Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 31.05.2014, 14:09
Ask_Sehidi

Standard Erdoğan’ın çocukları ne kadar maaş alıyor?

Erdoğan’ın çocukları ne kadar maaş alıyor? (haberi okumak icin linki tiklayin)

Kızılhackerler olarak bilinen Redhack'in Başbakan Erdoğan'ın çocukları ile ilgili yayınladığı bilgiler çok konuşulacak türden.
Erdoğan’ın 3 çocuğu da asgari ücret ile çalıştığını ifade eden Redhack, SGK’ya kayıtlı maaş bilgilerini paylaştı. Redhack’in paylaştığı bilgilerde; Başbakan Erdoğan kızı Sümeyya Erdoğan ve 17 ve 25 Aralık soruşturmalarında adı gündemden düşmeyen Bilal Erdoğan’ın 1021 TL maaş aldığı görülüyor.Erdoğan’ın çocukları ne kadar maaş alıyor?

Cüşşş bee artik cüşşş! Bu mu sizin HARAM HELAL anlayişiniz?

Geändert von Ask_Sehidi (31.05.2014 um 14:16 Uhr).
Alt 31.05.2014, 15:37
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Pes dogrusu!

Kan emicilerin oyunlari hic bitmez zaten!
PIR SULTAN IN köpekleri haram ve helali ayirt etmis,ama seriatci kafalar asla ayirt edememístir!
Pes gercekten!
Alt 31.05.2014, 20:03
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Kan emicilerin oyunlari hic bitmez zaten!
PIR SULTAN IN köpekleri haram ve helali ayirt etmis,ama seriatci kafalar asla ayirt edememístir!
Pes gercekten!
Sacmalamissin

Pirsultanda seriatciydi tabii senin haberin olmaz.

Seriatin vardigi adalete sizin hayaliniz bile erisecek gücte omadigini yukardaki zirvalarinla isbatlamis oldun
Tayip ve sulalesi üzerinden seriata saldirmak hakaret etmek en Büyük alcakliktir.
Bunu beyninize yerlestirin,
Kisilerin yaptigi hatalar mensup olduklari dine felsefeye düsünceye mal edilemez.Sayet mensup olduklari düsünce öyle bir yola acik kapi birakiyorsa o zaman, suclayabilirsiniz.

Örnegin, ben ateistlerin ahlak kurali olmadigini iddia edebilirim.Cünkü Ateist ögretilerde öyle bir kural yoktur.

Halbu ki Islam Seriati Tüm cirkeflikleri, hirsizligin önünü kapamis yapanlara agir mueyyideler getirmistir
Alt 01.06.2014, 00:07
Erfahrener Benutzer

Standard Yalancılar Zümresı!

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
Sacmalamissin

Pirsultanda seriatciydi tabii senin haberin olmaz.

Seriatin vardigi adalete sizin hayaliniz bile erisecek gücte omadigini yukardaki zirvalarinla isbatlamis oldun
Tayip ve sulalesi üzerinden seriata saldirmak hakaret etmek en Büyük alcakliktir.
Bunu beyninize yerlestirin,
Kisilerin yaptigi hatalar mensup olduklari dine felsefeye düsünceye mal edilemez.Sayet mensup olduklari düsünce öyle bir yola acik kapi birakiyorsa o zaman, suclayabilirsiniz.

Örnegin, ben ateistlerin ahlak kurali olmadigini iddia edebilirim.Cünkü Ateist ögretilerde öyle bir kural yoktur.

Halbu ki Islam Seriati Tüm cirkeflikleri, hirsizligin önünü kapamis yapanlara agir mueyyideler getirmistir
Türkiye tarihi gördü bunu!
Pir sultanin köpekleri;haram ve helal i ayirt etmis,ama bu seriatci kafalar,kafadan bacaklilar,alcakligin derin sularinda kol gezenler ayirt edemediler,aslada edemezler!
Madem ümmetcisin,neden rasist isim kullaniyorsun kelle avcisi alcak!
Sen ahlagin ne oldugunu bile bilmiyorsundur!
Iddia edermis,sen önce git rasist kafanla ugras,asagilik yaratik!
Sen git tanrilarina kan tasi,serefsiz seriatci kafalar,ölümden bahsediyor kac gündür,git onlarla öldürme planlari yap!
Alt 01.06.2014, 00:12
Erfahrener Benutzer

Standard ömer Hayyam

Irmaklarından şaraplar akacak“ diyorsun,
Cennet-i ala meyhane midir?
'her mümin'e iki huri' diyorsun
Cennet-i ala kerhane midir?
Alt 01.06.2014, 08:28
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=__CENK__;2085696]Türkiye tarihi gördü bunu!
Pir sultanin köpekleri;haram ve helal i ayirt etmis,ama bu seriatci kafalar,kafadan bacaklilar,alcakligin derin sularinda kol gezenler ayirt edemediler,aslada edemezler!
Sen git tanrilarina kan tasi,serefsiz seriatci kafalar,ölümden bahsediyor kac gündür,git onlarla öldürme planlari yap![/QUOTE

Sana birsey demistim
hatiradinmi?
Hatirlamazsin sen
cünkü insan seref ve haysiyeti senin gibi satilmis alcak katillere göre bir deger degildir.kendini, lenine marxa maoya , apoaya, darvine adamis o bunun sapigi, ISLAM SERIATINI TABIIIKI SEVMEZ.SEVMESINIDE BEKLEMEYIZ.FAKAT salya sumuk akitmaya kalkarsa o herseyi aldigi pislik dolu agzina ot tikmasinida biliriz.
Sanal faresi
Halen dünyanin en alcak serefsizi oldugunu bagirmakla seref bulamazsin
Cükür herif
Sende zerre seref olsaydi bana atfen yazmazdin!!
Birde gelmis burda insanlik tasliyorsun onun bunun yasmasi
bagirmaya devam et !!
BEN TÜRK OGLU TÜRKÜM BU SENI NEDEN RAHATSIZ EDIYOR?
ermeniyim diyemediginden mi ?
Muhtemelen öyledir
Alt 01.06.2014, 11:31
Erfahrener Benutzer

Standard Sözde ümmetciler!

[quote=turkogluturkiye;2085701]
Zitat:
Türkiye tarihi gördü bunu!
Sen git tanrilarina kan tasi,serefsiz seriatci kafalar,ölümden bahsediyor kac gündür,git onlarla öldürme planlari yap![/QUOTE

Sana birsey demistim
hatiradinmi?
Hatirlamazsin sen
cünkü insan seref ve haysiyeti senin gibi satilmis alcak katillere göre bir deger degildir.kendini, lenine marxa maoya , apoaya, darvine adamis o bunun sapigi, ISLAM SERIATINI TABIIIKI SEVMEZ.SEVMESINIDE BEKLEMEYIZ.FAKAT salya sumuk akitmaya kalkarsa o herseyi aldigi pislik dolu agzina ot tikmasinida biliriz.
Sanal faresi
Halen dünyanin en alcak serefsizi oldugunu bagirmakla seref bulamazsin
Cükür herif
Sende zerre seref olsaydi bana atfen yazmazdin!!
Birde gelmis burda insanlik tasliyorsun onun bunun yasmasi
bagirmaya devam et !!
BEN TÜRK OGLU TÜRKÜM BU SENI NEDEN RAHATSIZ EDIYOR?
ermeniyim diyemediginden mi ?
Muhtemelen öyledir
Farzetki ben ermeniyim ne degisecek?
Bu seriatcilarin haram ile helali birbirinden ayirt edememesini degistiricek mi?
Farzet ki ben Kürdüm!Bu seriatcilarin alcak oldugunu degistirir mi?
Farzet ki ben mogolum,afrikaliyim,amerikaliyim!
Bu senin sahtekar yüzünü degistirecek mi?
Surda bir nebze kadar icinde din,iman duygusu tasiyanlara sesleniyorum!
Dinler asla Bir ulusu ön plana cikarmaz,orda uluslar din kardesliginden dem vurur!
Bu sahtekar kelle avcisi,bir dinci oluyor burda,bir irkci fasist!
Kendisi bile ne oldugunu bilmiyor?
Ben bu türkoglu Türkiye isimli sapigin ne oldugunu biliyorum!
Serefsizler imparatorlugunun canak yalayicisi!
Alt 01.06.2014, 16:45
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
[QUOTE;2085701]

Farzetki ben ermeniyim ne degisecek?
Bu seriatcilarin haram ile helali birbirinden ayirt edememesini degistiricek mi?
Farzet ki ben Kürdüm!Bu seriatcilarin alcak oldugunu degistirir mi?
Farzet ki ben mogolum,afrikaliyim,amerikaliyim!
Bu senin sahtekar yüzünü degistirecek mi?
Surda bir nebze kadar icinde din,iman duygusu tasiyanlara sesleniyorum!
Dinler asla Bir ulusu ön plana cikarmaz,orda uluslar din kardesliginden dem vurur!
Bu sahtekar kelle avcisi,bir dinci oluyor burda,bir irkci fasist!
Kendisi bile ne oldugunu bilmiyor?
Ben bu türkoglu Türkiye isimli sapigin ne oldugunu biliyorum!
Serefsizler imparatorlugunun canak yalayicisi!
Kimse irkini secme hakkina sahip degildir.Buyüzden kimse irkindan soyundan dolayi kücümsenmez, fakat öyle alcalmis insanlar vardir ki, yaptiklari lanetlik isler yüzünden mensubu bulunduklari irklara pek iyi bakilmaz
Örnegin Alman dendimi genelde Hitler akla gelir
Yahudi denildimi Fitnelikler insanlik düsmanligi akla gelir
Sirpleri duyunca bosna katliami akla gelir
Ermeni denilince Anadoluda efendi efendi yasarlarken Osmanlinin zayifligindan yararlanarak alcakca saldirmalari Hocali soykirimi akla gelir
Rus denilince sovyetler akla gelir ki, 100 milyon insanin katlina sebep olmuslar
Öyle irklerde de vardir ki,onlarin mensuplari dedelerinin yaptiklarindan gurur duyarlar
Örnegin Türk denilince Kahramanlik akla gelir!Dünyanin neresine giderseniz gidin Türk denildimi insanlar size üsten bakmaz, sizi pisirikte göremez.
Bunu dile getirmek hicbir zaman diger irklari kücük görmek degildir.Bu güzel bir mirastir.

NE yapalim senin dedelerin sana pis miras biraktisa
Sende insan olda torunlarina iyi miras birak
Böyle salya sümük onun bunun degerine sanal arkasindan küfür ederek deger bulacaginimi saniyorsun, Terörist bozuntusu

Bugün Anadoluda yasama firsatiniz varsa Bunu Islam seriatina borclusunuz
Nankör köpek, yoksa bizanslilar tarafindan coktan asimile olmus ne kürtlügünden nede ermeniliginden haberin olurdu.
Beni tanima serefine erisemiyeceksin.Yoksa davetime evet derdin
senin gibi ödlekler seref yoksunlari sanalda hayalda yasamaya mahkümdürler

Geändert von turkogluturkiye (01.06.2014 um 16:48 Uhr).
Alt 02.06.2014, 00:57
Erfahrener Benutzer

Standard Tarıh Carpıtıcıları!

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
Kimse irkini secme hakkina sahip degildir.Buyüzden kimse irkindan soyundan dolayi kücümsenmez, fakat öyle alcalmis insanlar vardir ki, yaptiklari lanetlik isler yüzünden mensubu bulunduklari irklara pek iyi bakilmaz
Örnegin Alman dendimi genelde Hitler akla gelir
Yahudi denildimi Fitnelikler insanlik düsmanligi akla gelir
Sirpleri duyunca bosna katliami akla gelir
Ermeni denilince Anadoluda efendi efendi yasarlarken Osmanlinin zayifligindan yararlanarak alcakca saldirmalari Hocali soykirimi akla gelir
Rus denilince sovyetler akla gelir ki, 100 milyon insanin katlina sebep olmuslar
Öyle irklerde de vardir ki,onlarin mensuplari dedelerinin yaptiklarindan gurur duyarlar
Örnegin Türk denilince Kahramanlik akla gelir!Dünyanin neresine giderseniz gidin Türk denildimi insanlar size üsten bakmaz, sizi pisirikte göremez.
Bunu dile getirmek hicbir zaman diger irklari kücük görmek degildir.Bu güzel bir mirastir.

NE yapalim senin dedelerin sana pis miras biraktisa
Sende insan olda torunlarina iyi miras birak
Böyle salya sümük onun bunun degerine sanal arkasindan küfür ederek deger bulacaginimi saniyorsun, Terörist bozuntusu

Bugün Anadoluda yasama firsatiniz varsa Bunu Islam seriatina borclusunuz
Nankör köpek, yoksa bizanslilar tarafindan coktan asimile olmus ne kürtlügünden nede ermeniliginden haberin olurdu.
senin gibi ödlekler seref yoksunlari sanalda hayalda yasamaya mahkümdürler
köpek, yoksa bizanslilar tarafindan coktan asimile olmus ne kürtlügünden nede ermeniliginden haberin olurdu.
senin gibi ödlekler seref yoksunlari sanalda hayalda yasamaya mahkümdürler[/quote]

TARIH CARPITICILARI!
2.DÜNYA SAVASI ÖNCESINDE ORTAYA CIKAN BÜYÜK BUHRAN VE BUNUN ÜRÜNÜ OLARAK ORTAYA CIKAN IRKCILIK O DÖNEM EN COK ALMAYNADA NÜFUZ BULMUS,BU IRKCILIGIN BIR SALDIRIYA DÖNÜSECEGINI BILEN DIGER EMPERYALISTLER(AMERIKA,INGILTERE,FRANSA )ALMAN EMPERYALIZMIN,ÖZELLIKLE SOVYETLER SALDIRACAGINI VE BU SAYEDE KOMÜNIZM BELASINDAN KURTULACAKLARINI MEDET UMMUSTUR!
FAKAT;ISIN ASLI EMPERYALIST GÜCLERIN,YENI PAYLASIM SAVASINDA,YENI SÖMÜRGELER ELDE ETMEK BUNUN ICIN FIRSAT GÖZETMEK OLMUS!
O DÖNEM NAZI ALMANYASININ EN BÜYÜK IKI DESTEKCISI;AMERIKA VE TÜRKIYE OLMUS!
HITLER ALMANYASINA KARSI EN COK DIRENEN SOVYET HALKI VE COK CAN VERENDE!
O DÖNEM YAYINLANAN BIR YAZIDAN BIR BASLIKTIR TARIH CARPITICILARI DIYE!
SON TAHLILDE,NAZI ALMANYASININ BÜYÜK BIR TEHLIKE OLDUGUNU FARK EDEN DIGER EMPERYALISTLER,SOVYETLER LE BIRLIKTE ALMAN EMPERYALIZMINE KARSI BIRLIK OLUSTURMUS VE SAVAS PALANI YAPMISTIR!
STALININ AMERIKAN VE INGILIZ EMPERYALIZMINE ATFEN NORMANDIYE CIKARMASI NE OLDU DIYE SORDUGUNDA;ALMAN EMPERYALIZ MI SOVYETLERE KARSI COKTAN YENILGI ALMIS,BOZGUNA UGRAMISTI!
BU DURUM BÖYLE OLUNCA INGILTERE GEREKSIZ BIR BOMBARDIMAN EMERIKADA SAVASIN SONLARINDA AVRUPAYA GIRMISTIR!(GERCI APTALLAR,AMERIKAN SINAMASI ARACILIGIYLA KANDIRILDIGINDAN GERCEGI BIR TÜRLÜ GÖREMEDI)
TARIHTEN BI HABERSIN BARI KENDINI REZIL ETME!
OKU BAKALIM IKINCI DÜNYA SAVASINI KIM COK SAVASMIS VE CAN VERMIS?
ESKIDEN TÜRK DENILINCE BARBAR AKLA GELIRDI,BU TC ILE BIRLIKTEDE DEGISMEDI;SIMDI MODERN BARBAR OLDULAR!KAHRAMANLIKMIS?
ELI KOLU BAGLI 8 ÖGRENCIYI KATLEDENLERDE KENDINI KAHRAMAN ILAN ETMISTI KI BUNLARDA TÜRKTÜ?KAHRAMANLIKMIS?OSMANLI OYUNLARI;OSMANLIYA BIZANSTAN MIRAS KALDI;ZATEN COGU OSMANLI PADISAHI TÜRK BILE DEGILDI!KAC TANE PADISAH KENDI ECELIYLE ÖLDÜ?KAC TANE PADISAH ADAYI GECE YATAKLARINDA BOGULDU?
KAHRAMANLIKMIS?KAHRAMANLIK SOKAK ORTASINDA BIR KADINI BICAKLAMAKTIR BELKIDE,SIRF BOSANIYOR DIYE?
KAHRMANLIK BERLINDE KOCASINI ISTEMEYEN KADININ EVINE ZORLA GIRIP;COCUKLARININ VE TÜM AHALININ GÖZÜ ÖNÜNDE TEKBIR GETIRIP KELLESINI KESMEKTIR BELKIDE?SAHI NEDIR KAHRAMANLIK?ZULME KARSI MI DURMAK,ZULM EDENDEN YANA OLUP ZULM ETMEKMIDIR?
BANA GELINCE;MADEM COK MERAK EDIYORSUN?
BEN ASLEN DERSIMLIYIM,DOGMA BÜYÜME ISTANBUL!TÜRKLERIN YANINA KÜRT;KÜRTLERIN YANINDA TÜRK KABUL EDILIYORUM;BUNU EN COK ALMANYADA DOGUP BÜYÜYENLER ANLAR!
HEM SU ERMENI MESELESINI BIRDE INSAN GÖZÜYLE BAK!3.5 MILYON ERMENI YERINDEN YURDUNDAN EDILMIS BUNLARDAN 1 MILYONU KATLEDILMIS!ONLARDA INSAN DI VE ANADOLUDA TÜRKLERDEN DAHA COK YASAMA HAKKINA SAHIP BIR MILLETTI!
O DÖNEMLER ZAYIF OLAN OSMANLI IMPARATORLUGUNDA;KENDINE NÜFUZ EDINMEK ISTEYEN EMPERYALIST GÜCLER;ERMENILERININ MILLIYETCILERI ARACILGIYLA;CESITLI KATLIAMLARA GIRISMISTIR!BEN BUNUDA INKAR ETMEM AMA SENDE ERMENI KATLIAMINI INKAR ETME!ERMENI DEGILIM OLSAYDIM SÖYLERDIM INAN!BEN ASLIMI INKAR ETMEM NEYSEM OYUM!BEN DERSIMLIYIM VE TAM 1200 YILLIK SOY AGACIMIZ VAR VE KITAP OLARAK BASILDI!
BIZANSLILAR ZAMANINDA DA ALEVI TOPLUMU BASKI ALTINA ALINMAYA CALISILMIS DAHA ÖNCEDE!EGER KÜRTLER ALPARSLANA DESTEK VERMESEYDI;HAYATTA ANADOLUYA GIREMEZDI TÜRKLER!
COK BAGIRAN;COK DOGRU SÖYLER DIYE BIR KURAL YOK!
BENIM;SENIN GIBI ÖRÜMCEK KAFALILARLA UGRASMAKTAN COK DAHA ÖNEMLI SEYLERIM VAR;MESELA YASAMIMI IDAME ETTIRMEK GIBI?
BU ACIDAN BIR ERKEK GIBI DAVRAN VE BIRDEN FAZLA NICKLE YAZMA!HER AYRI NICKLE BENI DÜELLOYA CAGIRIYORSUN;BU KADAR BASIT BIR SEKILDE BARBAR OLDUGUNU GÖSTERIYORSUN;BAZI SEYLERE COK GÜVENME,GÜVENDIGIN DAGLARA KAR YAGMIS OLABILIR?BIRDE BEN SENI BULMAK ISTESEM BULURUM ZATEN!
GEREKSIZ BIR INSANA HEBA EDECEK ZAMANIM YOK!BURDA LÜTFEDIP SANA YAZIYORUM ADAM GIBI DEGERLENDIR!
DIGER SACMALIKLARINA CEVAP VERMIYCEM!CÜNKÜ;GÖRDÜGÜM KADARIYLA SEN INSAN DEGILSIN!
Alt 02.06.2014, 03:13
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
TARIH CARPITICILARI!
2.DÜNYA SAVASI ÖNCESINDE ORTAYA CIKAN BÜYÜK BUHRAN VE BUNUN ÜRÜNÜ OLARAK ORTAYA CIKAN IRKCILIK O DÖNEM EN COK ALMAYNADA NÜFUZ BULMUS,BU IRKCILIGIN BIR SALDIRIYA DÖNÜSECEGINI BILEN DIGER EMPERYALISTLER(AMERIKA,INGILTERE,FRANSA )ALMAN EMPERYALIZMIN,ÖZELLIKLE SOVYETLER SALDIRACAGINI VE BU SAYEDE KOMÜNIZM BELASINDAN KURTULACAKLARINI MEDET UMMUSTUR!
FAKAT;ISIN ASLI EMPERYALIST GÜCLERIN,YENI PAYLASIM SAVASINDA,YENI SÖMÜRGELER ELDE ETMEK BUNUN ICIN FIRSAT GÖZETMEK OLMUS!
O DÖNEM NAZI ALMANYASININ EN BÜYÜK IKI DESTEKCISI;AMERIKA VE TÜRKIYE OLMUS!
HITLER ALMANYASINA KARSI EN COK DIRENEN SOVYET HALKI VE COK CAN VERENDE!
O DÖNEM YAYINLANAN BIR YAZIDAN BIR BASLIKTIR TARIH CARPITICILARI DIYE!
SON TAHLILDE,NAZI ALMANYASININ BÜYÜK BIR TEHLIKE OLDUGUNU FARK EDEN DIGER EMPERYALISTLER,SOVYETLER LE BIRLIKTE ALMAN EMPERYALIZMINE KARSI BIRLIK OLUSTURMUS VE SAVAS PALANI YAPMISTIR!
STALININ AMERIKAN VE INGILIZ EMPERYALIZMINE ATFEN NORMANDIYE CIKARMASI NE OLDU DIYE SORDUGUNDA;ALMAN EMPERYALIZ MI SOVYETLERE KARSI COKTAN YENILGI ALMIS,BOZGUNA UGRAMISTI!
BU DURUM BÖYLE OLUNCA INGILTERE GEREKSIZ BIR BOMBARDIMAN EMERIKADA SAVASIN SONLARINDA AVRUPAYA GIRMISTIR!(GERCI APTALLAR,AMERIKAN SINAMASI ARACILIGIYLA KANDIRILDIGINDAN GERCEGI BIR TÜRLÜ GÖREMEDI)
TARIHTEN BI HABERSIN BARI KENDINI REZIL ETME!
OKU BAKALIM IKINCI DÜNYA SAVASINI KIM COK SAVASMIS VE CAN VERMIS?
ESKIDEN TÜRK DENILINCE BARBAR AKLA GELIRDI,BU TC ILE BIRLIKTEDE DEGISMEDI;SIMDI MODERN BARBAR OLDULAR!KAHRAMANLIKMIS?
ELI KOLU BAGLI 8 ÖGRENCIYI KATLEDENLERDE KENDINI KAHRAMAN ILAN ETMISTI KI BUNLARDA TÜRKTÜ?KAHRAMANLIKMIS?OSMANLI OYUNLARI;OSMANLIYA BIZANSTAN MIRAS KALDI;ZATEN COGU OSMANLI PADISAHI TÜRK BILE DEGILDI!KAC TANE PADISAH KENDI ECELIYLE ÖLDÜ?KAC TANE PADISAH ADAYI GECE YATAKLARINDA BOGULDU?
KAHRAMANLIKMIS?KAHRAMANLIK SOKAK ORTASINDA BIR KADINI BICAKLAMAKTIR BELKIDE,SIRF BOSANIYOR DIYE?
