Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.12.2015, 22:13
firdevsK

Standard

HAST DU SIE ERFUNDEN

Zitat:
Zitat von tl Beitrag anzeigen
ben gelmeden önce 4 aydir paylasimi olmayan ve benim gelmemle yazilarima atlayan ve 6 ayda yazmadigi kadar yazan üye kim acaba???

bu kadar ask hasta eder, piskolojiniz bozulur. demedi demeyin.

so nun genug gespielt, hab noch in der realen welt damen die auf mich warten.

Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 12299263_10207998777397691_5013031871817039406_n.jpg (81,7 KB, 23x aufgerufen)

Geändert von firdevsK (20.12.2015 um 22:18 Uhr).
Alt 21.12.2015, 20:58
firdevsK

Standard

Zitat:
- firdevs auch bekannt als banu
- lara
- timeraiser
- rhineraiser

niye bu kadar seviyesizlik ve terbiyesizlik yapiyorsunuz?

bu forumda bu hareketlerinizle herkesi uzaklastirmissiniz.

her yeni gelene saldiriyor kavga yaratmaya calisip eskilerde sizin gercek yüzünüzü görünce uzaklasiyor.

burada bir kac üye ile özelden konusma imkani buldum ve hepisi sizin hakkinizda bir iyi tanimlama yapmiyor.

bakin iftira atarak, yalan söyleyerek, insanlarin özellerini arastirip santaj yaparak, facebooktan resimler calarak burada imali sekilde paylasmayla, chatte milletin annesine bacisina küfür ederek belki kendinizi güclü hissedebilirsiniz ama bilinki 3 kurusluk insanlar kadar degeriniz bile yoktur.

bu forumda meshur toni efendileri vardi.

o sizin caninizi acitmis, cola icirmis, rezil etmis, yalanlarinizi burada herkese göstermis olmasiyla sizi bu hale soktugu icin onu siddetle kiniyorum.

birakin artik bu ayaklari, ergenlige girmemis bebeler gibi kavga ediyorsunuz.

Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 12359874_1064715946874717_2525715885852346682_n.jpg (23,5 KB, 26x aufgerufen)
Alt 21.12.2015, 21:38
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
- firdevs auch bekannt als banu
- lara
- timeraiser
- rhineraiser

niye bu kadar seviyesizlik ve terbiyesizlik yapiyorsunuz?

bu forumda bu hareketlerinizle herkesi uzaklastirmissiniz.

her yeni gelene saldiriyor kavga yaratmaya calisip eskilerde sizin gercek yüzünüzü görünce uzaklasiyor.

burada bir kac üye ile özelden konusma imkani buldum ve hepisi sizin hakkinizda bir iyi tanimlama yapmiyor.

bakin iftira atarak, yalan söyleyerek, insanlarin özellerini arastirip santaj yaparak, facebooktan resimler calarak burada imali sekilde paylasmayla, chatte milletin annesine bacisina küfür ederek belki kendinizi güclü hissedebilirsiniz ama bilinki 3 kurusluk insanlar kadar degeriniz bile yoktur.

bu forumda meshur toni efendileri vardi.

o sizin caninizi acitmis, cola icirmis, rezil etmis, yalanlarinizi burada herkese göstermis olmasiyla sizi bu hale soktugu icin onu siddetle kiniyorum.

birakin artik bu ayaklari, ergenlige girmemis bebeler gibi kavga ediyorsunuz.

iyice maskara oldun arsiz sen hala utanmayi aklina getirme kepaze
Alt 21.12.2015, 21:44
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
anlasilan alan memnun ama veren memnun degil bu durumda

lafa bak it soyunda !!annandan'mi ögrendin alan memnun veren memnun lafini dallama

bakiyorum yine yollarimi gözlemis'sin vaybee'de sünepe...kac saatir pinekliyorsun burada pacoz
Alt 21.12.2015, 21:50
firdevsK

Standard

internetde yasiyor ne yapsin gaip kel oglan, hayati sanal alem

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
lafa bak it soyunda !!annandan'mi ögrendin alan memnun veren memnun lafini dallama

bakiyorum yine yollarimi gözlemis'sin vaybee'de sünepe...kac saatir pinekliyorsun burada pacoz
Alt 21.12.2015, 22:01
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=tl;2117319][size="3"]yalanci oldugunu hakaret etmenle belli ediyorsun.

malesef küfürlerini bile düzgün türkce ile ifade edemiyorsun. bence bu kadar bilgisiz oldugunu belli etme.

gelelim kim kimi beklemis burada... merak eden arkadaslar kimin önce yazdigini ve kimin dallama gibi atladigini takip etsinler.

senin bugün ilk yazdigin yazi bana cevap vermen ile basliyor -> http://www.vaybee.de/forum/showpost.php?p=2117309

ikinci yazin -> http://www.vaybee.de/forum/showpost.php?p=2117311

ücüncü yazin -> http://www.vaybee.de/forum/showpost.php?p=2117313

simdi bunu görenler hem senin yalanci oldugunu fark ediyorlar hemde senin benim yazilarima dallama gibi atladigini.

nikin'in niki'min yaninda yazilmasi bile nasil ho$una gidiyor dimi...bak bunu burada fark etmeyen kimse kalmadi ....bütün caban bo$una bo$una bir yerini yirtma culsuz ben sanami kaldim...birak benim sen benim arabamin masraflarini bile kar$ilayamazsin soytari

Aklýnýn ipleri baþkasýnda olanýn,düþünceleri köpekliten ileri gidemezmi$
Alt 21.12.2015, 22:01
firdevsK

Reden

para dilenen görmüstümde, ilgi dilenende ilk bunu gördüm

Zitat:
yalanci oldugunu hakaret etmenle belli ediyorsun.

malesef küfürlerini bile düzgün türkce ile ifade edemiyorsun. bence bu kadar bilgisiz oldugunu belli etme.

gelelim kim kimi beklemis burada... merak eden arkadaslar kimin önce yazdigini ve kimin dallama gibi atladigini takip etsinler.

senin bugün ilk yazdigin yazi bana cevap vermen ile basliyor -> http://www.vaybee.de/forum/showpost.php?p=2117309

ikinci yazin -> http://www.vaybee.de/forum/showpost.php?p=2117311

ücüncü yazin -> http://www.vaybee.de/forum/showpost.php?p=2117313

simdi bunu görenler hem senin yalanci oldugunu fark ediyorlar hemde senin benim yazilarima dallama gibi atladigini.

Alt 22.12.2015, 20:49
firdevsK

Reden

muhahaha görmemisin oglu olmus, tutmus pipisini koparmis

Zitat:
heute abend gehe ich lecker essen und wenn alles gut läuft und das geschäft zum abschluss kommt verdiene ich 50.000 euro

heute nacht wird gefeiert mädels

Alt 22.12.2015, 21:51
Benutzerbild von rhineraiser
rhineraiser rhineraiser ist offline
Benutzer

Standard

esma ile timeraiserin arasindan ne gecti aceba? bence su kesin aralarindan sirf kara kedi gecmedi. bunu bana hancerlenmis yarali kalbim söylüyo. baska seylerde gecti ama kimseden tik yok. bu konuda timeraiser hic bi negativ yorum yapmiyo. helal olsun böyle bir gentelmene. sadece yasandi ve bitti diyo. na ja, jedes ende ist ja gleichzeitig auch ein neufang. timeraiser gider rhineraiser gelir, esma da bana gelir. gel esma gel. gel harmanlanis gönlümün yabani gülü. banu alkan gibi tombis memelerini hoplatarak ve benimde yüregimi ziplatarak gel. cooook agliyom gel, aglamayana meme yok. bana meme vermeye gel ne olurrr

Geändert von rhineraiser (22.12.2015 um 22:46 Uhr).
Alt 22.12.2015, 21:58
Benutzerbild von rhineraiser
rhineraiser rhineraiser ist offline
Benutzer

Standard

hadi bakalim, o zaman artik coladan dom perignona gectin desene Hadi serefine, endlich werde ich mal auf den Geschmack von eimem glas dom perignon kommen desene abi
Zitat:
heute abend gehe ich lecker essen und wenn alles gut läuft und das geschäft zum abschluss kommt verdiene ich 50.000 euro

heute nacht wird gefeiert mädels

Geändert von rhineraiser (22.12.2015 um 22:05 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche