Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.11.2016, 11:11
___EZEL___

Standard Akabe Sapkınlığında Son hızla ilerliyor ;

AKP, cinsel istismar suçunda mağdurla failin evlenmesi durumunda hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına ilişkin Meclis’e önerge sundu. Muhalefetin itirazına rağmen ilk oylamada kabul edilen önerge, itirazlar üzerine salı günü tekrar görüşülecek. 4 bin kişiye tahliye yolu açacak önergenin kabul edilmesine sosyal medyada isyan var. Tepkiler #TecavüzMeşrulaştırılamaz hastagini TT listesinde (En çok konuşulan konular) birinci sıraya taşıdı. İşte o tweetler: http://www.cumhuriyet.com.tr/foto/fo...ina_isyan.html

Akıllara şu soru gelmez mi?
Tecavüze uğrayan erkek çocukları ne olacak,erkek erkeğe evliliğe onay mı verilecek?
Tecavüze uğrayan bebekler de daha dişi çıkmadan sapıklarıyla evlendirilecek mi?
Evlilik yaşı 0 a mı düşecek.
Bu yasa tasarısını sunanlar gerçekten insan mı?
Alt 18.11.2016, 11:17
___EZEL___

Standard Akabe sapıklığında son hızla ilerliyor;

Bakan Bekir Bozdağ çocuğa tecavüzü "Küçüğün rızası" diyerek savundu

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...k_savundu.html
Alt 18.11.2016, 15:38
Benutzerbild von puzzler
puzzler puzzler ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bakan Bekir Bozdağ çocuğa tecavüzü "Küçüğün rızası" diyerek savundu

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...k_savundu.html
la köt herif. verdigin linki okusana baslik atmadan önce!
Alt 18.11.2016, 15:39
Benutzerbild von puzzler
puzzler puzzler ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Akıllara şu soru gelmez mi?
Tecavüze uğrayan erkek çocukları ne olacak,erkek erkeğe evliliğe onay mı verilecek?
Tecavüze uğrayan bebekler de daha dişi çıkmadan sapıklarıyla evlendirilecek mi?
Evlilik yaşı 0 a mı düşecek.
Bu yasa tasarısını sunanlar gerçekten insan mı?
bu tarz sapikca sorular ancak senin gibi hasta ruhlarin aklina gelir zalak herif!

verdigin linki oku önce! dallama!
Alt 18.11.2016, 17:09
___EZEL___

Standard Sapık Ve Koyunlar;

Zitat:
Zitat von puzzler Beitrag anzeigen
bu tarz sapikca sorular ancak senin gibi hasta ruhlarin aklina gelir zalak herif!

verdigin linki oku önce! dallama!
Sapık ve koyunlar,okuduklarını bile anlamazlar,anlama diye bir dertleride yoktur zaten.
Yazdıklarına bakıp bunların tescilli aptal olduğunu anlamak çokta zor değil.İki kelime türkçe yazamayanların,bana linki okumamı söylemeside gerçekten komedi.
Sen önce ahlak sahibi ol,sapık akabeliliği bırak,pedofillere karşı çık,sonra gel benimle konuş.
Bu akabeli sapıkların da tecavüzcüler gibi hakkı ölümdür aslında.İnsan haklarına aykırı ama bunlar insan değil,kurban bayramında kurban etmek gerek bunları,o zaman dünyanın en güzel ülkesi temizlenir....
Alt 19.11.2016, 00:45
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

tecavüz konusunun bir tarti$ma konusu olmasindan dolayi utaniyorum.Tecavüz insanlik sucudur asla meşrulaştırilamaz ,bu nasil bir vijdan ,bu nasil bir ahlak .

Geändert von Lara__ (19.11.2016 um 00:54 Uhr).
Alt 19.11.2016, 12:10
___EZEL___

Standard Rakamlar korkunç: Türkiye sapık cenneti!

Son beş yılda yaklaşık çeyrek milyon çocuk aileleri tarafından evlendirildi! Son 10 yılda çocuk cinsel istismar davaları yüzde 700 arttı! İşte AKP iktidarının yarattığı Sapıklar Cehennemi’nin özeti… Elbette çocuklar için cehenneme dönen ülke sapıklara bir cennet haline geliyor!..

CNNTürk‘de Şirin Payzın’ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan CHP Parti Meclisi üyesi Avukat Sera Kadıgil, CHP Çanakkale Milletvekili Avukat Muharrem Erkek’in açıkladığı cinsel istismar rakamlarını paylaştı.

Kadıgil, “2006 yılında açılan çocuk cinsel istismar davası 2 bin 400. 2016 yılında gelindiğine bu rakam 16 bin 900. Son 10 yılda çocuk cinsel istismar davaları yüzde 700 artmış. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın resmi verilerine göre de son 5 yılda evlendirilen çocuk sayısı 232 bin 313” dedi.
Alt 19.11.2016, 12:22
___EZEL___

Standard Sapıklar Kanuna Uymuyor Diye Kanunu Sapıklara uyduruyorlar

Yılmaz Özdil[/quote]
SAPIKLAR KANUNA UYMUYOR DİYE, KANUNU SAPIKLARA UYDURUYORLAR!..
Bolu'da imam nikahıyla evlendirilen 11 yaşındaki kız çocuğunun sekiz aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Samsun'da otomobil çarptı diye koma halinde hastaneye getirilen 14 yaşındaki kız çocuğunun, imam nikahlı eşi tarafından odunla dövüldüğü, sonra da kaza süsü vermek için motosikletle üzerinden geçildiği anlaşıldı. Ordu'da 13 yaşındayken para karşılığında evlendirilen kız çocuğu, sürekli dayak yediği 40 yaşındaki herifin evi terketmesi üzerine, kendi ailesi tarafından kabul edilmedi, henüz 17 yaşındayken üç çocuğuyla ortada kaldı. Gaziantep'te özel hastanede 18 yaşında birinin kimliğiyle doğum yaptırılan kız çocuğunun, aslında 12 yaşında olduğu tespit edildi. Adana'da 13 yaşındaki kız çocuğuna düğün yapıldı. Sakarya'da kuzeniyle evlendirilen 15 yaşındaki kız çocuğu, evden kaçıp polise sığındı. Tekirdağ'da bir noterin, 14 yaşındaki kızlarını evlendirmek isteyen ana-babaya muvafakatname verdiği belirlendi. Tokat'ta evlendirilen 12 yaşındaki kız çocuğunun dört aylık hamile olduğu anlaşıldı. Ağrı'da 16 yaşında evlendirilen kız çocuğu, işkence yapılmış, tuvalette eli kolu bağlanmış halde bulundu. İzmir'de 12 yaşında evlendirilen kız çocuğu, sezaryenle doğum yaptı. Adana'da imam nikahıyla evlendirilen 16 yaşındaki kız çocuğu, trenin önüne atladı. Korunması Gereken Çocuklar Sempozyumu'nda konuşan Gümüşhane Üniversitesi öğretim üyesi, bizzat yaşadığı hadiseyi anlattı, “yol kenarında bir kız çocuğunu kucağında bebeğiyle ağlarken gördüm, 16 yaşındayken evlendirilmiş, anne olmuş, bebeğinin eli yanmış, ne yapacağını bilmiyor, bebeğiyle birlikte ağlıyordu, aslında orada bir anne ağlamıyordu, iki çocuk ağlıyordu” dedi. Kayseri'de para karşılığında evlendirildiği herif tarafından sokağa atılan, kamyonet kasasında yaşayan 15 yaşındaki kız çocuğu, av tüfeğiyle canına kıydı. Konya'da 16 yaşındayken evlendirilen kız çocuğu, inşaatın yedinci katından atladı. Siirt'te dünyaya geldi, ismi Kader'di, 12 yaşında evlendirildi, 13 yaşında anne oldu, 14 yaşında canına kıydı, adı üstünde kaderi böyleymiş denildi, geçildi. 12 yaşındayken iki bilezik karşılığında 40 yaşındaki evli herife kuma verildiği ortaya çıkan kız çocuğu “yanına yatmaya korkardım, bana oyuncak almayınca ağlardım” dedi. 11 yaşındayken 40 yaşındaki herifle evlendirilen kız çocuğu “çocuk doğuramıyor diye dövüldüğünü, üç dört sene kaynanasının koynunda yattığını” söyledi. 30 yaşında biriyle evlendirilen 13 yaşındaki kız çocuğu, seneler sonra gazete röportajında anlattı: “İlk gece beni tek başıma odaya soktular, korkudan bayıldım, kolonya verdiler, evlendirildiğim kişi odaya geldi, ‘hadi gel seninle evcilik oyunu oynayalım' dedi, bu cümleyi hayatım boyunca unutmayacağım…” 12 yaşındayken okulundan alınıp, başlık parası karşılığında 50 yaşındaki herifin koynuna sokulduğu anlaşılan kız çocuğu “derslerim çok iyiydi, rüyamda sürekli mezun olduğumu, diploma aldığımı görüyorum” dedi. Henüz 14 yaşındayken 10 bin lira karşılığında, beş çocuk, dokuz torun sahibi 70 yaşındaki herife verilen kız çocuğu, seneler sonra bu konuda araştırma yapan üniversite ekibine anlattı, “annemi asla affetmeyeceğim, hayatımı değiştirme imkanım olsaydı, en önce babamı değiştirirdim” dedi.
*
Akp hükümeti, işte bu sapıklara af kanunu çıkarmaya çalışıyor.
*
Geceyarısı sessiz sedasız meclisten geçirirken muhalefet partilerine yakalanan Adalet bakanımız “bunlar tecavüzcü değil, cinsel istismar suçunu zorla işlemiş kişiler değil, tamamen ailelerin ve küçüğün de rızasıyla yapılmış işler” diyor… Adalet bakanımızın “küçüğün de rızasıyla yapılmış işler” dediği işler, işte bu işler!
*
Ve bu işler… Sadece ahlaksız babalar, utanmaz dünürler, sapık damatlarla yapılmıyor. İmamlarla yapılıyor.
*
İmamlar nikah kıyıyor.
İmamlar onaylıyor.
Babalar istedikleri kadar ahlaksız olsun, dünürler istedikleri kadar utanmaz olsun… İmamlar rıza göstermese, bu insanlık suçu işlenebilir mi?
İmamlar, nikahını kıy diye kendilerine getirilen kız çocuklarını polise, jandarmaya, savcıya bildirse, bu talihsiz kız çocukları, babaları hatta dedeleri yaşındaki sapıkların yatağına sokulabilir mi?
*
İmamlar, bu işlerin olmazsa olmazıdır.
*
Adalet bakanımız imamdır.
İyi bilir bu işleri!
(Y. Özdil)
#TecavüzMeşrulaştırılamaz
Alt 19.11.2016, 21:04
___EZEL___

Standard Kadıköyde yürüyüş

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...eri_cekin.html
Alt 20.11.2016, 19:58
___EZEL___

Standard Bende bu sözde müslüman fanatiklerin insan olabileceğine inanmıyorum;

Yaten insan olsalar bu faşist iktidar çoktan giderdi.Koyun olmaktan bir adım öteye gidemeyen bu zümre anca demogoji ve yalanlarla yaşarlar,Başlığa bakın ya siz,''ateistler''???
Bence sizin derdiniz farklı pedofil ilişkileri legalize etmek....Sizin gibi insanlara yazarak insanlığa karşı suç işliyorum ben.....
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche