Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.10.2014, 11:50
Beyazguel60

Cool

Zitat:
Zitat von HeGotSoul Beitrag anzeigen
Religion, egal welche, ist jedem seine Privatsphäre. Das sollten auch die kafirs sich zu Herzen legen, wenn sie schon der Meinung sind das sie in dem Glauben das böse sehen. Ich kenne durch die Arbeit einige Atheisten und ohne das ich diese jetzt als schlechte Menschen darstellen möchte, aber die kommen mir persönlich irgendwie zu sinnlos rüber. Anscheinend liegt es auch an der Erziehung. Ich bin jetzt kein wirklich praktizierender Moslem aber ich würde mich auch nicht trauen Allah zu leugnen, in seinem Namen zu fluchen etc.. Soll doch jeder seine Religion ausleben wie er möchte, ohne sich von anderen beeinflussen zu lassen. Es gibt ja genug vereine die die Religion als Mittel zum Zweck verwenden um Geld ab zu knüpfen, dass sollte man vermeiden und aus dem Weg gehen. Wie gesagt, Religion sollte Privatsphäre bleiben und nicht Teil einer kriegerischen Bande oder Ziel irgendwelcher Weltmächte sein. Meine Eltern haben immer gesagt "herşeyin fazlası zarar".

"herşeyin fazlası zarar"

deine Eltern haben es richtig gesagt !!!

Alt 27.10.2014, 14:29
huhusanane

Frage

sen kadinin amacini nerden biliyorsun ?? bence senin düsüncen bir önyargida olabilir.
twitter tr´yle calistiini sanmiyorum, Polisler baska yollardanda bu kadinin kim oldunu ögrenmis olabilirler.

bu arada Erdoganin sanki baska isi yok.

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Hayir. Bunu paylastiginda profili herkese acikti, takip etmeden herkes birbirinin profilini aciksa eger, ki bunun profili acikti, gorebiliyor. Bu olaydan sonra profilini disariya kapatti.
Bu ortaya ciktiktan sonra gozaltina alindiktan sonra profilini kapattigi haberlerde de gecti.
Evet boyle hareketler dogru degil. Kinanmasi gerekiyor, ama tam tersine bu terbiyesizligi savunanlar var, bu kisiler de genellikle ateist ve komunist.
Kadinin amaci provokasyon olmasa onu binlerce kisinin gordugu profilinde gere gere paylasmazdi, evinde Kuran'a istedigi kadar basar, cope atardi. Ama maksadi muslumanlarin dini duygularina zarar vermeye calismak, incitmek, provoke etmek ve hakaret etmek. Bu yuzden fotografi cekip paylasti. Kasitli bir nefret dolu provokasyon var burada.
Diger amaci da ''bakin muslumanlar iste boyle, ben kagit parcasina ayak bastim diye bana kizdilar'' izlenimi ortaya cikarmak.
Diger amaci da ''Turkiye'de tehdit ediliyorum'' diyerekten avrupa'ya gocmeye calismak olabilir.
Yani nereden bakarsak bakalim tamamen DURDUK YERE art niyetli, saygisiz ve nefret dolu bir hareket. Nefret sucu kapsaminda degerlendirilmeli.
Bunun hakkindan da umuyoruz hukuk gelecek. Umuyorum Erdogan da bu isin takipcisi olur. Eskiden twitter orada her pisligi yapanin, teror propagandasi yapanin kimliklerini Turkiye ile paylasmiyordu, bir ara Turkiye buna cevap olarak twitter'i yasakladi! Twitter geri adim atti, artik twitter'i denetleyen bir birimimiz var, sikayetler dogrultusunda artik twitter arkasina saklanan korkaklarin kimlikleri pislik yaptiklarinda Turkiye emniyeti ile paylasiliyor
Alt 27.10.2014, 15:15
Beyazguel60

Lächeln

Bir şahıs hüküm giymedikçe SUÇSUZ sayılır ilkesi bildiğim kadarıyla
Tükiye´de de geçerli !!!

===>>> Bu sadece bir hatırlatma

Alt 27.10.2014, 15:40
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von huhusanane Beitrag anzeigen
sen kadinin amacini nerden biliyorsun ?? bence senin düsüncen bir önyargida olabilir.
twitter tr´yle calistiini sanmiyorum, Polisler baska yollardanda bu kadinin kim oldunu ögrenmis olabilirler.

erdogan kimseyle ugrasmiyor.

türkiyede yargi var. yargi suc isleyenlerle ugrasiyor.

ve twitter nasil almanya ve ingiltereyle calisiyorsa simdi türkiye ilede calismaya basladi !!!!!

lütfen bilmediginiz konu hakkinda yazmayiniz yoksa böyle rezil olursunuz !!!
Alt 27.10.2014, 16:59
huhusanane

Daumen runter

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen

lütfen bilmediginiz konu hakkinda yazmayiniz yoksa böyle rezil olursunuz !!!
Pure Arroganz!!!!!!

"vielleicht" steht da, "olabilir" yazdim ben, bilmedimi ifade eder bu zaten, senin birsey söylemene gerek yok, ben Bosphorus_a sordum olabilirmi diye.
Cünkü ben bunu ona cevap ve ayni anda soru olarak yazdim.
Hemde soru sormak neden rezil olmakmiski, ben sadece nerden biliyorsun diye sordum.

Es darf jede Frage gestellt werden. Fragen zu stellen ist nicht dumm und macht mich nicht zu "rezil".

„Dumme Fragen gibt es nicht, dumm ist nur, wer nicht fragt und wer dumme Antworten gibt"

Kennst bestimmt den Spruch !!
Alt 27.10.2014, 17:06
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Pure Arroganz!!!!!!

"vielleicht" steht da, "olabilir" yazdim ben, bilmedimi ifade eder bu zaten, senin birsey söylemene gerek yok, ben Bosphorus_a sordum olabilirmi diye.
Cünkü ben bunu ona cevap ve ayni anda soru olarak yazdim.
Hemde soru sormak neden rezil olmakmiski, ben sadece nerden biliyorsun diye sordum.

Es darf jede Frage gestellt werden. Fragen zu stellen ist nicht dumm und macht mich nicht zu "rezil".

„Dumme Fragen gibt es nicht, dumm ist nur, wer nicht fragt und wer dumme Antworten gibt"

Kennst bestimmt den Spruch !!
Zitat:

sordugun soru ortada (kirmizi renk).

yalanlarinda ortada (yesil renk).

soru sormak güzeldir ama sormadan sacmalamak ahmakliktir.

"twitter türkiye ile calisiyormu?" deseydin dogru cevabi alirdin.

"erdogan bu konu ile ilgileniyormu?" deseydin yine cevabi alirdin.

bundan sonra bilmedigin konularda ya sorunu sor yada sus. bilmeden karalamak yalan söylemek kadar kötüdür.
Alt 27.10.2014, 19:22
huhusanane

Böse

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen

bundan sonra bilmedigin konularda ya sorunu sor yada sus. bilmeden karalamak yalan söylemek kadar kötüdür.

@manbey

sen kafayi yedin herhalde. bana bidaha birsey yazma!
yalan ne demedim. sen hayaller dünyasindasin gibi geliyor bana.
kusura bakma benim türkcem ancak sorulari bu türlü sormama yetiyor.
Bosphorus almanca bilse beni yanlis anlamak mümkün olmazdi bilem ve hatta senin gibi art niyetli bir Adaminda yanlis anlamasina hic bir neden kalmazdi!!
simdi türkce ne ögren dersin sen kesin, benim türkcem bana yetiyor ve artiyor, iste Budur!!!
ister anlarsin ister anlamazsin sana kalmis BAY_Cokbilmis !
Alt 27.10.2014, 19:54
Beyazguel60

Blinzeln

Zitat:
@manbey

sen kafayi yedin herhalde. bana bidaha birsey yazma!
yalan ne demedim. sen hayaller dünyasindasin gibi geliyor bana.
kusura bakma benim türkcem ancak sorulari bu türlü sormama yetiyor.
Bosphorus almanca bilse beni yanlis anlamak mümkün olmazdi bilem ve hatta senin gibi art niyetli bir Adaminda yanlis anlamasina hic bir neden kalmazdi!!
simdi türkce ne ögren dersin sen kesin, benim türkcem bana yetiyor ve artiyor, iste Budur!!!
ister anlarsin ister anlamazsin sana kalmis BAY_Cokbilmis !

Küsst euch doch einfach einmal, dann ist das Problem des Falschverstehens aus der Welt, so einfach ist das !!! yoksa ikinizede kizarim, ablanizi kirmayin isterseniz .........
Kenan istersen sen su vitesi biraz yavas tak, vites hemen birden bese ya da daha yüseklere büyültülmez, iki, üc ve dörtte var
Bu sözüm bir burayla alakali degil !!!

Alt 27.10.2014, 20:33
huhusanane

Reden

Zitat:
Zitat von Beyazguel60 Beitrag anzeigen

Küsst euch doch einfach einmal, dann ist das Problem des Falschverstehens aus der Welt, so einfach ist das !!! yoksa ikinizede kizarim, ablanizi kirmayin isterseniz .........
Kenan istersen sen su vitesi biraz yavas tak, vites hemen birden bese ya da daha yüseklere büyültülmez, iki, üc ve dörtte var.
Bu sözüm bir burayla alakali degil !!!

er versteht mich falsch,
nicht andersherum.
ayaklarimi yikasa daha iyi olmazmi ?????????
Alt 27.10.2014, 21:49
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
er versteht mich falsch,
nicht andersherum.
ayaklarimi yikasa daha iyi olmazmi ?????????
Zitat:
Zitat von Beyazguel60 Beitrag anzeigen

Küsst euch doch einfach einmal, dann ist das Problem des Falschverstehens aus der Welt, so einfach ist das !!!
ok, dann mach das mal.

komm her huhu es gibt küsschen
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche