Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 17.10.2010, 14:08
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard güzin ablaya mektup

sevgili güzin abla,

ben 29 yasinda, almanyada insaat mühendisligi yapan bir türk genciyi..maddi durumum iyi oldugundan ciddi bir iliski düsündüm...su an 3 tane kiz arkadasim var...arlarinda en iyisi hangisi diye secim yapmak istiyorum...ve bu nedenle her kiz arkadasima 100€ verdim, bakalim ne yapacak diye...birincisi gitti hemen zaradan kendine seksi bi ic camasir aldi bana kendini daha cok begendirmek icin...ikincisi bir günlük sehir gezisi organize etti parayla..ücüncüsü güzel bir lokantada aksam yemegi ayarladi...

düsündüm hangisi tercih edeyim diye ve gögüsleri en büyük olanla evlenmeye karar verdim..sen ne diyorsun?

saygilarimla

oktay buncal
Alt 21.10.2010, 09:23
Benutzerbild von GueziinAbla
GueziinAbla GueziinAbla ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tekzenci Beitrag anzeigen
sevgili güzin abla,

ben 29 yasinda, almanyada insaat mühendisligi yapan bir türk genciyi..maddi durumum iyi oldugundan ciddi bir iliski düsündüm...su an 3 tane kiz arkadasim var...arlarinda en iyisi hangisi diye secim yapmak istiyorum...ve bu nedenle her kiz arkadasima 100€ verdim, bakalim ne yapacak diye...birincisi gitti hemen zaradan kendine seksi bi ic camasir aldi bana kendini daha cok begendirmek icin...ikincisi bir günlük sehir gezisi organize etti parayla..ücüncüsü güzel bir lokantada aksam yemegi ayarladi...

düsündüm hangisi tercih edeyim diye ve gögüsleri en büyük olanla evlenmeye karar verdim..sen ne diyorsun?

saygilarimla

oktay buncal
Sevgili Oktay evladim,

Vegastaki Uluslararasi "Deflore-Zar-Rekonstruksiyon" sempozyumundan yeni döndügüm icin,sana ancak firsatini bulup cevap veriyorum.

Madem insaatlarda gencligini cürütüyorsun, elbette ki senin de iyi bir iliskiye ihityacinin olmasini herkes anlayisla karsilayacaktir.
Eskiden ‚mavi boncuk‘ verilirdi, böylece hem herkesin gururu ve vesairesi oksanirdi, hem de gönüller hos turulurdu.

Senin bu üclüyü neden carcurcu Casting-Zamparalari gibi bir sinama & yarisma ambiyansina soktugunu anlamak mümkün degil dogrusu.
Sana tavsiyem, senin bu hatunlarla derinden ve ortaklasa bir grup münasebetine girmendir, hazir uygun kiyafet, gezecek yer,
ve yiyeceginiz de ayarlanmisken, ve akabinde hangisinin gögüsleri degil de, hangisinin o anda ilk oradan ayrilmak isteyenle evlenmendir.

Eger O istemezse, gruptan son ayrilani tercih et o zaman! Orospudur, ama sana sadik kalacaktir yavrum.

Kolay gelsin.
G.A.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche