Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 16.06.2004, 18:45
Benutzerbild von abizettin
abizettin abizettin ist offline
Neuer Benutzer

Standard sibelin bekcisi degilim ama issiz kalsam

ve teklif alsam korkma olabilirdim..:-))
sibel gibi isler yapan bir bacim da yok..ama bosuna agzin sulanmasin yavrum..olsa da sana zirnik vermezdi..
sen elazizin dedigi gibi hayvanlarla muhabbet etmekten bir kadini mutlu edecek kadar kultiviert bir seye benzemiyon..
kereste herif
Alt 16.06.2004, 18:46
Benutzerbild von coach01
coach01 coach01 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Senin tesbitlerin yanlis bence

ama seninle polemige girmek istemiyorum. Böyle off lu moflu olmuyor bu konular. Neyse ben isime bakayim sen isine bak.

Be bye
Alt 16.06.2004, 18:50
Benutzerbild von coach01
coach01 coach01 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bir soruda ben ekleyim :)))

17 ) Domuzun neresini yersin ??

a) etini yerim
b) sütü icerim
c) bokunu yerim
d) cükünü yerim
Alt 16.06.2004, 20:06
unknown

Standard sen % 95 müsriksin geriye kalan

%5 de essekcisin..daglarda essek kovalaya kovalaya bu hale geldigin icin seni maruz görüyoruz---..önce okuma yazma ögren sonra sana test yaptiiririz anliyacagin dilden tabiki kiroca ,,, ödül olarakda yikanmis gusül almis bir sari essek )) essek tecavüzcüsü sapik seni
Alt 16.06.2004, 20:09
unknown

Standard sonderschüler ler malesef bu teste tabii

degil..ayrica beyinsizler ve gerizekali showculardanda din iman sorulmaz..
müsrik kafir veya mümin olmak icinde temel ihtiyac beyin ve mantikli bir zeka düzeyi.. yani senin beynine domuzlar mmictigi icindirki
o yüzden böyle testlerden sen muafsin..hadi simdi git en yakin hocaya sen namaz kilarken seni parmaklasin belki ozaman aklin biraz olsun basina gelir ))))
Alt 16.06.2004, 20:22
unknown

Standard köpek eti yiyebilirsin....

yani domuz eti harici les olmamasi sartiyla hertürlü eti yiyebilirisn..kuran icin scheissegal was du isst.--- senin migdene bagli birsey..
arablar deve yer deve cükü yer.-..hic deve görmemis bir ülkede ne devesi derler devede yenirmi ?
ayrica türklerde öküzün kuzunun kocun tassagini yiyorlar...veya diski cikan bagirsagi alip kokerec diye 5 yilidz restaurantlarda menüye koyuyorlar..
yani yemenin icmenin nasil yapilacagi kuranda co0k basitce anlasilir sekilde cercevelenmis...
domuz yagi yiye bilecegin gibi kedi köpek at essek fil maymun sinek akrep aklina gelebilecek hertürlü eti yiyebilirsin...protein proteindir..
sadece domuz etinden uzak dur cünkü o imtahan sebebiyle yasaklanmis bir et..ama ölümle karsi karsiyasan ölmüyecek kadar kanda lesde domuzda yiyebilirsin... neden domuz eti yiyemiyoruz..sebebini bilmiyoruz..bilmekde zorunda degiliz...
Alt 16.06.2004, 20:26
unknown

Standard bos ver su kiroyu...;))))))))))))))

adam almanyaya iltica etmis..
gelen vurmus giden vurmus..
kimsede okutmamis cocugu..
ne yapsin bu kiro...
kendine sibel kekili gibi essek suratli bir avrat ariyordur..
avradi önce alip cuvalin icine sokucak..sonrada kesin türbanli karisini gerdek gecesi..kiz kulaklarini tuttum senin simdi essek gibi anirsana ...köyden kalma bir aliskanligim....yoksa minikkus ötmüyor diyecektir...
MUHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!
bu kiro yüzünden 5 yas genclestim valla gülmekden =)))))))))))
Alt 16.06.2004, 20:33
unknown

Standard das mein ich aber auch o.T.

ohne Text
Alt 16.06.2004, 22:05
Benutzerbild von tek1
tek1 tek1 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Elaziya ayet

dün sana söz vermistim bugün ayeti yazarim diye az kalsin unutuyordum

يَا أَيُّهَا النَّاسُ اتَّقُواْ رَبَّكُمُ الَّذِي خَلَقَكُم مِّن نَّفْسٍ وَاحِدَةٍ وَخَلَقَ مِنْهَا زَوْجَهَا وَبَثَّ مِنْهُمَا رِجَالاً كَثِيراً وَنِسَاء وَاتَّقُواْ اللّهَ الَّذِي تَسَاءلُونَ بِهِ وَالأَرْحَامَ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيباً
1. O ihr Menschen! Fürchtet eueren Herrn, Der euch aus einem (einzigen) Wesen erschuf und aus ihm seine Gattin und aus ihnen viele Männer und Frauen entstehen ließ. Und seid euch Allahs bewußt, in Dessen Namen ihr einander bittet, und euerer Verwandtschaftsbindungen. Siehe, Allah wacht über euch

das ist der Beweis das Havva aus Adam enstand
Alt 16.06.2004, 22:08
intellecta

Standard *gg*

ilk önce sunu belirtmek isterim,sirf burdakiler bilsin diye,zira sen ve ben bunu zaten cok iyi biliyoruz.sen benim her ama her yazimi birden cok cevaplar yazmissindir ezelden beri.burda benim bilgimi ve diger özelliklerimi cekemeyenlerle ortak yönündür bu.direk bana degilde foruma genel bir yazi gönderiyormusunuz gibi yapiyorsunuz daima.ne gerek var buna ben sizi yemem evet halinize,kör cahilliginize sasarim ve hala gülerim ama kisiliklerinize karsi bir kin besledigim yok burda senin yaptigin gibi isirmam,kannst weiterhin direkt mir antworten.sieht anders wahrlich peinlich aus...

herzaman yaptigin gibi simdi de konuyu büsbütün dagittin,hala soku atlatamamana bagliyorum bunu.seni yine rezil ettim ve dinle ilgili bu kadar kolay konusulmayacagini/yazilmayacagini sana ve burdaki diger hanzolara gösterdim.din ile ilgili cok fazla bir bilgi birikimin yok henüz,ama bildigim konulardan yüzde yüz eminim.senin gibi öyle kaynagi belirsiz bir sekilde ALlah c.c. hâsâ Al Ilah tan geliyor demiyorum burda ) inan hala gülesim geliyor.

sei bitte in zukunft vorsichtig mit dem was zu schreibst.manche unwissende können dir sonst solchen KÜFÜR abkaufen.bunun günahini cekmeni tavsiye etmem..yine de sen bilirsin...nerde bir manyakligini yakalarsam seni tekrar ve tekrar rezil edecegime inanabilirsin;sofern ich zeit dafür aufzuopfern bereit bin,denn ich werde bald im ausland als lehrkraft tätig sein..

also hüte dich und sei nicht so erbärmlich-aggressiv kleines.

(caktirma,cevabini hala ortada yok ama aramizda kalsin,bunlar zaten cakmadi olayi)

*fg*
Antwort