Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.07.2009, 15:24
gelincik02

Standard

Pardon ne diyy bu :-)) Amaan agbi ne gerek var bu kadar komplike cümlelere millet düz türkceyi bile konusamazken, aaa ayip ediyosun ama

Nedeni apacik ortada bence Fos agbicim. Forumda dönen son dialoglara bakarsan görürsün. Daha dogrusu monologlara. Hanzolarin caresiz anirislarida diyebiliriz :-) Kimsenin tingirinda bile degil. Lirik okumayi ve dinlemeyi sevdigim icin onun haricindeki tüm ses kirliliklerine karsi basariyla kulaklarimi tikiyorum...
Alt 07.07.2009, 15:39
fos

Standard

@gelincik -evet haklisin! Ama ahirdan gelen her sese de gidip bakmadan / görmeden ayni
düzeyde ve sekilde ses vermek abesle istigaldir bence.
Belki o sesi yapan esek taklidi yapan bir aslandan geliyordur?! Ya da tam tersi

Neyse, senin ne yaptiginin farkinda oldugunu ögrenmek te bir nevi rahatlatti beni kardes.

Zaten gercek ve sanalin hayatimiza kattigi drami birbirinden ayri tutmaya birkac yil sonra gerek kalmayacak.Hepimiz yataktan kalkmadan fisimizi usb-ye takip öyle yasayacagiz. Parole=Durchhalten!

Ayrica, komloke kimloka ..ähm komplike filan da degil. Inanin ki, böyle konusmak icin cok fazla bir cürete gerek yok. Bu seviyede konusun, bakin size asilanlarin + aniranlarin sayisi düsecektir. Adam (kadin) anlamayacak cünkü. Neyse bir kahve iceyim ben.
Alt 07.07.2009, 17:37
unixxx

Standard

Bence bu seviyeyi almancada tutabiliriz. Yani her aslan türkce bilmek zorunda degil. Ne de olsa yurtdisindayiz ve herkesin türklerle iliskisi olmaya bilir, benim gibi.

Geändert von unixxx (07.07.2009 um 17:52 Uhr).
Alt 07.07.2009, 19:06
gelincik02

Standard

Türkce bilmek icin türklerle iliskinin olmasi gerekmiyor. Sonucta yurtdisinda da olsan, uzayda da olsan türksün.

Ben sIkIldim bu türkce-almanca muhabbetlerinden...kim nasil biliyorsa öyle yapsin.
Antwort