KAHRMANLIK BERLINDE KOCASINI ISTEMEYEN KADININ EVINE ZORLA GIRIP;COCUKLARININ VE TÜM AHALININ GÖZÜ ÖNÜNDE TEKBIR GETIRIP KELLESINI KESMEKTIR BELKIDE?SAHI NEDIR KAHRAMANLIK?ZULME KARSI MI DURMAK,ZULM EDENDEN YANA OLUP ZULM ETMEKMIDIR?
BANA GELINCE;MADEM COK MERAK EDIYORSUN?
BEN ASLEN DERSIMLIYIM,DOGMA BÜYÜME ISTANBUL!TÜRKLERIN YANINA KÜRT;KÜRTLERIN YANINDA TÜRK KABUL EDILIYORUM;BUNU EN COK ALMANYADA DOGUP BÜYÜYENLER ANLAR!
HEM SU ERMENI MESELESINI BIRDE INSAN GÖZÜYLE BAK!3.5 MILYON ERMENI YERINDEN YURDUNDAN EDILMIS BUNLARDAN 1 MILYONU KATLEDILMIS!ONLARDA INSAN DI VE ANADOLUDA TÜRKLERDEN DAHA COK YASAMA HAKKINA SAHIP BIR MILLETTI!
O DÖNEMLER ZAYIF OLAN OSMANLI IMPARATORLUGUNDA;KENDINE NÜFUZ EDINMEK ISTEYEN EMPERYALIST GÜCLER;ERMENILERININ MILLIYETCILERI ARACILGIYLA;CESITLI KATLIAMLARA GIRISMISTIR!BEN BUNUDA INKAR ETMEM AMA SENDE ERMENI KATLIAMINI INKAR ETME!ERMENI DEGILIM OLSAYDIM SÖYLERDIM INAN!BEN ASLIMI INKAR ETMEM NEYSEM OYUM!BEN DERSIMLIYIM VE TAM 1200 YILLIK SOY AGACIMIZ VAR VE KITAP OLARAK BASILDI!
BIZANSLILAR ZAMANINDA DA ALEVI TOPLUMU BASKI ALTINA ALINMAYA CALISILMIS DAHA ÖNCEDE!EGER KÜRTLER ALPARSLANA DESTEK VERMESEYDI;HAYATTA ANADOLUYA GIREMEZDI TÜRKLER!
COK BAGIRAN;COK DOGRU SÖYLER DIYE BIR KURAL YOK!
BENIM;SENIN GIBI ÖRÜMCEK KAFALILARLA UGRASMAKTAN COK DAHA ÖNEMLI SEYLERIM VAR;MESELA YASAMIMI IDAME ETTIRMEK GIBI?
BU ACIDAN BIR ERKEK GIBI DAVRAN VE BIRDEN FAZLA NICKLE YAZMA!HER AYRI NICKLE BENI DÜELLOYA CAGIRIYORSUN;BU KADAR BASIT BIR SEKILDE BARBAR OLDUGUNU GÖSTERIYORSUN;BAZI SEYLERE COK GÜVENME,GÜVENDIGIN DAGLARA KAR YAGMIS OLABILIR?BIRDE BEN SENI BULMAK ISTESEM BULURUM ZATEN!
GEREKSIZ BIR INSANA HEBA EDECEK ZAMANIM YOK!BURDA LÜTFEDIP SANA YAZIYORUM ADAM GIBI DEGERLENDIR!
DIGER SACMALIKLARINA CEVAP VERMIYCEM!CÜNKÜ;GÖRDÜGÜM KADARIYLA SEN INSAN DEGILSIN!
Sizin gercekten ya beyinleriniz behbat sekilde yikanmis dumura ugramis tarihi gerceklerden buyüzden bicare yasiyorsunuz, yada bilincli satilmis islam düsmanisiniz
herhalükarda acinacak durumdasiniz.
Size simdi bir nebze tarihi gercekleri delileriyle asagida asacagim
umulur ki önyargisiz bir sekilde inceler düsünür da insan olmanin geregi Kendinizden utanirsiniz.

Komünist Rus vahseti

http://videomak.com/videos/3930/eski...hsetini-aniyor

Cecenyada vahset
http://www.youtube.com/watch?v=RNBNv1CTJec

Hitlerin katliam düsüncesi
http://www.youtube.com/watch?v=MZ08N__GHyI
https://www.facebook.com/video/video...=3338308931629

Cin katliami
http://www.youtube.com/watch?v=n4Irr0eg3Yc

Kemalistlerin katlimlari
http://www.ozgundurus.com/Haber/Dusu...n-eseridir.php

Saddamin Halepce katliami
http://www.mynet.com/video/amator/ha...ahseti-173546/

Sirp katliami

http://www.mynet.com/video/amator/sirp-vahseti-169029/

PKK katliami

http://www.youtube.com/watch?v=mv5dmeXmtvc

Ermeni katliami
http://www.youtube.com/watch?v=WXhyZgidcB8

Israil katliami

http://www.youtube.com/watch?v=GW2W9ihBkQ4

ABD katliami
http://www.dailymotion.com/video/xzf...a-kongo-1_news

https://www.facebook.com/video/video...22036414530285

Hafiz Esed ve ailesinin yaptigi hama katliami http://www.youtube.com/watch?v=hoqDMbWQAz4

BIZ TÜRKLERE CANAKKALEDE YEDi DUVEL SALDIRMIS katliamlar yapilmis onu yazmadim.Cünkü sen Türkleri sevmezsin diye sana oh oldu dedirtmedim.Türk gecinen kemalistler katliam yaptilarsada bu katliamlarda cogunlukla müslümanlar katl edildi.Zaten kemalistlerin cogunlugu Türk degildi

BU VE BENZERI KATLIAMLAR YA HIRISTIYANLAR YA SIYONISTLER ,YA BUDISTLER YA KOMÜNISTLER,yada fasistler TARAFINDAN YAPILMIS YADA ONLARIN ISBIRLIKCILERI TARAFINDAN ..SAVAS ARACLARI SILAHLARI HEMEN HEMEN HEPSI GAYRI MÜSLIMLERE AITTIR.ELKAIDE GIBI TASERÖN TERÖR ÖRDÜTLERININ ELLERINDEKI SILAHLARA BAKILIRSA ONLARINDA ISLAMI TEMSIL ETMEDIKLERI BATILILARIN EMELLERINE HIZMET EDEN ZAVALILAR OLDUKLARI ANLASILIR.
Durum bu merkezdeyken
Müslümanlari suclamak ne insanlikla nede hayvanlikla bagdasmaz!

ISLAM HUKUKUNDA SAVASDA BILE GEREKSIZ YERE DEGIL INSANLARI HAYVANLARI BILE ÖLDÜREMEZSINIZ.AGACLARI BILE KESEMEZSINIZ

BUYÜZDEN DIYORUZ ISLAM YEGANE HAYAT NIZAMIDIR.
BUYÜZDEN BAGNAZLAR KORKUYOR ISLAMDAN
Korkunun ecele faydasi olmadigini Islamin gelismesi gösteriyor dünyaya
SAdece Almanyada kendi arastirmalariyla Müslüman olan 70 bin Alman var.Aralarinda lümpen bulamazsin.Cogunlugu entelektüel birikimli
Müslümanlarla evlenip Islama gecenlerin sayisini bilmiyorum

Geändert von turkogluturkiye (02.06.2014 um 03:39 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche