Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 31.12.2014, 20:28
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
gaytos,
sen bu zirvaliklari yaraticilik mi saniyorsun? Beyinsiz yaratik.

Kapcik agizli, senin küfürlerin, bölücügün, fitneciliginle ilgili yazilar vaybee sisteminde kayitli sen daha ne yüzle hala buraya yazabiliyorsun???

Sanalda insanlara iftira atarak ve özelini uydurup onlari tehdit ederek mi kendini savunuyorsun KANCIK UNOSl
+1111

Off buna cok guldum ) kapcik agizli )

Erkeklerin yuz karasi bu terorist Unos ile pompacisi Cenk/Ezel.

Uno, en son webcam'de hangi adama kamera acip arkani gosterdin? Gay olmak kotu bir sey degil, kendi tercihin kendi hayatin. Sirf bu kararindan dolayi sana yuklenilirse buna ben de karsi cikarim. Senin homoseksuel haklarini almanya da korumak zorundadir.

Ama chat'te konustugun kadinlarin sozlerini ve ozellerini 1'e 1000 katarak sirf karalamak adina forumlarda herkese yayman tam bir yavsaklik, kalleslik, karaktersizlik. Simdi bir an once o bayanlardan ozur dile ve erkek arkadasin Cenk'e geri don.

Geändert von Bosphorus_ (31.12.2014 um 20:42 Uhr).
Alt 01.01.2015, 21:46
___CENK___

Standard Ya adami güldürme:)))))

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
+1111

Off buna cok guldum ) kapcik agizli )

Erkeklerin yuz karasi bu terorist Unos ile pompacisi Cenk/Ezel.

Uno, en son webcam'de hangi adama kamera acip arkani gosterdin? Gay olmak kotu bir sey degil, kendi tercihin kendi hayatin. Sirf bu kararindan dolayi sana yuklenilirse buna ben de karsi cikarim. Senin homoseksuel haklarini almanya da korumak zorundadir.

Ama chat'te konustugun kadinlarin sozlerini ve ozellerini 1'e 1000 katarak sirf karalamak adina forumlarda herkese yayman tam bir yavsaklik, kalleslik, karaktersizlik. Simdi bir an once o bayanlardan ozur dile ve erkek arkadasin Cenk'e geri don.
Kadinlarin etegini altindan bir cikip,erkek gibi yazsan,inan kurban keserim,jurnalci)))
Ha millet özeliniz bu Mit jurnalcisi ile fazla paylasmayin,vaybee deki görevi insanlari fislemek sanirim bu insan müsvettesinin.................

Geändert von ___CENK___ (01.01.2015 um 23:58 Uhr).
Alt 02.01.2015, 18:22
NurBanu

Lächeln Yigit, Cesaret ve ADAM olan kim

@Bosphorus_
Düsünüyorum da, "Yigit, Cesaret ve ADAM" kelimeleri SENden feyz alinarak mi sözlükte yerini buldu?
Senin gibi YIGITLERIN sirti yere gelmez, Allah herseyi gönlüne göre versin.
Mevlid kandilin mübarek olsun

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
bazen, bazi yigitlerin ölümüne neden olan karaktersizler vardir... ya yaptigi karaktersilikle ya da yaptigi ihanetle, bosphoruspu ice bir yigidin sebebi olabilecek potansiyele sahip. yani yigidin fiske vurdugu bir ihanetci ya da gaddar köy agasi.. tarihimizin yigitlerinin de ölümü hep böyle kahpe ve kötü karakterlerden degil mi cenk... sktir et göötü, o bir cürük domates ayiklayicisi..
@uno
inan bosphorus korktugun kadar var

Sana kizmiyorum sadece aciyorum, düsünüyorumda nasil bir assalik kompleksine sahipsin ki dini ni ve irkini kötülüyorsun. Kizlarin namusunu agzinda sakiz yapiyorsun. Hic düsünüyormusun bu atdigin iftiralardan dolayi toprak seni kabul edecek mi diye?

Bu güzel Mevlid kandili dolaylisiyla sana bir tavsiyem olacak
Bu yazdigin sacmaliklarindan dolayi senden özür bekliyorum

Geändert von NurBanu (02.01.2015 um 21:10 Uhr).
Alt 02.01.2015, 18:32
Pleasuree

Reden

Bu Video-Chat´inde neler oluyo Allah askina ???!!

Galiba cani SIKILAN oraya girip sizi izlesin bosa türk-tv ´de
dizilerle vakit kaybetmesin... )))))))))))))
Alt 24.01.2015, 23:07
NurBanu

Daumen runter 24.01.15 saat 22:03, AGENT fatsali31 beni flüsten tehdit etdi

ARKADASLAR

agent fatsali31 benim flüsüme girdi ve "benim onun hakkinda yazdigim forum yazilarimi silmemi" yazdi.

bende ona geri yazdim ki "ben dogru yazdigim seyi niye sileyim, senin bana özür borcun var beni bir baskasi (hakhukuk) sandigin icin".

bu cümlenin üzerine fatsali beni SCHWARZELISTEYE ALDI VE ARTIK CHATE GIREMIYORUM!!!!!!

BU BIR SAKA MI????
Alt 25.01.2015, 14:50
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch Pi$kinligin bu kadar pes valla-Ba$ka oyunu kalmadi

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
ARKADASLAR

agent fatsali31 benim flüsüme girdi ve "benim onun hakkinda yazdigim forum yazilarimi silmemi" yazdi.

bende ona geri yazdim ki "ben dogru yazdigim seyi niye sileyim, senin bana özür borcun var beni bir baskasi (hakhukuk) sandigin icin".

bu cümlenin üzerine fatsali beni SCHWARZELISTEYE ALDI VE ARTIK CHATE GIREMIYORUM!!!!!!

BU BIR SAKA MI????
Cambaza bakmak isteyenler bakabilir ..

İnsan bu kadar dengesini kaybeder mi,? Nerede bulunduğunu, kendini, konumunu tamamen kaybetmiş halde.

Sana iftir atan "O"hakaret eden de "O"özür dilemesi gereken sensin öylemi?Cambaza bak!

Ben ondan rica edtim ,isbatla ,isbatliyamiyorsan özür dile .
Benim ricamida kabul etmedigine göre ,hakkinda cikan yazilar dogru demekten baska insanin aklina birsey gelmiyor.BEN bu KORKAK Adama defalarca Isbatla dogruysa Nurbanun yerine ben senden özür dileyecegim diye.VAR diyorsan acikla.
Alt 25.01.2015, 18:07
NurBanu

Ausrufezeichen 25.1.15 saat 16:56 ben SEBEPSIZ yere Schwarzelisteye alindigim icin hala talka giremi

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Cambaza bakmak isteyenler bakabilir ..

İnsan bu kadar dengesini kaybeder mi,? Nerede bulunduğunu, kendini, konumunu tamamen kaybetmiş halde.

Sana iftir atan "O"hakaret eden de "O"özür dilemesi gereken sensin öylemi?Cambaza bak!

Ben ondan rica edtim ,isbatla ,isbatliyamiyorsan özür dile .
Benim ricamida kabul etmedigine göre ,hakkinda cikan yazilar dogru demekten baska insanin aklina birsey gelmiyor.BEN bu KORKAK Adama defalarca Isbatla dogruysa Nurbanun yerine ben senden özür dileyecegim diye.VAR diyorsan acikla.

25.1.15 Saat 16:56 ben hala TALK ODASINA giremiyorum.
Fatsali31 beni SEBEPSIZ yere Schwarzelisteye Aldi.
Aslinda kendine göre bir sebebi var, benim üzerimden egosunu tatmin edemedi.

Daha cok bekler :-))) Benim icin ölmek var ama ASLA HAKSIZLIK KARSISINDA SUSMAK YOK !!!

@Lara

Aynen güzel arkadasim,
neyi ispatliyacak ki o da biliyor benim hakhukuk olmadigimi, mahsus yapiyor cünkü suclu olan kendisi " böyle yaparak kendini Alibi bulmaya calisiyor". Tabi kendi yaziyor yine kendi okuyor.

Bu arada bana destek verdigin icin fatsali31 sanada takmis durumda ve sende benim gibi talk odasina giremiyorsun.
Desteklerinden dolayi SENI ÖPÜYORUM, seni 1000 erkege degismem

IYIKI VARSIN KALBIMIN DIM DIMI, CANIM ARKADASIM

Geändert von NurBanu (25.01.2015 um 18:11 Uhr).
Alt 26.01.2015, 01:10
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Bir yalanın yalan, bir iftiranın iftira olduğu, kişilere göre değişmez. Ama bir hakaretin hakaret olduğu kişilere göre değişir. "Yeter ki hakaret içermesin", yeter ki edebe aykırı olmasın..

Ben bu Korkak adam defalarca isbatla diye yazdim ,isbatliyamiyorsan özür dile.Bunun cevabi Pantolonum yirtilmi$ diktirmeliymi$im "Bu yanli$ cevap FATSALI"Senden hala isbat etmeni beklyioruz

Cevap veremeyince karşı tarafı böyle hiçbir inandırıcılığı olmayan salakça lümpenliklere aşağılamaya kalkiyor.Bununlada yetinmiyor bu "UTANMAZ ADAM"
attigi iftirayi,ettigi hakaretleri hice sayip kendini hakli görüyor.

SEn vermen gereken cevabi ona verdin ."$imdi sira onda"FATSALI isbatla ,yada özür dile.
Yapamiyorsan hakkinda cikan yazilarin dogru oldugunu kanitlami$ oluyorsun.

Benim Chate odasina girip giremem benim icin önemli deyil,burasi benim icin bir mecburiyet deyil,sadece bir secenek.

Beni kizdiran asil konu ortada YAPILAN"HAKSIZLIK"UTANMAzin biri ortaya cikmi$ ben Agentim ve burasini babamin ciftligi gibi kullanirim ! istedigim iftirayi atarim! küfürde ederim,yalanda konu$urum!Siz benden özür dilemek zorundasiniz,aksi taktirde köpeklerimi üzerinize salarim .AYni sertlikte cevap verirseniz chatte giremezsiniz..Tam bir Cambaz
Alt 26.01.2015, 08:44
Benutzerbild von selmad
selmad selmad ist offline
Neuer Benutzer

Daumen hoch yok birsey

Nasil olcak
Alt 28.01.2015, 19:17
NurBanu

Daumen runter 24.1.15 - 28.1.15 saat 18:10 ve ben hala "talk" odasina giremiyorum

24.1.15 - 28.1.15 saat 18:10 ve ben hala "talk" odasina giremiyorum.

Agent Fatsali31 hakkinda yazdigim Forum yazilarini silmedigim icin.

Bana destek verdigi icin, _Lara da ayni sekilde "talk" odasina giremiyorum.

Bu kisi BENIM ve _Lara üzerinden kendi REKLAMINI yapamaz.

Kendi egosunu tatmin etmek icin bu siteyi kullan biri nasil agent olur HAYRET BIRSEY!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche