Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Unterhaltung & Fun

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 20.06.2005, 23:49
Benutzerbild von kadigoelue
kadigoelue kadigoelue ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bir adamla karısı ......

Bir adamla karısı Mısır"da eski bir çarşıda geziyorlarmış. Ayakkabı satılan bir dükkanın önünden geçerlerken satıcı içerden seslenmiş, buyur etmiş, girmişler.Satıcı "çok özel büyülü sandaletlerim var beyefendi, sizi sexte çok vahşi ve kuvvetli yapacak sandaletler..." Adam tabi ki erkekliğe leke sürdürmemek için pek önemsememiş ama eski günleri özleyen karısının ısrarlarına dayanamayıp sandaletleri denemeye karar vermiş. Adam sandaletleri giyer giymez gözleri parlamış,kalbi hızlı hızlı atmış, fiziksel değişimler başlamış, nefesi serileşmiş gözleri büyümüş ve etrafına seri bir şekilde bakınmaya başlamış. Karısı bir adım geri kaçmış "Aman allahım dur dur..." derken adam koşmuş, satıcıyı yakaladığı gibi tezgaha yatırmış, pantolonunu parçalayarak çıkarmaya başlamış,bu arada satıcı bir yandan kurtulmaya çalışırken bağırıyormuş, "Sandaletleri ters giydin lan!..."
Alt 20.06.2005, 23:53
Neuer Benutzer

Standard Kalabalık bir belediye otobüsünde ....

Kalabalık bir belediye otobüsünde kadının biri haykırmış: Terbiyesiz adam ,yeter artık! Aman bayan ne oldu ki? Daha ne olacak geçtin arkama. Taksim den beri ayıptır be! Efendim yanlış anladınız herhalde. Bugün aybaşı. Maaşımı aldım, cebimde o var. O dokunmuş olacak. İyi de, Taksim"den Şişli"ye gelene kadar maaşına zam mı geldi?
Alt 20.06.2005, 23:57
Neuer Benutzer

Standard Amerikada en az 3 farklı objeyi

Amerikada en az 3 farklı objeyi kullanarak dünyanın temel sorunlarının ifade edilmesine dayanan bir yarışma düzenlenir. Bu yarışmaya bizim Temel de katılır ve sahneye başında gaz maskesi elinde bir demet çiçek ve prezervatif takmış bir şekilde çıkarak birincilik ödülünü kazanır. Sunucu Temel"i yanına çağırarak bu objelerden maske ile dünyadaki çevre kirliliğine, çiçeklerle doğanın korunmasının gerekliliğine ve prezervatifle de doğum kontrolünün önemine dikkat çektiğiniz için bu ödülü size layık gördük der. Bunun üzerine Temel aslında ben " prezervatifle sevişmek gaz maskesiyle çiçek koklamaya benzer. " demek istemiştim der.
Alt 21.06.2005, 00:02
Neuer Benutzer

Standard Kadının biri bir petshop a gider ve ....

Kadının biri bir petshop a gider ve "bir papağan almak istiyorum" der.Mehmet ismindeki petshop sahibi -"Hanımefendi elimde bir tane papağan kaldı fakat bu papağan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanırım" fakat bir papağan sahibi olmak isteyen kadın -" Hayır almak istiyorum" der ve papağını alır. Evine geldiğinde bir bakar ki gerçekten papağan kadını her eve geldiğinde"hoşgeldin orospu" diyerek karşılar. Buna dayanamayan kadın papağanı alır ve petshopa geri götürür. Mehmet bey bu papağan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiğimde beni hoşgeldin orospu diyerek selamlıyor ve ben buna dayanamıyorum. Papağını geri getirdim ve paramı geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacı olan Mehmet bey hanımefendi merak etmeyin birkaç gün bana bırakın ben terbiye edeyim daha sonra gelin alın... Kadın inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Mehmet papağanı alır ve bir çaydanlık su kaynatır. Ne diyeceksin lan kadın eve geldiğinde diye sorar papağana -"Hoşgeldin orospu diycem." der. Bunun üstüne papağanın kafasını kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar.Papağan yine aynı yanıtı verir. Bir olur , iki olur ve papağan işkenceye dayanamaz -"Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der. Ertesi gün kadın gelir ve Mehmet bey kadına papağanı terbiye ettiğini söyler. Kadın bunu kontrol etmek istediğini söyler ve papağana sorular sormaya başlar. Ben eve geldiğimde bana ne diyeceksin? -"Hoşgeldiniz hanımefendi" diyeceğim der papağan. Kadın çok şaşırır ama emin olmak için devam eder. Peki yanımda bir kız arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? -" Hoşgeldiniz hanımefendiler" diyeceğim peki yanımda bir erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? -"Hoşgeldiniz beyfendi" diycem. peki yanımda 2-3 erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? Papağan biraz duraksar ve cevap verir : -"Oğlum Mehmet suyu kaynat bu karı harbi orospu!!!"
Alt 21.06.2005, 00:17
Neuer Benutzer

Standard Adamın biri bayan bevliye mütehassısına

Adamın biri bayan bevliye mütehassısına muayene için gider.Bayan doktor hastaya derdini sorar. Hasta adam "VALLA DOKTOR HANIM YAPAMIYORUM "der. Doktor hanım hastayı muayene eder, tahliller yapar sonunda reçetesini yazar ve hastayı bir ay sonra tekrar gelmek üzere gönderir. Bir ay sonra hasta adam tekrar kontrole gelince doktor hanım sorar "NE OLDU TEDAVİM İŞE YARADIMI ? ". Hasta "MAALESEF DOKTOR "der. Doktor "ALLAH ALLAH" der. Tekrar aynı muayene ve tahlilleri yapar hastaya reçeteyi düzenleyip bir ay sonra gelmek üzere gönderir. Bir ay sonra hasta tekrar gelir, sonuç aynı. Doktor aynı işlemleri tekrarlar fakat sonuç değişmez. Doktor en son kontrole gelişinde artık yaptığı tedaviden sonuç alamamanın kızgınlığıyla hastaya "GEÇ ODAYA SOYUN "der. Hasta soyunur, doktorda soyunur, bir güzel işi bitirirler. Doktor sinirlenir ve "HANİ ULAN YAPAMIYORDUN" der. Hasta sırıtarak "BULUNCA YAPIYORUM DOKTOR" der.
Alt 21.06.2005, 10:35
Benutzerbild von garakedi
garakedi garakedi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Heißt es LOL, LÜL oda LÖL?

.-
Alt 21.06.2005, 21:07
Benutzerbild von 6alatasaray
6alatasaray 6alatasaray ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bonus gitti !!! o.T.

ohne Text
Alt 27.06.2005, 12:46
Benutzerbild von hotsalsero69
hotsalsero69 hotsalsero69 ist offline
Neuer Benutzer

Standard hähä

ein nachbar pflegt seinen garten, kommt seine überaus blonde nachbarin und rennt zum briefkasten, macht den deckel auf und rennt wieder zurück ins haus. drei minuten später rennt die blonde nachbarin wieder um briefkasten, und macht diesmal fluchend ihren briefkasten zu. der nachbar denkt sich nicht viel dabei aber fragt sich, was sie wohl für probleme hat. nach weiteren fünf minuten rennt die blondine wieder zum briefkasten, schnaufend und wütend haut sie den deckel des briefkasten auf, schaut rein und kehrt fluchend zum haus. der nachbar fragt zaghaft:" hallo nachbarin... ehm...tschuldigung...erwarten sie post..wieso sind sie so wütend?" die blondine:"ja was denken sie denn, ständig sagt mir mein computer, dass post in meinem briefkasten ist.!!!!!!"
Alt 28.06.2005, 06:54
tarrasbulba

Standard LAZ tEMEL NEW YORKA INDIGI GÜN

SOKAKTA GEZERKEN BIR BASKA LAZ ILE KARSILASIR. LAZ HEMEN SORAR..USAGUM YENI MI GELDUN ? TEMEL EVET DER.. DAA BU SABAH YENI INDUM ! ,NEW YORKLU LAZ SORAR ` HAMSI YEMISMIYDIN GELMEDEN EVVEL" TEMEL EVET DER. BUNUN ÜZERINE NEW YORKLU LAZ DER KI. UYY USAGIM BIR OSSURUVER DE KOKLAYAYIM...DAAA
Alt 28.06.2005, 08:25
unknown

Standard Schwiegereltern

Ein Mann fährt mit seiner Frau eine Landstraße entlang.
Kommen sie an einem Bauernhof vorbei und sehen wie sich die Schweine im Dreck suhlen.
Fragt sie: "Verwandte von dir?"
Meint er: "Ja, Schwiegereltern."
Antwort