Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.10.2007, 01:49
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Üç Maymunluk vesselam. o.T.

ohne Text
Alt 01.10.2007, 14:00
Benutzerbild von taifunx
taifunx taifunx ist offline
Neuer Benutzer

Standard cok ama cok..

salaksin!!!

aptal insan rebell denilen vatandasin yazisinin basligina baksana bir yalakalik yapmadan??

ben tayyipi sevmiyorum sadece yaptigi islerden dolayi yaptigi isleri begeniyorum.

sen forumlarda gez ve yalakalik yapmaga devam et ,sana ne benim yazimdan???
Alt 01.10.2007, 17:53
Benutzerbild von tyrannorex
tyrannorex tyrannorex ist offline
Neuer Benutzer

Standard kusura bakma ama senin rebellyellden

...farkin ne?
Alt 01.10.2007, 18:01
Benutzerbild von rapidcanan
rapidcanan rapidcanan ist offline
Neuer Benutzer

Standard unutma saydigin küfürler sahibinde kalir

ve bundan sonraki saycagin küfürlerini hepsi sana 1000 kere geri iade ediyorum.
Tayyip´i seviyorsun anladik ama körü körünerde inanma ona!
Trükiyenin en zenginlerinden biri simdi, nasil oluyor bu? siz uyuyun hala ve camilerde para dagitmaya devam edin.
Alt 01.10.2007, 22:25
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard BAZI CAPULCULAR OSMANLIYI DUYDUMU

KIRMIZI GÖRMÜSA DÖNER

HERKESI KENDILERI GIBI SAHTEKAR SANARLAR....

OSMANLININ MIRASINDA YASAR, DÜSMANLARINA YALAKALIK YAPARLAR...

Konuyla ilgili yabanci ve yerli arsivlerde yüzlerce kaynak var...

inanmak istemeyenlerin gözüne soksanizda zivalarina devam edeceklerdir...
alin kaynak

Mine Oral:Amerika 1785-1816

ayrica

www.kefad.gazi.edu.tr/2005.1/227-240.pdf.pdf
Alt 02.10.2007, 13:41
Benutzerbild von taifunx
Neuer Benutzer

Standard sen benim...

camilerde para dagittigimi nereden biliyorsun?? yoksa camilerde parami topluyorsun da beni verirken gördün??

Hey Allahim sabirrrrrr ...
Alt 13.10.2007, 15:01
Benutzerbild von taifunx
Neuer Benutzer

Standard oylamaya katilin !!!!!

<a href="redirect.jsp?url=http://www.msnbc.msn.com/id/21253084" target="_blank">http://www.msnbc.msn.com/id/21253084</a>

2. secenegi tiklayin ermenilerin yalanlarina karsi.
Alt 29.10.2007, 00:20
Benutzerbild von tweet25
tweet25 tweet25 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Faschizm "IN", Insanlik "OUT"

Son günlerde "terörle mücadele" adi altinda estirilen "karsi terör" den felaket bir sekilde midem bulandi.

Terörün en cirkin yüzünü icine bulasmak zorunluluguyla yasayan dogu´lular, kendi dillerinde türkü söyledikelri icin zamaninda hapse atilan dogu´lular, dogulu ile teröristin eslestirilmesinden, PKKnin günah kecisi olmak zorunda olan dogulu´lar dükkanlari yagma edilip, mallari ganimet bilinen dogulular...

Cok merak ediyorum, "ya sev ya terk et" diye uluyanlar, tenezzül edipte güneydoguda bir otobüsün icinde seyahat ederken eskiyalar tarafindan basilsa, ensesine tüfek dayali "ya bizimle gelirsin, yada aileni yok eder, kadinlarinizin irzina geceriz" dense, o durumda kalsalar ne yaparlar?
Biz, yani "Biz Türkler" bagirsklarimizda zümrüt tasiyan bir irkiz ya hani, kendimiz gibi olmayanlari begenmemekte az daha gayret etsek, rekorlar kitabina imza atariz.
Soy düsmanliginda bizim kadar israr eden bir halk varmi?
Bu soy düsmanliginda zirveye ulasmis olani antisemitizm olmasina ragmen, yeri geldiginde siyonizme özenmektende geri kalmayiz, öyle ya "Israil bir askeri icin yeri yerinden oynatti", onlar kadar olamadik...
Hatta biz "essek", "köpek" diye hakaret etmeyiz, "ermeni kahpesi", "yunan tohumu" diye küfür ederiz.
Fasistlerin bircogu kendileri türk kani tasimadigi icin, illede türklük adina cirkinlik yaparak "irk" larini ön plana cikarmak zorunda. Bu onlarin "sonradan olma" piskolojisindenmi kaynaklaniyor acaba?
Sonrdan müslüman olanlarin bunu göstermek, hissettirmek ihtiyaci duyduklarindan, sembol, kiyafet ve ibadet konusunda asiriliga kactiklari gibi.
Boynuz kulaktan sonra cikarmis...

Hadi birileri yaptiriyor, birilerinin ekmegine yag sürüyor bütün bu olanlar besbelli, ya yapanlarin hicmi akli calismiyor desem, oda yeri degil, zira biz türkler, hislerimize kapilmayi cok severiz, nerde ucuz irkcilik propagandasi yapan kalitesi düsük ama bu konuda yetenegi gelismis (keske)adamlar var, onlarin pesine takilir, koyun gibi güdülürüz...
aslini astarini bilmesekte olur, nede olsa "hersey vatan icin".
Ermeni soykirim iddialarina karsi cikma oylamalarindada ayni durum, karsi taraf ermeni, ve biz türküz, asla yapmayiz böyle bir barbarligi. Yapmis olamayiz...
Cünki birileri bize birilerinin türkleri karalamak istedigini söylüyor, bizde "vatan icin" oylamaya katiliyoruz.
Bir anket yapilsa oylamalara katilanlarin arasinda, "ermeni soykirim"i oldugu söylenen tarihe iliskin esasli bilgisi olan kac kisi cikar?

Terörle mücadele konusunda kusura bakilsin yada bakilmasin, cok ama cok gec kalindi.
Isin vahimi, terör durduk yerde yerden ot gibi bitmedi. Bizimde az cok payimiz var, belkide en büyük hatalarin basi bizim onlara karsi aldigimiz tavirlar, sonucta "kürt" gercegini inkar ettik.
Terör, karsi terörle nasil cözülecek, merakla izliyorum. Cözülemeyecegi belli, ama nereye götürecek sonuc?
Olaylar amacindan simdiden saptirildi, kaldiki, böylesi büyük bir sorunu cözmek, önce gecmiste yapilan hatalari görmekten gecer. Ayni seyleri tekrarlayarak, vurup kirarak sadece kin ve öfke dogar, doguyorda.
Kürtler konusunda cok büyük hatalar yaptik, bunun da bir bedeli var.
Fazla bilgili olmaya gerek yok, bugünki olaylara göz atarak objektif düsünebilen herkes, yani aki selim olan herkes, bu derece bagnaz davranan insanlarin "bizi kötülüyorlar" nutuklarina ne kadar inanir?
Bugün böylesi yapiliyorsa, gecmistede kirimlar olmustur....
Bindik bir alamete, bakalim...
Alt 29.10.2007, 04:40
Benutzerbild von takanic
takanic takanic ist offline
Neuer Benutzer

Standard Gecmise mazi derler...

Sanli gecmisimizle övünüp dururken, gelip gecenden haberimiz olmuyor maalesef. Ayni sartlarda 2. bir anlsma imzalama sansimizin olabilirliligini sorgulasak daha fazla yol aliriz (gibime geliyor)...
Alt 29.10.2007, 04:50
Benutzerbild von takanic
takanic takanic ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yemeyen yok, ancak...

... bir "Yiyipde is yapan" bir de, "Yedigi yanina kar kalan" vardir.

Tayyip ilk tanimlamaya uymaktadir. Bugün Türkiyeye gidipte Türkiye de bir seylerin degistigini, halkin refah seviyesinin ve yasam konforunun arttigini görmeyen ancak bakar kördür.

Bunun yaninda, saglik ve egitim alaninda yapialn reform ve düzenlemeleri görmemek yine bakar körlerin yapabilecegi bir seydir.

Kendiniz takip etmyior ve sorusturmuyorsaniz, en azindan Türkiye de yasayan yakinlariniza su soruyu sorunuz:

"Bugün 5 sene öncesine göre daha iyi durumda misiniz?"

Bir de unutulmamasi gereken bir sey var. Tayyip Erdogan 5 senelik bir ülke yönetiminden sonra halkin yüzude 47 sinin oyunu almistir. Bu kaba hesapla "her iki kisiden birnin", yani "HALKIN YARISININ" Tayyip Erdogan in görevde kalmasini arzu ettigini gösteren bir durumdur.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche