Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.08.2014, 20:46
Ask_Sehidi

Standard

Kocum ben sakinim, senin sinirlenme gerektigi sekilde karsilik veriyorum o kadar..
Arkamdan isteyen istedigi kadar konussun. Bizim ellerde, yani Cankiri civarinda, bunu Turgay Basyayla da bilir bu sözü, hemserimdir, yakin köylüm, o da bilir bu sözü. Ama ha$ha$idir dikkatli ol

Kurt ardindan bin tane köpek havlamadikca kurt sayilmaz.

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal niye yine hakaret ediyorsun?

hemen sinirlenme seni sempatik bulan kisiler arkandan konustugu icin

biraz sakin olmaya calis.

bak bu ara birileri senin fotonu paylasiyor. bir kadin hakkinda iftira atmissin o kadinda senin resmini dagitiyor
Alt 15.08.2014, 21:03
Ask_Sehidi

Standard

Sen merak etme öyle bir sey yok! olamazda..
Ben kimsenin hakkinda ne kötü ne konusurum ne yazisirim ama bak ama senin hakkinda bana uzun uzun yazilar geldi..
Bana yollayanlara da ne diyorum biliyormusun? Beni ilgilendirmez. Kendi aranizda yapin.. Sen benim icin burda bir eglencesin, ama inan birazdan ciktigimda aklimda bile yoksun..
Sende burayi fazla ciddiye alma..

Benim ciddiye aldigim insanlar zaten burda degil..

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 21:07 Uhr).
Alt 15.08.2014, 21:11
Ask_Sehidi

Standard

Güldürme lan adami, daha gecen gün senin orda yemek yemistim kelek
Yanimda da güzel bir yunan bayan da vardi ve bana sirilsiklam asik, ama ben ona o yönde bakmiyorum.
Cünkü dedim ya, benim gönlümde birisi var, ama sen bunlardan ne anlarsin lan schwuchtel

Ben senin gibi kendimi gizlemem!

Daha ne yapiyim

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 22:22 Uhr).
Alt 15.08.2014, 21:24
Ask_Sehidi

Standard

Heeheheh babadan bahsedelim. Senin baba meslegin ne? Benim ki polis ya senin ki?

Anladin mi ne demek istedigimi?

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 21:27 Uhr).
Alt 15.08.2014, 21:30
Ask_Sehidi

Standard

Manbee, Polis var polis var.. O polisler baska polisler.. adam gibi polisler. AKP'nin katil polislerine o küfür yerinde degil mi?
Senin babanin meslegi ne?

Zitat:
demek baban sana terbiye ögretemedigini buna bagliyorsun.

sen burada tüm polislerin anasini avradini bilmem ne yapayim derken babanin avradina küfür etmis oluyorsun. babanin avradi öz annen oluyor.

ne kadar igrenc ve cahil bir mahluksun erdal???

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 22:16 Uhr).
Alt 15.08.2014, 21:35
Ask_Sehidi

Standard

Biraz manbee'yi kizdirim

Bu ay rekor kirdim lan manbee.. Gecen senin hasilatini simdiden yaptik Yakinda Israel'e bile mal satacagim lan, sadece Bilal'a birakmayacagim
Alt 15.08.2014, 22:31
Ask_Sehidi

Standard

Tekrar ediyorum benim burda konustugum tanistigim bayan yok. Gönlümde olan kisi zaten burda degil.
Ben burdan birisini istemis olsaydim tonlarca kisiyle tanisirdim.. Ama amacim o degil.

Tatli_bela'ya gelince, dahiller haric, bence kisiligi ile, idealleri ile, sakacaligi ile en deger verdigim insanlardan birisidir.. Ama sirf insan olarak! Cünkü ademoglu'yum ben hayvan oglu degil.
Dediklerimden bir seyler anliyormusun?

Bu manbee'de beni cok merak ediyor alla allaaaa
Resimimi de bir zamanlar buraya eklemistim. Ama fazla siyasi yazilar yazdigim icin her kesimden bana gicik olanlar ciktigi icin tedbirimi almistim..
Hani Batman'nin filminde söyledigibi bir cümle var ya, diese Maske soll nicht mich sondern die Menschen, die ich liebe vor Gefahren schützen.. Öyle bir sey iste

Beni onmyown'a sorsun o zaman, ya da onmyown'u gecelim.
Beni tatli_bela'ya ve tilki1977'ye sorsun bu iki arkdas benim hem adimi da biliyorlar hemde resimleri gördüler.. ya da, Aurum'a, ve daha nicelerine sorun.
Öyle kicindan bir seyler sallamasinlar....

Ne kadar benim arkadamdan cekistirenim varmis ya alla allaaah

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 23:35 Uhr).
Alt 16.08.2014, 00:09
Ask_Sehidi

Standard

Eine Erkältung kann einen Menschen schon daran hindern zu schlafen. Und im Fernsehen läuft auch nichts.. Also noch ein paar Minuten vaybee
Alt 16.08.2014, 18:55
Ask_Sehidi

Standard

Hör auf hier irgendeinen Mist zu fabrizieren.. Camur at izi kalsin derler buna.. Ama sen istedigin kadar camur at, elin boklu oldugu icin kirlenen sen olursun..

Benim kimseyi lekeledigim yok, sana Fakten'lerden söz ediyorum. Haaa unutmustum Rotzlöffel'de bana münafik deyipte bene yeren ama askimdan ölen birisiydi.. Onunla isim olmadi
olmazda, ama isterrsen beni ona sor..
Aurum hanim gülmek krizleri gecirmisti bazilarinin yazilarinda beni ona da sorabilirsin.
Benim yüzümü gizlemek gibi bir derdim yok evellah, ama senin var...

Zitat:
erdal niye burada tatlibela, aurum ve onmyownun nickini lekeliyorsun?

kimseyi ilgilendirmiyor hangi kizlar sana resim göndermis ve hangilerine resim gönderdigin...

fakt ist dass du die paar telefonate und mails hier veröffentlichst um dich zu profilieren. aber es sollte dir zu denken geben weshalb diese personen negativ über dich schreiben oder auch sagen dass du dir kein auto leisten kannst

hava atmak gibi olmasin ama korkma erdal ich stehe nicht auf frauen die mir hinterherlaufen weil ich ein auto hab.

bir daha burada baska kadinlarin nickini kullanip onlari lekeleme!!!
Alt 16.08.2014, 19:03
Ask_Sehidi

Standard

Bugün Duisburg Innenhafen'de yagmura yakalandim sinir oldum ama buraya gelince manbee'nin "degerli yazilarini" okuyunca nesem yine yerine geldi..
Aslinda bir kac gün önce buranin havasi cikti demistim ve üyeligimi bitirmeyi bile düsünmüstüm, yani en yazindan yazmayacaktim ama kararimi degistirdin yine manbee. Sen olmasan galiba ben burda yazmayacagim :.. Ondan senin "degerli" yazilarini bekliyorum
Antwort