Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.01.2016, 20:21
Benutzerbild von orkinos
orkinos orkinos ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Simdi baristan bahsedenler, simdi TBBM de Basakanin yolunu kesip randevu isteyenler, 2,5 sene önce baslayan baris sürecinde en ufak delikleri bile bomba silah mermi ve benzeri seyleri depolayanlar kesin baris icin depolamislardi. simdide techizatlari mitmeye yakin aglaya aglaya tekrar baris süreci icin aglamayan insan haklarina AHIme bas vurmaya basladilar. Umarim insan haklarindan AHIM den aldiklri red yanitlari akillarini baslarina getirmistir. Bukalemunluk artik ise yaramiyor, ya bitecek yaa bitecek... o Kadar....
Alt 27.01.2016, 20:33
Benutzerbild von orkinos
orkinos orkinos ist offline
Neuer Benutzer

Standard Payla$im

Sevgili KÜRT kardesim;
Burasi TÜRKIYE CUMHURIYETi..
Kanunlara uydugun sürece bu ülkede Doktor, ögretmen, Polis, Asker, Savi, Hakim, Emniyet Müdürü, Komutan, Kaymakam, Vali, Miletvekili, Bakan, Basbakan hatta Cumhurbaskani dahi olabilirsin, oldun olmaman icinde hic bir sebep yok. Cünkü biz tek devlette bircok etnik kökenden gelen kardesleriz.
Benden sahip oldugum herseyi iste. Ekmegimi, suyumu, a$imi paylasirim seninle, diger etnik kökenden gelen kardeslerimle paylastigim gibi. Cünkü bu ülke HEPIMIZIN..

Ama birgün Ermenilerin, Ruslarin, yahudilerin gazina gelip benden olaki TOPRAK istersen, merak etme bencilik etmem, seninle onuda paylasirim....

ALTI SENiN OLUR, ÜSTÜ $ANLI BAYRAGIMLA BENiM....
Alt 28.01.2016, 15:26
Benutzerbild von AdaletBey
AdaletBey AdaletBey ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Türkiye Halklarına !
Türkiye sınırları içerisinde yapılan hunharca katliama seyirci kalıp,insanlık notunuzu bin in altına düşürerek yapıyorsunuz.
Sırf farklı milliyetten olduğu için değil bu katliamlar?İşin ucunda ortadoğu oyunlarında,türkiyenin figüranlıktan,yedek figüranlığına geçişi ve yeni rant pazarlarının açılması da var.
Sesizce ölümlere ve zulme ortak olanlar,bu zulmün altında dolaylı ezilenler !
Artık sapık islam güruhuna dur de !
evet 30 yildir güneydogudaki vatandaslarimiz pkk'nin katliamlarindan korktuklari icin sessiz kaldi. israil, amerika, rusya ve avrupa figurani olan pkk, hdp, pyd ve dhkpc 2 ay önce pkk türkiyeyi tükürügüyle bogar diyordu.

devletimiz 3 yildir ya silahi birak yada türkiye cumhuriyeti sinirlarini terk et dedi.
sabirliydi ve defalarca silah birak diyerek iyi niyetini yeniledi.

ama 3 yil sonunda bu caniler hala sivilleri katlettikleri icin devletimiz YETER ARTIK dedi ve bizi kim boguyormus tükürügünde diyerek oradaki halkin rahat yasayabilmesi icin temizlik operasyonuna basladi.

2 ay önce savas isteyen hdp, pkk ve diger teröristler simdi baris cagrilarinda bulunuyor. katliam var yalanlariyla propaganda yapiyor.

bu hain terörist ve terör yalakalarina en güzel cevabi cizre belediye baskani verdi.

Cizre Belediye Baskani: "Operasyon yapilacagini duymustuk. Cok iyi oldu. Cünkü artik yasayamaz olduk. Yeter ki PKK bitsin. Ilceden kacan kacti. PKK ilcede huzur birakmadi. Hendekler kaldirilsin, bölgemize huzur gelsin istiyoruz."
Alt 28.01.2016, 17:20
Benutzer

Standard

Zitat:
Senin ilaç fantazili sapıklıklarına benzemez bu şeylerçAlta bende yazı yazar,bu söyledi derim.Sen git sapık diyanetinle,sapıklık teorisi geliştir.....
sen sadece kücük bir provokatörsün. ben senin gibi uzaktan acilarin cocugu travmasi gecirmislerin dediklerine bakmam.

güneydogu halkina bakarim. ezici cogunlukla cizre silopi halki askerlere dua ediyor ve pkk'yi bitirin diyor.

biz halkin istedigini yapariz senin gibi uzaktan yalan söyleyen korkaklar bizi ilgilendirmez.
Alt 28.01.2016, 18:26
Benutzer

Standard

Zitat:
Her yerde deşifre etmek,benim gibi onurlu insanların görevidir.
Sen kimsin de halkın istediğini yapıyorsun ?
Bu yavşağa halkın ne olduğunu sorun,yandaş,yalaka ve yavşak,sapıklar ordusu basınından birşeyler kopyalıyıp yapıştırır.
Kapasiteleri sadece cinsel uzuvlarıyla çalışan beyinleri ile bize siyaset yapıyor yavşak.
Sen önce kendine aynada bir sor insanmıyım diye alçak coşkun !
icindeki nefreti yazdiklarinla kusuyorsun.
iste ayni nefret hdp, pkk ve diger terör örgütlerinde var.

biz sevgi, kardeslik ve baris derken teröristler sürekli savas dedi.

biz yol, okul ve hastane yaparken teröristler sürekli bunlari bombalayip halki magdur etti.

biz hayat kurtaralim derken teröristler yillardir öldürüyor.

vatanimizida, halkimizida ve tüm misafirlerimizi bu belalardan kurtariyoruz ve bölgeyi temizliyoruz.
Alt 28.01.2016, 20:13
Benutzer

Standard

Zitat:
Senin bir halt yaptığın yok sapıklıktan başka.
Senin gibi sapık müslümanları 1 kaşık suda boğarım inan....
pkk ve hdpliler gibi tehdit ediyorsun.

yalniz unutma ben Türkiye Cumhuriyeti gibi merhametli degilim.

senin gibileri dayak delisi eder, resimlerini cekip burada rezil ederim.
Alt 28.01.2016, 21:03
Benutzer

Standard

Zitat:
Yapsana Coşkun !
Hadi gel döv ne olur )))
Yanlız,bir sorun var ki,sende kendini açığa vuracak yüz yok.İki kadından bile korkup,zırt pırt nick değiştiren biri ne kadar cesur olabilir ki?
Hem bu yazdığını ben yaklaşık 1 yıl önce başkasına yazmıştım.Kopya çekerken bile adam değilsin.Hem şunu unutma,ben seni bulmak istersem bulurum.Çünkü boş boğaz ve aptal biri olduğundan kendini,çabuk ele veriyorsun
Hadi sana bol şans ve 2 ay süre beni döv ve burada yayınla olur mu ))))
tehdit eden sensin. ben sadece o tehdidini gerceklestirmeye erkekligin varsa ne olacagini yazdim.

ben demokrat biriyim durduk yere kimseyi dövmem ama tehdit edenleri tek tek yediririm o tehditleri.
Alt 28.01.2016, 22:01
Benutzer

Standard

Zitat:
Kıvırma yavşak !
Adam ol diyicem ama senide zor durumda bırakmış olurum.
Kılıçlar çekildi artık,sen beni bul ve döv olur mu. )))
2 ay bayağı bi zaman ha,bak bunu tolerans olarak kabul et.
Sen de erkeklik olsa kadınları tehdit etmezdin gerçi.
Sanırım iş başa düştü işin yoksa git tecavüzcü coşkuna ders ver...
Şimdiden sıkıldım valla,elini çabuk tut biraz )))))
tehdit eden sensin. ben sadece o tehdidini gerceklestirebilecek kadar erkeklik varsa seni dayak delisi eder, resmini ceker rezil olursun dedim.

hala aynisini diyorum o erkekligi kendinde bulupta tehdidini gerceklestirmeye calisirsan görürsün olacaklari.

ama adim gibi biliyorumki senin gibiler beceriksiz ve korkak oluyor.
Alt 28.01.2016, 22:18
Benutzer

Standard

Zitat:
Bu iş öyle 2 kadına kafa tutmaya benzemez coşkun.
Bah beni kimlerden bulabileceğini söylim istersen?
Beni en rahat Uno bulur,yardım iste. Yada başkalarına sor beni burada tanıyan,gerçek hayatta kim olduğumu ne yaptığımı bilen çok.Sen beni tanımazsın,ama senin yanında beni iyi tanıyan birileri var. Bir ip ucu da buradan
Bak sana yardımcıda oluyorum )))
Bu iyiliği mi unutma
niye kiviriyorsun?

beni bir kasik suda bogacaktin hani?

denersen o parmaklarini kirarim deyince beni bul demeye basladin.

biz tek tek doguda senin destekledigin teröristleri temizliyoruz. zaten biraz erkeklik olsa onlarin yardimina kosardin.
Alt 28.01.2016, 23:44
Benutzer

Standard

Zitat:
La yavşak gördüm ama senin gibisini hiç görmedim inan ki.
Sırf kendini bu durumdan kurtarmak için,bin bir türlü yola başvuruyorsun.
Hatta sana karşı kadınların tehdidi çoğalınca kayboluyor,tekrar başka bir nick arkasına sığınıp buraya geliyorsun.Aslında acınacak haldesin,zavallısın.Zavallı ve asosyal biri olduğundan,aşağılık duygunu bastırmak için,burada insanlarla uğraşıyorsun.
Hani politik bir duşun olsa yine neyse,o da yok.
Tipik yalakalar gibi salatalık kimin elindeyse tuz yetiştirip,kendine bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyorsun.
Senin gibileri çok gördüm ben.
Zavallı nevrotik kişiliğin,bedenin toprağa karışana dek,provakatif eylemlerine devam edecek biliyorum.
Fırsat bulduğun an en yakınındakileri bile kendi aşağılık duyguna kurban edersin.
Sen önce erkek olup olmadığını sorgula,sonra gel ahkam kes.
Yazık, acıdım ben sana şimdi diycem ama,sen şimdide sapık tecavüzcüler gibi,mağdura yatıyorsun,onu da biliyorum.
İki aylık süre hala geçerli,bu zavallı kadınları tehdite benzemez.O kadar alçaksın ki,sosyal yaşamında zorluklar çeken ve burada kendine arkadaş çevresi oluşturmaya çalışan,sıradan fakir kadınları bile tehdit edebilecek seviyeye düşüyorsun.
Sadistleşip kadınların onurlarıyla oynuyor ve yine mağdura yatıyorsun.
Sen yat kalk dua et,ben ve benim gibi halkın yanında olanlar,sana çok tolerans tanıdılar.Bu son şansın,iki ay içinde ya beni bulacak ve şu kopya tehdidini yerine getireceksin,yada buradan çekip gideceksin.Benim asabımla fazla oynama,sen geçen zamanlarda ne olduğunu,hangi çevrede olduğunu açığa çıkardın zaten.Sadece bir isim vermen,senin nerde olduğunu gösterdi.Gerisini sen düşün artık.Bak lutfedip cevap verdim,aklın varsa burada şansın olduğunu görür ve kullanırsın,aklın yoksada ''Su testisi su yolunda kırılır''Ata sözü üzerinde,çözümleme yaparsın.......
yazdiklarini sonuna kadar bile okumadim.

bu sana ders olsun bir daha kimseyi tehdit etme.

edersen bu sekilde herkesin önünde rezil olursun.
Antwort