Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.10.2017, 20:02
Kaan__

Standard Seygah

Günlerden bir gün şeytanın yolu bir köye düşmüş. Keyfi yerinde olan şeytan sırtını bir ağaca dayamış ve buzağısı kazığa bağlı olan ineğini sağan genç bir kadını uzaktan izlemiş. Şeytan kadını epeyce izledikten sonra yerinden kalkıp kazığa bağlı buzağının ipini biraz gevşetmiş.

Buzağı bu az ötede annesinin sütünün kovaya sağılmasını aç karnına izlemeye daha fazla dayanamamış debelenmiş ve boynundaki ip çözülmüş. Koşarak annesini emmeye giden buzağı süt kovasını devirmiş. Sağdığı süt ziyan olunca sinirlenen genç kadın eline geçirdiği odunu buzağıya vurunca yavru yere yığılmış.

Yavrusuna saldırılan inek kayıtsız kalamayıp bir tekmede kadını yere serip öldürmüş. Uzaktan geçmekte olan kadının kayın pederi, ineğin ´gelinini öldürdüğünü görüp ineği tüfekle vurmuş. Silah sesini duyan koca , karısını yerde cansız yatar babasını da elinde tüfekle görünce silahını çekip babasını öldürmüş. Kısa bir süre sonra gerçeği öğrenen genç adam , bu kadar acıya dayanamayıp intihar etmiş.

Bütün bu olayları bir kenardan izleyen şeytan;

“BU FELAKETİ DE BANA YÜKLERLER, BUZAĞININ İPİNİ GEVŞETMEKTEN BAŞKA BEN NE YAPTIM ŞİMDİ” demiş.
Alt 20.10.2017, 22:42
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Düzgün adamlar kadinlar olsaydiniz analariniz sizleri vucutlarindan atmazdi :)

Konumu Pic etdiniz Pic )))
Alt 20.10.2017, 23:41
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Konumu Pic etdiniz Pic )))

Senin gibi mi? Yoksa sen hala annanin bimem neyindemi yasiyorsun?
Alt 20.10.2017, 23:59
Erfahrener Benutzer

Standard Acilarin Kadini Lara...

Sana artik kizmicam provokasyonlarina karsilik vermicem Lara sana artik sevkat ve anlayisla yaklascam Lara !
Lara ablacigim sana nasil yardimci olabilirim inan elimden ne geliyorsa yapmaya hazirim sen yeterki sagligina kavus kolay degil acilarin kadini olmak inan üzülüyorum senin adina icim parcalaniyor kahir olsun icimdeki insan sevgisi
Alt 21.10.2017, 00:06
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Çok bağırmak,çok doğru söylemek değil.Az bağır,az hakaret et.Eğer hatırlıyorsa o kuş beynin edep diye birşey var.Gerçi yobazlarda ve yavşaklarda bulunmaz...Yavşakadam oluşun hiç değişmeyecek,nasıl ki coşkun bacı değişmediyse....Yavşak ne bilmiyorsan google bak....

Sen bu yazdığımı idrak edene kadar aynısını yazıcam,çünkü sen 100 kere okuyunca idrak edebilenlerdensin....

bu internet sapigi piskopat aileden egitmenli ,inan bazen annesi mi Pc önüne oturtup yazdiriyor diye düsünmüyor deyilim..Mahalle karilarina ta$ cikartir bu Kancik...tek nickle yazmaz, nerde onda o göt - kacak oynar onun bunun cocugu....

bizler cevap verdikce hosuna gidiyor ibnenin baska nasil vakit gecirsin kancik
Alt 21.10.2017, 00:08
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sana artik kizmicam provokasyonlarina karsilik vermicem Lara sana artik sevkat ve anlayisla yaklascam Lara !
Lara ablacigim sana nasil yardimci olabilirim inan elimden ne geliyorsa yapmaya hazirim sen yeterki sagligina kavus kolay degil acilarin kadini olmak inan üzülüyorum senin adina icim parcalaniyor kahir olsun icimdeki insan sevgisi
Hayvan bana aciyormu$ sen acta bilmem neyine aci ibne

Bana yardimcimi olmak istiyorsun? git tedavi ol..

Aciarin kancigi..

lanet olsun icimdeki Hayvan sevgisine

Geändert von Lara__ (21.10.2017 um 00:21 Uhr).
Alt 21.10.2017, 00:35
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Hayvan bana aciyormu$ sen acta bilmem neyine aci ibne

Bana yardimcimi olmak istiyorsun? git tedavi ol..

Aciarin kancigi..

lanet olsun icimdeki Hayvan sevgisine
Sarhosa ayyasa karsilik vermek cehalletir cünki ruhhalleri bozuktur o anda ögrendigim kadariyla iyi bir insanmissin ama dertden kederden gecmisten esinlenerek az vakitde olsa dertlerini unutmak onlardan arinmak adina malesef icip kendinden geciyormussun ve alkol icindeki canavari aktive diyormus Lara ablacigim lütfen terapini devam et bunu basarabilirsin biliyorum sende kendine geldiginden yaptiklarindan yazdiklarindan psiman oluyorsun onun icin güclü ol ve terapini tamamla !!!
Alt 21.10.2017, 00:42
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sarhosa ayyasa karsilik vermek cehalletir cünki ruhhalleri bozuktur o anda ögrendigim kadariyla iyi bir insanmissin ama dertden kederden gecmisten esinlenerek az vakitde olsa dertlerini unutmak onlardan arinmak adina malesef icip kendinden geciyormussun ve alkol icindeki canavari aktive diyormus Lara ablacigim lütfen terapini devam et bunu basarabilirsin biliyorum sende kendine geldiginden yaptiklarindan yazdiklarindan psiman oluyorsun onun icin güclü ol ve terapini tamamla !!!

o.cocugunda iftira hazir ,fantaziye bakin ibne de....lan zibidi ben deyil alkohol icmek alkohol ortamlarin yakinindan gecmem....

Annanin hayat hikayesine baska yerde anlat...

kancik sen sordun ben söyledim git tedavi ol dedim ibne ....alta da ekledim,lanet olsun icimdeki hayvan sevgisine diye
Alt 21.10.2017, 01:25
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
o.cocugunda iftira hazir ,fantaziye bakin ibne de....lan zibidi ben deyil alkohol icmek alkohol ortamlarin yakinindan gecmem....

Annanin hayat hikayesine baska yerde anlat...

kancik sen sordun ben söyledim git tedavi ol dedim ibne ....alta da ekledim,lanet olsun icimdeki hayvan sevgisine diye
Inan su an senin icin agliyorum Hayirrrrrrrrrrrrrrrrrrr Allah seni unutmadi sen sadece gecmisinle hesaplasiyorsun jesus liebt dich... shalom Lara ablam
Alt 21.10.2017, 01:34
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Inan su an senin icin agliyorum Hayirrrrrrrrrrrrrrrrrrr Allah seni unutmadi sen sadece gecmisinle hesaplasiyorsun jesus liebt dich... shalom Lara ablam

sen burda el alemán gecmisini analize edicene git yat sabah pic in kalkar kahvalti ister....

kocana sahip cikamadin picine olsun sahip cik..

dul karinin bilmedigi yok bir herifi elde tutamadi piciyle kaldi ortada sap pesinde

Geändert von Lara__ (21.10.2017 um 01:37 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche