Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.03.2006, 12:46
unknown

Standard DER WILLE WILL

JA WILLE WILL AUCH SO ERFOLGREICH SEIN GALATASARAY ABER IST JA NUR WILLE UND DEN WILLEN WILLY KANN MAN AUCH NICHT BEEINLFLUESSEN WIE MANCH EINEN PFEIFFEN MANN IN DER TR-LIGA NAJA HALT NUR EINE WILLE HMM ODER DOCH WILLY

JA NACH DER WM GEHTS JA WIEDER MIT DER CHAMPSLEAGUE LOS DAS ELEND FÄNGT JA WIEDER AN WENN ES IN DEN DEUTSCHEN TVS ODER PRINTMEDIEN HEISST DIE PRÜGELKNABEN VON BOSPORUS ( YANI $AMAROGLANLARI )FÜR KU$S YANI febe:*p

*yasasin kötülük*
Alt 13.03.2006, 18:50
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Aziz Yildirimin küfür ile mücadelesi

"Küfürcülerin kombineleri iptal
Başkan Aziz Yıldırım’ın talimatıyla, maçlarda futbolculara kötü söz sarfeden taraftarların kombine kartları iptal edildi
13.03.2006

Şikayette bulundular
Tribünlerden küfürü kaldırmak için büyük uğraş veren ve kongrede bundan şikayetçi olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, temizliğe kendi oyuncularına ve rakip takımlara küfür eden taraftarlardan başladı. Futbolcuların, “Her maç küfrediliyor. Taraftarın ağır sözleri, moralimizi ve oyunumuzu olumsuz etkiliyor” şeklindeki şikayetleri üzerine, yetkililere talimat veren Yıldırım, bu kişilerin saptanmasını istedi.

Bir yazıyla bildirildi
Futbolcu ailelerinin de geldiği tribünlerde her an tatsız bir olay yaşanabileceği düşüncesiyle, stat kontrol altına alındı. Başkan’dan talimatı alan yetkililer, küfürbaz taraftarları tespit ederek, yönetime iletti. Fenerbahçe Yönetimi de, bu kişilere birer yazı yazarak, kombine kartlarının iptal edildiğini bildirdi. Bundan sonra da küfür edenlerin, kombine kartlarının mutlaka iptal edileceği vurgulandı."

Kaynak: Fanatik Gazetesi

Aziz baskanin bu konudaki mücadelesini görmiyenler ve onu samimi bulmuyanlar bir kere daha bu konu hakkinda düsünse iyi olur.
Alt 14.03.2006, 01:15
Benutzerbild von blackflame
blackflame blackflame ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

oefs... ich bin raus aus dem spiel...

ihr habt sie doch gemeinsam nicht mehr alle! :P

adios. *g*
Alt 14.03.2006, 09:44
airdem

Standard Fanatikte ben böyle bir haber bulamadim.

Uygulanacaksa yazdigin gibi, helal olsun derim!
Alt 14.03.2006, 14:41
Neuer Benutzer

Standard bende bilmiyorum niye yok

dün yaziyordu arsive bakacam, bulursam haber veririm kusura bakma
Alt 14.03.2006, 17:09
Neuer Benutzer

Standard arsiv calismiyor

bir de sen bir zahmet bak.

vallah anliyamadim, dün vardi bugün yok. belkide karistirdilar veya yalan haber yayinladilar sonra hemen kaldirdilar. cünkü konu hakkinda fb resmi sitesindede her hangi gibi bir haber yok. neyse öyle bisey varsa bir kac güne kadar yine haber olur.
Alt 14.03.2006, 18:31
airdem

Standard Böyle bir olayi FB resmi sitesi verirdi

bana sorarsan. Övünülecek ve örnek olunacak bir durum cünkü.

Fanatik"in yazmasi cok sey ifade etmiyor bildigin gibi
Alt 14.03.2006, 20:55
Benutzerbild von berkkant
berkkant berkkant ist offline
Neuer Benutzer

Standard Fenerli yazar SEKIP HAZAR !!!

Kadıköy"de küfür yokmuş

Yokmuş çünkü; başkan Aziz Yıldırım bir el işaretiyle bütün tribünleri anında susturuyormuş...
F.Bahçe Başkanı""ndan habersiz Şükrü Saracoğlu""nda sinek uçamaz, tribünlere bir tek pankart asılamazmış...
Tam 2.5 yıldır Aziz Yıldırım yalakası gazetecilerin bu tür palavralarıyla aldatıldı spor kamuoyu...
Pekii; bir zamanlar "Lorant""a meyve tabağı yolladı" gibi sıradan bir haberi dahi resmi siteden tekzip eden başkan Yıldırım, bu palavraları neden yalanlamadı? "Benim böyle bir gücüm yok. Bir el hareketimle koskoca tribünleri nasıl susturabilirim?" diye neden konuşmadı?...
Konuşmadı çünkü, işine geldi...
Kulüp başkanları veya yöneticiler, gururlarını okşayan yalanlar karşısında ilk kez sessiz kalmıyorlar ki...
Çook gördük, "Falanca başkan cebinden milyonlarca dolarlar harcadı, yönetici bilmem kim Pires için İngiltere""ye gitti" şeklindeki haberleri...
Şimdiye kadar böyle palavralar için "Aslı astarı yok" dendiğini duydunuz mu hiç?
Ama kendilerini birazcık inciten bırakın minik yalanları, doğrular karşısında bile hepsi panter kesiliyor...
"Külliyen yalan" diye anında tekzip göndermesini biliyorlar...
İşte; F.Bahçe""nin önce Beşiktaş""la lig, ardından da G.Saray""la kupada oynadığı karşılaşmalarda herkes gördü...
Beşiktaş maçında yüzlerce F.Bahçeli taraftar organize oldu, ellerinde kartonlarla "İTAAT ET" diye yazdı. İtaat kelimesinin ilk iki harfi siyah-beyaz renklerden oluştu...
G.Saray karşılaşmasında ise Hasan Şaş""a tribünlerden koro halinde küfürler yağdı...
Ayrıca sarı-kırmızı renklerle hazırlanmış, "Kadının yeri kocasının yanıdır" pankartı asıldı tribünlere...
Tam da herkes Aziz Yıldırım""a, "Eee, hani küfür yoktu stadınızda? Hani bir el hareketiyle tribünleri susturuyordunuz? Hani sizden habersiz sinek uçamazdı? Hani bilginiz dışında pankart açılamazdı?" diye soracaktı ki; F.Bahçe Başkanı""ndan trajikomik açıklama geliverdi: "Efendim, küçük yerleri idare etmek kolay ama tribünlerimiz büyüdü. Seyirci sayısı 52 bine yükseldi. Söylendiği gibi ""Aziz Yıldırım""ın kuş uçsa haberi olur"" diye bir şey yok artık..."
Yapma yaa!...
Madem böyle bir şey yoktu da, şimdiye kadar neden söylemedin?
İşine geldiği zaman sus, işine gelmediğinde içindeki kini kus...
O yüzden geçeceksin bunları...

Kural bilmeyen spor yazarları!

F.Bahçe-G.Saray maçında Alex degaj yapmaya hazırlanan kaleci Aykut""tan topu çaldı ve kaleye yolladı. Ancak Cüneyt Çakır F.Bahçe aleyhine direkt serbest vuruş kararı verdi. Pozisyonu izleyen spor yazarları bakın nasıl yorumladı?

Can BARTU (HÜRRİYET):
Aykut topu elinden çıkardı, Alex tereyağından kıl çeker gibi çalıp golünü attı. Hakem vermedi, aklım almadı.
Ercan Aktuna (AkŞam): Alex""in Aykut""tan çalıp attığı bana göre buz gibi goldü.

Alaattin METİN (AKŞAM):
Bana göre bu maçın en önemli ve en çok tartışılacak pozisyonu, kaleci Aykut""un topu elinden çıkardığı anda, Alex""in attığı, hakemin saymadığı goldü.

Selçuk YULA (FOTOMAÇ):
Alex bir top kapıyor ve golü atıyor. Hakem, anlaşılmaz bir şekilde golü vermiyor. İlahi adalet dedikleri bu olsa gerek. Çünkü o anda Cüneyt Çakır""ın formasının üstündeki kokartı düşüyor. Yani kokart bile bu karara isyan ediyor.

Necati BİLGİÇ (FOTOMAÇ):
Hakem, Alex""in attığı nizami golü faul sayarak iptal etti. Cüneyt Çakır, G.Saray""ın 12.adamı gibiydi.

Düşvar İyiiş (YENİÇAĞ):
Alex ayağını uzatıp topu çalıyor ve G.Saray ağlarına yolluyor. Ama Cüneyt Çakır, herhalde o arada çakır keyif olduğundan ve kaideleri iyi bilmediğinden bu bal gibi golü iptal ediyor. Elden çıkmış bir topa normal ayak uzatıyorsan, bu geçerli bir harekettir. Cüneyt Çakır""ın bunu öğrenmesi gerekir.

Ziya ŞENGÜL (STAR): Alex""in Aykut""un elinden çaldığı topun faulle uzaktan yakından ilgisi yok. Cüney Çakır""ın iptal kararı bana göre hakemlik adına büyük yanlıştı.

Özcan PEHLİVANOĞLU (ZAMAN):
Hakem Cüneyt Çakır için tek söz söyleyeceğim. Ondan istikbal bekleyen varsa, ben de zenciyim.

Peki; acaba kurallar ne diyor, ona bakalım... FIFA Kuralları, Sorular ve Cevaplar Kitapçığı""nda aynen şöyle yazıyor: Kaleci degaj yapmak üzere topu elinden çıkardığında rakip oyuncu, top yere değmeden önce müdahale edemez. Bunun ihlali halinde hakem, ihlali yapan oyuncunun aleyhine direkt serbest vuruş verir.

Anlayacağınız yukarıdaki yazarlar bir güzel çuvallamış.
Alt 14.03.2006, 21:11
airdem

Standard Kardes, bunu buraya degilde....

o canli spor programlarina yazsaydin ya?!

Ne diyecekleri cok merak ediyorum.

"Kaleci degaj yapmak üzere topu elinden çıkardığında rakip oyuncu, top yere değmeden önce müdahale edemez. Bunun ihlali halinde hakem, ihlali yapan oyuncunun aleyhine direkt serbest vuruş verir"
Alt 14.03.2006, 22:20
Benutzerbild von justwannarock
justwannarock justwannarock ist offline
Neuer Benutzer

Standard /\---?

ist das dein verteidiger oder besiktas"s ?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche