Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.05.2022, 19:40
Benutzerbild von berhudar
berhudar berhudar ist offline
Benutzer

Standard

Das Falkennest kriegt ein neues Mitglied. Hosgeldin yavru sahin

Wir erwarten Dich sehnlichst kleiner Falkenküken. Du wirst uns und CHP in unserem gerechten Kampf um Fortschritt und Wohlstand in der Türkei entscheidend stärken.

Einer von uns ist 1000 mehr Wert als einer von diesen Kötern, deren Eltern sie einfach so in die Welt hinausscheißen.

Her atatürkcü, cagddas, laik, insan hak ve özgürlüklerine bagli Türkiye Cumhuriyeti kökenli insanlarimizdan bir ricam. Hepminiz üc cocuk yapacaksiniz.

Yok ozon delinmis
yaniyor derimiz
radyasyon sizintisi var
Kardes isteme benden yavrum
cehennem sanar dünyayi

gibi ezik cümleler ancak eziklerden gelir.
Bu sarkidan sonra Edip Akbayram'i dinlemeyi birakmistim! Eziklere vaktimiz yok bizim.

Biz her derde care arayan ve bulunan, umut dolu insanlariz. Yarinin umudu dogacak cocukta ve gelecek gündedir.
Bugünün kücükleri yarinin büyükleridir (Atatürk)

Bizde umut tükenmez. Kiyamete bir gün bile kalsa biz agac dikeriz. Insan dikeriz..

Hepiniz en az üc cocuk yapacaksiniz ve bu dünyayi kaliteli yetistirilmis cocuklarla daha da güzellestireceksiniz. Sizden bu sözü istiyorum..

Geändert von berhudar (16.05.2022 um 20:01 Uhr).
Alt 17.05.2022, 13:22
Benutzer

Standard

Gafletten uyandım gözümü açtım,
Aşkın küresinde kaynadım piştim,
Yavru şahan gibi tuzağa düştüm,
Kurtulamam tor elinden dertliyim

Çıktım şu alemi seyran etmeye,
İkrar verdim bu ikrarı gütmeye,
İndim bedestana pazar etmeye,
Şimdi gezer şar elinden dertliyim.---
Alt 18.05.2022, 18:02
Benutzer

Standard Bu milletin amina koyan Mehmet Cengiz'in isledigi yerde iki isci canindan oldu

Cengiz İnşaat'ın Eskencidere'deki taş ocağında tanker kazası: 2 işçi yaşamını yitirdi

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

Cengiz İnşaat'ın Rize’nin İkizdere ilçesindeki Eskencidere vadisinde işlettiği taş ocağında freni patlayan su tankeri bekçi kulübesine çarptı. Kazada iki güvenlik görevlisi yaşamını yitirdi, iki işçi de yaralandı.

Cengiz İnşaat'ın Rize'nin İyidere ilçesinde yapımını üslendiği lojistik liman inşaatına taş temin etmek için İkizdere ilçesinde bulunan ve dünyada koruma altında bulunan 250 vadiden biri olan Eskencidere’de işlettiği taş ocağında bugün iş kazası meydana geldi.

Şantiyenin iki güvenlik görevlisi, freni patlayan su tankerinin bekçi kulübesine çarpması sonucu hayatını kaybederken biri ağır iki işçi yaralandı.

"CENGİZ İNŞAAT’IN ÇALIŞANIN CAN GÜVENLİĞİNİ DE YOK SAYDIĞINI AÇIKÇA GÖSTERMEKTEDİR"
Taş ocağına başından beri karşı çıkan İkizdereli çevrecilerden Ali Akyıldız, "Cengiz Holding, iş güvenliğini de hiçe saydı. Bugüne kadar Cengiz İnşaat’ın tüm çalışmalarının hukuksuz olduğunu, bu çalışmalar nedeniyle vadide yaşayan insanların can güvenliklerinin olmadığını söyledik. Bugün yaşanan bu ölümlü kaza, Cengiz İnşaat’ın çalışanın can güvenliğini de yok saydığını açıkça göstermektedir" dedi.

Alt 21.05.2022, 22:14
Benutzer

Standard

Alt 23.05.2022, 11:14
Benutzer

Standard

SAHEKARLIĞIN BÖYLESİ

AKP il ve ilçe başkanlıkları "konser" diye Recep Tayyip Erdoğan ın mitingine götürdüler.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adana'daki mitingiyle ilgili günler öncesinden gönderilen mesajlar ifşa oldu. Farklı şehirlerden birçok kişinin "Adana'da Gençlik Festivali" denilerek götürüldüğü iddia edildi.
AKP Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı "Büyük Gençlik Şöleni" için gönderilen mesajlar ifşa oldu.
Türkiye'nin birçok ilinde öğrenci gruplarına "Adana'da gençlik festivaline götürüyoruz" diye mesaj atıldığı ortaya çıktı.
AKP tarafından düzenlendiği belirtilmeyen mesajlarda Tuğçe Kandemir, Ece Mumay, Oğuzhan Koç ve Erdem Kınay konserleri olacağı belirtildi.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche