Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.08.2014, 13:29
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Israel'le i$ birligi yaparak destekleyen,sonrada Gazzaya destek diyerek Coca Colay'i Boykott
eden Türkiyem....

bravo Kahramansiniz!!!

Uyan dedik uyanmadiniz!!!Utan Türkiyem!!

Geändert von Lara_ (11.08.2014 um 13:40 Uhr).
Alt 11.08.2014, 13:32
Ask_Sehidi

Standard

Yooo ben Kürtlere küfür etmedim, Kürtlerin aydinlarini senin gibi tonlarca Türke degismem. Benim küfür ettigim kisiler insaliktan nasibini almamis kisilerdir. ISID'e de küfür edince Araplara mi küfür etmis oluyorum.

Lan manbee? Sen karsindakini geri zekali salagin teki mi saniyorsun lan? Herkesi AKP'li mi sandin?

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
terbiyesiz edepsiz erdal.

sana ben burada aile terbiyesi verecek degilim onu malesef ailen ögretememis.

filistinlilerin ve kürtlerin anasina avradina buradan küfür edersin ama onlarin karsisinda durdugunda yalakalik yapanlardansin.
Alt 11.08.2014, 13:37
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Yooo ben Kürtlere küfür etmedim, Kürtlerin aydinlarini senin gibi tonlarca Türke degismem. Benim küfür ettigim kisiler insaliktan nasibini almamis kisilerdir. ISID'e de küfür edince Araplara mi küfür etmis oluyorum.

Lan manbee? Sen karsindakini geri zekali salagin teki mi saniyorsun lan? Herkesi AKP'li mi sandin?
yalancisin erdal.

bu küfür degilmi???

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Deveye diken Kürtlere siken lazim!
zazalara ve kürtlere ettigin bircok küfür daha var. istersen hepsini burada paylasayim

erdal senin gibi dönek yok bu sitede
Alt 11.08.2014, 13:45
Caka_Bey

Standard Bunlari söylemek sana kalmadi!

Zitat:
[size="3"]
sadece manbee, salih ve bosphorus kazanmadi bu secimi. cahil erdal, yalanci benekalice, troll deniz1008, aldatan timeraiser, oynak tatlibela, dansöz lafebesi, paralel caka ve sen uno kardesim kazandin.

Sen git baska islerle ugras, Devletin agziyla konusmak sana mi kaldi?

diger kisilere söylediklerin simdilik seninle onlarin arasinda. karismiyorum. lakin bana bir sey söylersen, muhakkak hakettigin cevabi alirsin.

biz susmayi bilen adamiz, lakin hic seslenmeyen adam'da degiliz!

Beni, devlete düsman olanlarin ekmegine yag süren kisi gibi gösteriyorsun..

Ben Devlet nedir bilirim, Ak partiye hic düsmanlik yapmadim, yapsamda hesabini sana vermem, kendime veririm.

bunu böylece bil.
Alt 11.08.2014, 13:51
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Dogru Söze Ne Hacet.Bravo.!!
Alt 11.08.2014, 13:51
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Sen git baska islerle ugras, Devletin agziyla konusmak sana mi kaldi?

diger kisilere söylediklerin simdilik seninle onlarin arasinda. karismiyorum. lakin bana bir sey söylersen, muhakkak hakettigin cevabi alirsin.

biz susmayi bilen adamiz, lakin hic seslenmeyen adam'da degiliz!

Beni, devlete düsman olanlarin ekmegine yag süren kisi gibi gösteriyorsun..

Ben Devlet nedir bilirim, Ak partiye hic düsmanlik yapmadim, yapsamda hesabini sana vermem, kendime veririm.

bunu böylece bil.
anlasilan secim sonuclari görünce hepinizin kimyasi bozulmus.

fetullah gülenin bile kimyasi bozulmus. gülen secmenlere ve ak partiye oy verenlere satilmis ve dönek olarak hakaret etti.

biz gülenin bile maskesini düsürdük. hocayim diye gecinen adami halden hale sokuyoruz ve o kisiyi ininden cikaracagiz!!! bundan emin olun!!!
Alt 11.08.2014, 13:56
Ask_Sehidi

Standard

Hayir! O Kürtler ayri Kürtler. O Kürtler Sozialisation'u yani sosyallesmesi, 7. yüzyilda evrim sürecinde durmus Kürtlerle benim isim olmaz. Ama Selahattin Demirtas gibi Kürtler senin basbakanina 1 degil 100.000 bin fark atar.. Oyle Kürtleri taktir ederim, ama onlar zaten Kürtlükleriyle degil, insan sevgisiyle, hosgörüyle ön plana cikanlar. Digerleri magaradan disari cikmiyorlar ki.. ISID'IN de icinde Kürtler var haa onlara her küfür mübbah

Zitat:
yalancisin erdal.

bu küfür degilmi???

zazalara ve kürtlere ettigin bircok küfür daha var. istersen hepsini burada paylasayim

erdal senin gibi dönek yok bu sitede

Geändert von Ask_Sehidi (11.08.2014 um 20:27 Uhr).
Alt 11.08.2014, 13:57
feyzade

Standard

Zitat:
sevgili vaybee kardeslerim.

bu secimin kaybedeni yok. türkiye halki kazandi, türkiye devleti kazandi, türkiye insani kazandi, ümmet kazandi, bosna kazandi, gazze kazandi, suriye kazandi, misir kazandi, sen ve ben kazandim.

sadece manbee, salih ve bosphorus kazanmadi bu secimi. cahil erdal, yalanci benekalice, troll deniz1008, aldatan timeraiser, oynak tatlibela, dansöz lafebesi, paralel caka ve sen uno kardesim kazandin.

kaybeden statüko oldu, kaybeden vesayet oldu, kaybeden dis mihraklar oldu!!!

bu secimde cati olarak bilinen ve sürekli yalan bilgi paylasanlarda kazandi. bu secimde fanatik propaganda yapanlarda kazandi. bu secimde cola icenler ve icirenlerde kazandi. bu secimde casanovalar ve casanovalari sevenlerde kazandi. "A"ylinden "Z"eynepe kadar hepsi kazandi.

kardeslerim bu secimle birlikte kin ve nefret duygularinizi bitirin artik. sevgi, saygi ve kardeslik hukuku icerisinde dürüst sohbetlerle vaktimizi degerlendirelim.

sevgili kardeslerim demokrasiye saygimizdan ötürü hepimizin baskomutani ve reisi cumhurumuz Recep Tayyip Erdogan vatana millete hayirli olmasi dilegiyle sözlerimi bitiriyorum.
Amin insaAllah.
Ellerine saglik güzel yazmissin.
Alt 11.08.2014, 14:00
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Amin insaAllah.
Ellerine saglik güzel yazmissin.
tesekkür ederim.

vaybeenin balkonuna cikip bir mesaj vermek istemistim ama birlik beraberlik mesajimdan rahatsiz olan bir kesim var gibi
Alt 11.08.2014, 14:04
feyzade

Standard

Zitat:
tesekkür ederim.

vaybeenin balkonuna cikip bir mesaj vermek istemistim ama birlik beraberlik mesajimdan rahatsiz olan bir kesim var gibi
Önemli degil. Hic bir zaman, herkesi memnun edemezsin.
Bu secenek halk tarafindan yapildi. TRde yasiyan halk kim iyi kim kötü daha iyi bilir, cünkü onlar degisiklikleri canli canli yasiyor.

Tekrar milletimize ve vatanimiza hayirli olsun.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche