Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.09.2015, 17:11
_denizKizi

Idee Wer kommt bei den Frauen besser an, ein wohlhabender oder ein normalverdiener?

Merhaba arkadaslar,

bugün kan kokulardan uzak bir konuyu tartismaya acmak istedim. Bu konu hem biz bayanlari hem de siz erkekleri BIRBIRIMIZI daha iyi tanimaya yardimci olacagini düsündügüm icin actim. Sizde kendi düsüncelerinizi yazarsaniz GÖRÜSLERIMIZ daha da zenginlesir.

Konu: Kadinlar zengin erkeklerden mi yoksa normal kazanan erkeklerden mi daha cok hoslanir?

Bence bir erkegin maddi durumunun iyi olmasi cok güzel, hem rahat bir yasam sürer hemde gelecekte kuracagi ailesine rahat bir yasam sunar FAKAT, gel gelelim ki PARA hersey demek degil bu zamanda, cok sükür kimse ac degil acikta degil ama GÖNÜL ACLIGIMIZ var biz bayanlarin. Bu gönül fet edilmek istiyor, nasil Fatih Sultan Mehmet Han Istanbul un aski ile yanip tutustu ve ondan hic bir zaman vaz gecmedi ve ücüncü denemesinde Istanbulu fet etdiyse KADIN GÖNLÜDE böyle fet edilmek istiyor

Kisacasi ben kendi ve cevremdekilerin tecrübelerine dayanarak sunlari yazmak isterim,
bence maddi durumu iyi olan erkeklerin "kendilerine cok güvenmeleri" ve bunun verdigi rahatliktan dolayi karsindaki bayan icin ugras vermediklerini gördüm/düsünüyorum.
Normal kazanan bir erkek bir kadinin gönlünü fet etmek icin daha cok ugras veriyor ve benim kesinlikle favorimdir.
Simdi bu konuyla ilgili bir atasözü de geldi aklima "zengin adam parasiyla, fakir adamda karisiyla oynarmis"

Para gelip gecici ayni bu dünya hayati gibi, en güzeli ise karsimizdakini ALLAH icin sevmek (ALLAH yaratdigi icin sevmek yani karsilik beklemeden sevmek)

Bu konuda fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim Allah hepinizin gönlüne göre versin

Geändert von _denizKizi (11.09.2015 um 17:16 Uhr).
Alt 12.09.2015, 08:34
_denizKizi

Lächeln

bu da gönlümün Fatihinin sesi olsun

insanda güven, huzur ve tutkuyu cagristiran bu sestonu HARIKA (= 100% männlich)

https://www.youtube.com/watch?v=4ReeAMDjRnU
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche