Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Suchen Heutige Beiträge Alle Foren als gelesen markieren

Umfrageergebnis anzeigen: Trabzonspor Birdaki yıl yapacagı transferlerle zirveye oynayabilirmi?
Trabzonspor"u yakından takip ediyormusunuz? 1 50,00%
Trabzonspor daki Transfer Politikasi nasıl sizce? 1 50,00%
Trabzonspor öenümüzdeki sezon zirve de yer alabilirmi? 2 100,00%
Trabzonspor Türkiyenin 4 düncü büyük takımı bu degğişmez?sizce.. 1 50,00%
Trabzonspor Aanadolunun En büyük Takımıdır? sizce.. 1 50,00%
Multiple-Choice-Umfrage. Teilnehmer: 2. Sie dürfen bei dieser Umfrage nicht abstimmen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 09.05.2008, 20:28
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Cool Trabzonspor ..Yattara ve Barış'a özel tören

Yattara ve Barış'a özel tören
Takımımızla olan sözleşmelerini 3 yıl daha uzatan başarılı oyuncularımız İbrahima Yattara ve Barış Memiş için Başkanımız Sadri Şener ve Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu’nun katılımlarıyla M. Ali Yılmaz Tesisleri'nde bir tören düzenlendi.
Törende konuşan Başkanımız Sadri Şener, mevcut kadroda bulunan iki oyuncuyla sözleşme imzaladıklarını dile getirerek, “Barış altyapımızdan yetişen, Trabzonspor felsefesini yansıtan bir futbolcudur. Yattara ise küçük yaşta keşfedilip transfer edilen ve burada yıldız olan başarılı bir oyuncumuzdur. İkisi de 3’er yıl daha Trabzonspor’un oyuncusudur” dedi.

Şener, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak ise, “Transferde kesinlikle gizlilik yok. Sadece oyuncuların ismi yazıldığında bedellerinin yükselme durumu oluyor. Ancak birçok oyuncuda sona yaklaştığımızı söyleyebilirim. Mesela Ceyhun Gülselam. Bu hafta bir maçı var. Önümüzdeki hafta Türkiye’ye gelecek. Genç ve kaliteli bir oyuncu. Önümüzdeki hafta Hırvatların çok önemli oyuncularından Rukavina ile sözleşme yapmayı planlıyoruz. Arjantinli oyuncu Colman ve kulübü ile anlaşmaya vardık. Ama 4 aylık çocuğunun bir sağlık problemi var. Ayrıca şehri de hiç bilmiyor. Buna rağmen ben inanıyorum ki önümüzdeki hafta bu transferde sonuçlanır. İsveçli oyuncu Daniel Majstorovic’in Mayıs 11’de maçları bitiyor. Sonra kısa bir tatil planı var. Sanıyorum oda önümüzdeki hafta içerisinde Türkiye’ye gelir. Bu oyuncunun bonservisi yok. Kendisiyle maddi anlamda anlaşmaya vardık. Önümüzdeki haftada yerli transfere yöneleceğiz. Öncelikle Oftaşsporlu Giray ve Manisasporlu Selçuk’la ilgileniyoruz. Bu oyuncuların bonservisi konusunda sorunlar var. İkisini de almak için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Adı kulübümüzle anılan Romen oyuncu Florin Cernat konusunda ise Şener şöyle konuştu:
“Hocamızın bu oyuncu konusunda daha iyisini bulabilirmiyiz diye bir düşüncesi var. Futbolcu konusunda bir sıkıntı yok. Ancak Split’te oynasa da Dinamo Kiev’in malı. Eğer kesin karar verirsek bu kulüple sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum”

Şener, kaleci transferi konusunu en sona bıraktıklarını söyleyerek, “5 yabancı oyuncu transferi yapma hakkımız var. Çünkü Yattara başvuru yaptıktan 5 yıl sonra Türk olabilecek” yorumunu yaptı.

Başkanımız Sadri Şener iç transferde kaptan Hüseyin Çimşir'le anlaşmaya varıldığını, yakın zamanda sözleşme imzalayacaklarını söyledi.

Fenerbahçe maçının önemli olduğunu belirten Şener, “Fenerbahçe maçı her açıdan büyük önem taşıyor. Böyle bir müsabakadan galip çıktığımız da bizde yönetim olarak daha bir heyecanla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı durum taraftarlarımız içinde geçerli. Sezonu çok iyi bir sonuçla kapatmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Başarılı futbolcumuz İbrahima Yattara ise Trabzonspor’da kaldığı için mutlu olduğunu belirterek, “Futbol hayatım boyunca ilk defa bir takımda bu kadar uzun süre kalıyorum. Trabzon’da çok mutluyum. Her şeyimi burada kazandım. O kadar kazançtan sonrada burada bir şey göstermek istiyorum. Şampiyonluk istiyorum. 5 senedir burudayım ve 3 sene daha kalacağım. Şampiyonluk görürsem bana yeter. O zaman kariyerim açısından çok iyi yere geldiğimi düşünürüm” açıklamasında bulundu.
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 1.jpg (41,9 KB, 1x aufgerufen)
Dateityp: jpg 2.jpg (36,2 KB, 0x aufgerufen)
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche