Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 10.05.2007, 02:11
Benutzerbild von basak80
basak80 basak80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard sen nerdeydin peki?????

bisii sorcam sana.
simdi meydan bostu diyosun kimse bisii demedi diyosun dinini laf atarken aylarca ama sende eger burda diildiysen nerden bilioyon lat atildiini ve burdaydiysan eger neden sen karsi cikmadin???????
Alt 10.05.2007, 02:15
unknown

Standard ben hep karsi ciktim

niklerim silindi tekrar geldim
üye oldugum tarihe bakarsan yeni nick oldugunu görürsün
iste baskalari gibi 3-5 nickim yok..ne diyeceksem burdan diyorum..baskalari küfür edecekleri zaman yedek nickle gelirler

peki sen?..madme uzun zamandir yoktun..gelince ne yaptin?..hemen taraf tuttun..ben terbiyesizce yazdigim icin bana cattin..peki burda dine imana küfreden o zinidig neden ayni sekilde uyarmadin?..isinemi geldi yazdiklari
Alt 10.05.2007, 02:19
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard o.T.

ben dine karsi diilim sadece akpye karsiyim ve bu partiye karsi olan benimledir. baska ne derse desin o millet umrumda bile diil. hani almanlar derlerya gemeinsamer feind also sind wir freund diye bunun gibi. milletin dinine laf atilmamasi lazim yani.
molalik yinede istemiyom buna karsiim.
Alt 10.05.2007, 02:21
unknown

Standard kivirmasyon

hast du eine verwandschaft mit asena?

dine laf atilmasina karsisin demek..cikip söyledinmi o sahsiyetsize..hani bana saldirdigin gibi ona da saldirdinmi?..hayir yapmadin!..simdi ben zorlayinca karsiyim marsiyim diyorsun..kerhen yani

bak burda bos bos dine hakaret edebildiginiz günler gecti..herkes haddini bilecek
Alt 10.05.2007, 02:29
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard millete din yüzünden hakaret eden diildi

bana ne kim ne derse desin gözümde din icin ama dinini bana illaki yakistiramaz kimse. yani o kisi kendisi bilmesi lazim manyakliini dimi. yani ama kavga etmem biri dinine imanina hakaret etti diye banane. evet iste orda degsiyo kartlar nerde buna cok kizarim bana ne zaman sen illa kapancan mapancan diyosa. akpyi savunuyonuz yani molalari ondan ha akp taktirtmis kopftuchu ha baska b i mola taraftari dimi
Alt 10.05.2007, 02:33
unknown

Standard düsünceye bak cay demle

birincis gb me girdiysen akp li olmadigimi görürsün

ikincisi madem biri dine küfrediyor banane diyorsun ozaman benim baskalarina yazdiklarimda seni ilgilendirmez..burada milletin avukatligina soyunamana gerek yok..ha niklerdeki kisi sen olursun o ayri sorun..

ücüncüsü..kimse türkiyede kimseyi zorla kapanmaya zorlamiyor..bu demagojiden vazgecin artik..ezbere laflari birakin..
size cok basit sekilde soru sordum burda..hicbiriniz cevap vermedi

türkiyede basi aciklarmi yoksa bas kapalilarmi üniversiteye giremiyor???..cevap versene
Alt 10.05.2007, 02:35
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard cok enerji harciyon ya :o)))

yani bu kadar cok dine karsi yaziyosunki hiiiiiiic yorulmadan varyaaaaa
yani bu kadar enerji harcasaydim bi nefret duygusunu kagita vurmak icin doktora yapmistim be. sen biraz fazlasin acikcasi hani koptfuch neyse yani bende sevmiyom ama din direk olarak noluyor
Alt 10.05.2007, 02:39
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard aciklar giriyo

kafalari kapalilar giremiyo. yani hepsi birbirne benziyo o koftuchu takanlarin ya yani ayiramiyon birbirinden kadinlari anliyosun??? ama bak buna bakarsan almanyadada okularda ders veremiyo kopftuchlu kadinlar ama verboten yapildi mesela. aynisi
Alt 10.05.2007, 02:42
unknown

Standard bi yazdigin diger yazdigini tutmuyor

..gel seninle benim gittigim üniversiteye bi ugrayalim..bak bakalim kapali ögrenci varmi yokmu..

ayrica..madem demokraisden bahsediyorsun..kimin ne giydigi seni neden bukadar ilgilendiriyor ki..sende mini etegini giyip gitmiyormusun diskoya?..eee?..sonrada cikip faist diyorsun bana..baskalarinin görüslerine saygisi olmayan. kendi düsüncesini baskalarina empoze etmeye calisan insanlar kilifindan cikin artik
Alt 10.05.2007, 02:46
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard :o))))))))))))))))))))))))))))))))

))))
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche