Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.10.2014, 13:29
huhusanane

Frage

sen kadinin amacini nerden biliyorsun ?? bence senin düsüncen bir önyargida olabilir.
twitter tr´yle calistiini sanmiyorum, Polisler baska yollardanda bu kadinin kim oldunu ögrenmis olabilirler.

bu arada Erdoganin sanki baska isi yok.

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Hayir. Bunu paylastiginda profili herkese acikti, takip etmeden herkes birbirinin profilini aciksa eger, ki bunun profili acikti, gorebiliyor. Bu olaydan sonra profilini disariya kapatti.
Bu ortaya ciktiktan sonra gozaltina alindiktan sonra profilini kapattigi haberlerde de gecti.
Evet boyle hareketler dogru degil. Kinanmasi gerekiyor, ama tam tersine bu terbiyesizligi savunanlar var, bu kisiler de genellikle ateist ve komunist.
Kadinin amaci provokasyon olmasa onu binlerce kisinin gordugu profilinde gere gere paylasmazdi, evinde Kuran'a istedigi kadar basar, cope atardi. Ama maksadi muslumanlarin dini duygularina zarar vermeye calismak, incitmek, provoke etmek ve hakaret etmek. Bu yuzden fotografi cekip paylasti. Kasitli bir nefret dolu provokasyon var burada.
Diger amaci da ''bakin muslumanlar iste boyle, ben kagit parcasina ayak bastim diye bana kizdilar'' izlenimi ortaya cikarmak.
Diger amaci da ''Turkiye'de tehdit ediliyorum'' diyerekten avrupa'ya gocmeye calismak olabilir.
Yani nereden bakarsak bakalim tamamen DURDUK YERE art niyetli, saygisiz ve nefret dolu bir hareket. Nefret sucu kapsaminda degerlendirilmeli.
Bunun hakkindan da umuyoruz hukuk gelecek. Umuyorum Erdogan da bu isin takipcisi olur. Eskiden twitter orada her pisligi yapanin, teror propagandasi yapanin kimliklerini Turkiye ile paylasmiyordu, bir ara Turkiye buna cevap olarak twitter'i yasakladi! Twitter geri adim atti, artik twitter'i denetleyen bir birimimiz var, sikayetler dogrultusunda artik twitter arkasina saklanan korkaklarin kimlikleri pislik yaptiklarinda Turkiye emniyeti ile paylasiliyor