Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.01.2018, 01:09
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kinotheater Beitrag anzeigen
seviyende tipin gibi berbat. 50 yasina gelmissin ama hala adam olamamissin.
Ne kadar da komplekslisin lan, telefonda bana sen gercekten 40 yasinda misin, resimde 27 gibi duruyon diyerek kiskancligini belli ediyordun. Oglum beni kiskandigini bu kadar da gösterme lan. Sen ipnelikten utanmiyorsan ben utaniyorum. Allah düsmanima bile erkek düsman nasip etsin. Isin gücün ancak iftira, yalan, inkar et, sonra yine iftara, yalan, dolan. Benim genlerim iyi oglum senin gibi Inzucht degil.

Hic gülesim yoktu, amina kodugumun kelini siktigimin fosilli. Senin kel kafanda dümbelek calarim lan ipne. Senin mekanina da gelecegim. Poliste cagirsan, davaci da olsan sökmeyecek ama önce seni korkudan gebertecegim. Zaten oraya geldikten sonra ancak "hemserin birini mi ariyorsun dersin, bende kel kafani oksarim, ufaklik hadi isine derim. Sende kafani egip siktir olup gidersin. Olacagibu. Oldu cünkü, siz aldiginiz nefesten korkan tombalak ipnesiniz.
Yok ben korkmuyorum diyorsan iste er, iste meydan. SENIN ISTEDIGIN TARAFSIZ BIR BÖLGEDE BULUSALIM. ALLAHIN VARSA GEL, ERKEKSEN GEL.

YA DA KES SENI. BAK BURDA DOSTTA OKUSUN DÜSMAN DA OKUSUN SIZIN EN
KABADAYINIZIN AMINA KORUM BEN. NERDE ISTERSENIZ ORDA BULUSURUM SENINLE.

ZATEN BENI TEK BIR SEY ÖLDÜRÜR O DA SENI GÖRÜNCE SENIN ACIZ GÖRÜNTÜN, KEL KAFANI, BACAK KADAR BOYUNU, DANDIK DURUSUNU GÜLMEKTEN GEBEREBILIRIM YANI. YOKSA SENI GÖTÜNDEN TAVANA ASARIM, YA DA KAFANA TASMA TAKIP SÜS KÖPEGI OLARAK MEYDANDA GEZDIRIRIM.