim... su isminle olan olayi. sen daha hala gelmissin bana iftira atmaya calisiyorsun.

hadi simdi, dogruuuuu, sevdigin hatunlarin koynuna sokul.
Alt 14.10.2013, 15:57
TheToni

Standard

Zitat:
iyi aksamlar toni

günaydin derken? ...tonicim, biliyorum, bana daha önce bi takim kisilerin nasil oyunbaz olduklarini söylemistin. ama tonicim, ben senin, yada onun bunun uyarlariyla yola cikmam.

..."kendi ellerimle süzgecten geciririm - hepsini teker teker süzgecten gecirdim". hepsine ayri bir not verdim
merhaba zerre,
ben uyarilarda, sadece o kisilerle muhabbet ederken dikkatli olman icin, bulundum. yarin yazdigin birseyi gelip sana karsi kullanmaya calisirlar.

tabiki zamanla benim dediklerimin dogru oldugunu kendin göreceksin. umarim o zamana kadar bu serefsizlerden sana zarar gelmez.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche