Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 14.03.2006, 21:26
Benutzerbild von justwannarock
justwannarock justwannarock ist offline
Neuer Benutzer

Standard yazdiklarin cim bom virt zirt"i

aziz yildirim abartsa bile ugrasiyor,,,ya cim bom toplumu ?!?!?!?!

ve o gol gol olarak sayilmadi,,,yine yenildiniz,,,daha ne istiyorsun ?!?!

sana söyleyim ne istedigini,,,,Camur atmak !
Alt 14.03.2006, 21:36
Neuer Benutzer

Standard o.T.

naja ich verfolg die champ liga schon seid marseilles cup sieg "93 ...wer oder was prügelknaben sind,,,weiß ich zu gut,,,und auch wer ne eintagsfliege war bzw immer noch ist....

auch wenn Fenerbahce noch keinen euro cup hat...sind sie auf dem besten wege sich einige dieser titel zu holen... obs fussballerrisch klappt hat mit konstant guter arbeit zu tun... alles andere stimmt bis jetzt...oder nicht ?!?!

was soll ich mit einem uefa cup und super cup wenn ich die miete für das museum in dem es steht nicht bezahlen kann ?!

efendi ol saygili ol ..birak kötülügü
Alt 14.03.2006, 22:10
Neuer Benutzer

Standard Hey gidi cim bom lular Hey

Sahada konusun diyorsunuz,,,tamam diyoruz..geliyoruz yeniyoruz

Bidaha konusun diyorsunuz...yine tamam diyoruz,,,davet ediyoruz,,,geliyorsunuz...yine yeniyoruz...

Simdi haftaya yine sahada sohbete cagiracaksiniz,,,gelecegiz,,,umarim bize yardim eden sonuc cikacak...

Sonra son kez biz sizi davet edecegiz,,,Yine en zor deplasman maciniza cikacaksiniz...sonuc yine gerceklerden uzak durmayacak inaniyorum

yani sizi babasi oglunu dinler gibi her zaman dinliyoruz,,,ama simardimi susturuyoruz,,,,

size zor da olsa,,,daha 100 sene adam etmeye ugrasacagiz...

Sevgili ezeli rakibimiz,,size hatalarinizla dolayi yinede saygi gösteriyoruz,,hayatimizdan eksik kaldiginizi hayatta istemeyiz..bjk isteriz belkin am asizi degil..Umarim daha uzun yillar bizden terbiye göreceksiniz...büyük Avrupa Fatihi...
Alt 15.03.2006, 12:22
unknown

Standard yerim seni avrupa fatihi :-) o.T.

ohne Text
Alt 15.03.2006, 12:32
unknown

Standard provokasyonu kimler yapiyor ?

fenerbahce 6saray kupa macinda ümit karan golü atinca elini kulagina getirdi. neden ? cünkü stadin tümü fenerbahceli ile dolu yani kendisi misafir. golünü atmis elini kulagina getirdi. yani sey demek istedi sizi duyamiyorum. anlami buydu ve bu bir provokasyondur acik acik hemde. bunu sirf ümit karan yapmadi gol sevincini paylasan sabri ve necati vardi ve hasan sas ve ayhan denilen kani bozuk herifler. bunu sahaya cikinca provokasyonda baska birsey düsünmüyorlar. sonra allahdan alex onlarin yüzüne öyle güzel bi tokat atti ki. hepsi sustular alex o muhtesem golü atinca. maci klasik sekilde yine aldik yani 2-1. o golden sonra tuncay 6sarayin sehircilerin önüne kostu ve su isareti yapti. nerdesiniz sizi duyamiyom sonra parmagini agizina getirdi. yani anlami suydu "SUSACAKSINIZ". beni sinir eden ve zoruma giden sey ama macdan sonra oldu tuncay bu hareket icin özür diledi 6saray sehircisinden. neden? sen fenerbahcenin süper futbolcusun niye özür diliyon. ümit karan., ayhan , sabri, necati ve hasan sas fenerbahce seyircisinden özür diledi mi? tuncay büyük ayip etti tüm fenerlilere. onlar özür dilemiyor sen neden ediyon. ve bay erik geretse neden elini uzatiyon? o kim ki ? bak elini sikmadi. bak kardesim fenerlisin hossun ama bu yaptiklarin fenerbahceyi kücük düsürüyor. bu serefsizlerle muhatab olmacan onlarin dilinden konusacan.
Alt 15.03.2006, 13:08
unknown

Standard hey gidi :)

Hey gidi Derbeder hey! Isinize geleni hatirlar isinize gelmeyeni ne cabuk unutursunuz...

Neyse. Can cikar huy cikmaz. SIz böyle evam edin. Bu yüzden degilmi sizi sevmedigimiz. Bu kafayla ne köy oldunuz ne de kasaba. Ne degisirsiniz ne de bizim size olan duygularimiz farkli olur..

Aynen böyle devam..

Hey gidi Hey
Alt 15.03.2006, 13:10
unknown

Standard sen!

ve senin gibiler yapiyor provokasyonu!

Kani bozuk, serefsiz ve diger kelimlerei aynen geri iade ediyorum sana !

Hem sen ne küfr ediyon bakim?? Aziz Babacigin kombine biletini iptal eder senin bak
Alt 15.03.2006, 13:12
unknown

Standard maksat yenmek veya yenilmek degil

yaziyi dogru oku. yalanmi? Cevap verdiginde de düsün bakalim, soruya cevap verdimmi yada yine bosmu konustum..

hadi bakalim görelim seni
Alt 15.03.2006, 13:13
unknown

Standard az kaldi

SIK disini. Sezonun bitmesine az kaldi kardes. O zamanda böyle konusacakmisin bakalim
Alt 15.03.2006, 13:17
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard güldürme adami

burada Küfürü ve siddeti savunacak degilim bjk macindaki pankart bence mizahi bir seydi ve Aziz baskan mactan bir kac gün sonra cikip, benim bilgim disinda olmustür özür dilerim dedi, ve sen hala o olayda yildirimi elestiriyorsun.

gs macindaki küfüre gelince, gs taraftarlari küfür eti ve fb taraftari ayni sekilde karsi verdi (ben küfüre küfür ile siddete siddet ile karsilik vermeyi dogru bulmuyorum ve savunmuyorum, ama birseyin neden yapildigida arastirilmali), gsli futbolcular özeliklede hasan sas ve ümit karan trübünleri tahrik etiler ve küfür etiler (bence bir futbolcunun trübünleri tahrik etmesi bir suc olmali ve ayni zamandada trübündekilrin bu tahrige kötü anlamda tepki vermeside suc olmali), bir spor sever olarak oturup takiminin sporcularinin sportmence olmayan davranislarini elestirecegine cikip fenerbahceyi elestiriyorsun. herkes kendi kapisinin önündekü pisligi temizlesin.

Aziz Yildirimdanda daha cok küfür ile mücadele eden bir yöneticiyi tanimiyorum. taktir edecegine camur atiyorsun. tamam fener trübünlerinde küfür var ama ASY ve inönüde küfürün allahi var (niye bunu yazmiyorsun), hic olmazsa Aziz baskan kendi trübünlerindeki küfürü bitirmek icin caba sarf ediyor sizin baskanlar ne yapiyor?

sen küfüre falan karsi degilsin senin isin gücün aziz yildirima ve fenerbahceye camur atmak, aksi taktirde diger statlardaki küfürü ve yöneticilerinin bu konudaki tutumunuda elestirirdin. kadiköyde oldugunda elestirilecek diger yerlerde oldugunda susulacak, yok öyle yagma bu meret futbolumuzdan cikana dek nerede oldugu fark etmez taviz taninmamali.

taviz tanina tanina buraya gelindi kac senedir ASY ve inönüde cogalan küfür gün gectikce kadiköyde azaliyordu, ASY ve inönüdeki küfürler ile mücadele eden cikmazken, aziz baskan kadiköydeki küfürü sifira indirmeye calisti. eger sizin baskanlarda ayni mücadeleyi gösterselerdi simdi yok olurdu bu meret. birde ASY´de ve inönüde fbye ve baskanina her macta küfür ediliyor bunlara karsi cikmiyorsun kadiköyde acilan mizahi bir pankarta dil utatiyorsun. cok komik bir durum bence ve art niyetliligini ortaya cikariyor.
Antwort