Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 26.02.2015, 21:04
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Gülmekten koptum: satilmis Erdogan : basbakan isterse adimi degistiririm".

Nasil Bir insana bu isim verilir??
Alt 26.02.2015, 21:14
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

cok detaylara girdiklerinde "50 shades of grey" gibi olacak diyorum, ama banu'nun yazilarini okuyunca bu filmin pek kaliteli olmadigini anliyorum.
Alt 26.02.2015, 21:31
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

nurbanu niye deli dana gibi millete saldiriyorsun?

o saydigin nickler kim?

cok eminmis gibi yaziyorsun. bu nicklerle tanistinmiki bu kadar emin konusuyorsun?

lütfen benim nickimi kirli oyunlarina alet etme.

bende bu manbee rumuzlu üyeyi kiniyorum. kiniyorum cünkü sizlerin piskolojisini bozup burada bela olmussunuz.
Alt 26.02.2015, 22:32
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen

SÖZDE MÜMINE FEYZO

Allahin adini isine geldigi gibi evirip cevirip kullaniyorsun seni iblis, dul kari.

Beni havale etdigin o Allah varya (yerleri ve gökleri yokdan var eden)
sana bu yalanlarinin, iftiralarinin hesabini tek tek soracak.
Önce o cingirakli yilan dilinden basliyacak, sonra o pis gözlerine “Gördün mü? Yanindamiydin “ diye hesap soracak. Iste o zaman burda kivirdigin gibi Allahin karisinda kiviramiyacaksin.

SEREF yoksulu, iftiraci, sinsi yilan seni
Toprak bile kendinen olmayni kabullenmiyor, SENIN YATACAK YERIN YOK.
Laramin degil elini, ayagini öpmek onu 100 yil sirtinda tasisanda bu atdigin iftirlarinin "AFFI" olmiyacak
Bana laf salataligi yapma, seni cingirakli, sinsi yilan.
Forumda ki herkes bilir ki, MALbeyin SAPI diye sürtüsmedigin, iftira atmadigin ne bir hemcinsin ne de karsi cinsten biri kaldi, gurursuz!!!
Banu, en basda, sürekli benim icin bu kadar emek ve zahmet vererek hakkimda bunca yazi yazdigin icin senden tesekkür ediyorum.
Bu yazilarin, benim senin icin ne kadar önemli bir insan oldugumu gösteriyor. Gece gündüz aklindayim ki, benim icin bunca emek sarf ediyorsun. Tesekkürler.

Malum, ne kadar yazarsan yaz, ne kadar uydurursan uydur. Ben sana verecegim cevabi verdim bile. Ve bu cevap hala ayni:

haksizliklara karsi sabir göstermek, büyüklüktür.
Yalancilarla iddalasmamak, akililiktir.
Degersiz insanlari kale almamak, huzurdur. Seni Allaha havale etmek ise, inancdir.

Defalarca arkadasinin ismini camura batiran bir insana karsi - cok üzgünüm - hic saygim yok.
Allah arkadasina sabir versin, kimseye de senin gibi bir arkadas vermesin. Onu "savunacam" diyerek, onun hikayesini tekrarliya tekrarliya telef oldun. Eninde sonunda o bile pes etti ve sana cevap verdi:

"Bir daha bu yazilarini tekrarlarsan, tekrar seninle konusmam." dedi.

Bilincli olarak burda arkadasinin yazisini alinti olarak yazmiyorum.
Artik bu konuyu kapat. Yeter. Sayet ben hem duymaktan, hem senden okumaktan biktim usandim.
Sen arkadasini savunmuyorsun, aksine, ona ve bütün burda bulunan diger üyelere olanlari defalarca hatirlattin ve hala hatirlatiyorsun.

Arkadasinada bi önerim var:

Banu'nun arkadasi:
Sen en iyisi git kendine, gercek bir arkadas bul.

Banu, sanada bunu söylüyorum:

Yazilarina ve bilhassa yalanlarina ragmen, sana ne kin ne nefret beslemiyorum.

Allah seni islah etsin.
Alt 26.02.2015, 22:37
BAYEZIDHAN

Standard

Forum'da iftiraya ugradigi icin bu kadar kavga edenler, halinize sükretmelisiniz! iftiraya ugrayip bosanan ve sokaga atilan kadinlar var, onlari düsünün...insanlar ne zorluklardan gecti, geciyor..sizin neyiniz var? sükredecek bir cok sebebimiz var, tefekkür edelim, tefekkür etmek ibadettir...
Alt 26.02.2015, 23:47
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Oguzhan_ Beitrag anzeigen
Dogruya dogru: arada Fark var:

Hätte ich sie wortwörtlich zitieren wollen, hätte ich auch das übliche vaybee zitierformat wählen können, nur hätte da ihr name gestanden und den wollte ich nicht wiederholen.

Hättest du meinen Text vollständig gelesen, wüsstest du das.

Alt 27.02.2015, 00:39
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
[SIZE=]Banu, en basda, sürekli benim icin bu kadar emek ve zahmet vererek hakkimda bunca yazi yazdigin icin senden tesekkür ediyorum.
Bu yazilarin, benim senin icin ne kadar önemli bir insan oldugumu gösteriyor. Gece gündüz aklindayim ki, benim icin bunca emek sarf ediyorsun. Tesekkürler.
...
[...
Es gibt Leute, die tun alles er-denkl-ich Böses, um sich in der Zeitung zu lesen. Dann schreien sie "Danke, ich habe es jetzt geschafft! Ich bin berühmt!!!"

Bei dir heißt es sie-denkt-nicht Gutes ...
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 27.02.2015, 00:46
Anonymus

Reden Galgenschwengel

http://quotes.adwww.de/#395
Alt 27.02.2015, 07:06
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Es gibt Leute, die tun alles er-denkl-ich Böses, um sich in der Zeitung zu lesen. Dann schreien sie "Danke, ich habe es jetzt geschafft! Ich bin berühmt!!!"

Bei dir heißt es sie-denkt-nicht Gutes ...

na kleiner timi, warst du mal wieder mitten in der Nacht online, damit du wieder in Ruhe alle Foren durchsuchen kannst?

aman ha sakin vaybee'den hic birsey kacirma. herseyi arsivle. olurya bir gün lazim olur.
ich bin sicher du kennst bereits jeden Text und jede Antwort darauf in und auswendig. Soviel Energie solltest du mal in dein reales Leben investieren. Oh warte, du hast ja gar kein reales Leben.
Alt 27.02.2015, 08:49
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Mal_BEY

ein Verkehrsunfall hat ihm das Leben gekostet

er starb vor 3 Wochen in München bei einem Verkehrsunfall,er war Beifahrer im Wagen eines Freundes, und beide haben ihr Leben verloren,nach angaben der Polizei kam der Wagen von der Strasse ab, prallte gegen den Baum und beide haben ihr Leben verloren.

ALLAH Rahmet eylesin

ailesine ve yakinlarina sabir diliyorum.. derin üzüntü

Ruhe in Frieden MAL_BEY
Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
:-((( cok üzüldüm, Allah taktiratini affetsin.

biraz önce bunlari görünce sizin ne kadar adi insan oldugunuzu anladim banu ve lara.

ölmüs birinin arkasindan hala laf yetistirmeniz ve onun hakkinda kötü konusmaniz kuyruk acinizin cok derin oldugunu ve edepsizliginizi gösteriyor.

ben malbey'in öldügünden haberdar degildim, bilseydim onun hakkinda yorum yapmazdim ve kinamazdim.

RUHE IN FRIEDEN MALBEY
Antwort