Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.10.2012, 17:10
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Pelin Batu'da ne kadar güzel bir kadin. Sanki Eva Green'e türkce bir yanitiymis gibi. Üniverste'de ögretim üyesi. Güzellikte kainat güzeli, ama bir yerde de sanki böyle her an kirilacak kadar mahsun ve zarif... Ama yine de cesur ve güclü bir kadin, kendisini taktir ediyorum...

Her cuma aksami "kime göre, neye göre" programini onun icin izliyorum vaktim olursa.
Hic bilmedigim bir yani varmis, tarih dersi veriyormus, bende hobi tarihciyim. Aslinda bana cook ders verebilir, ondan seve seve bir seyler ögrenirdim dogrusu

Bir de su Esra Elönü yok mu? Tam klassik cirkin, karga burunlu tessettürlü bir kadin. Iddia ediyorum sokakta erkekler onu görmemezlikten geldiler o da erkeklerin ilgisini cekmek ve onlar tarafindan "kadin" olarak algilanmak icin kara tessettüre girdi.. Ama kimileri tarafindan tehdit edilidigini hatta ölümle tehdii edildigini duydugumda üzüldüm. Ben düsmanlarimin bile fikirlerini hür iradesiyle ifade etmesini sonuna kadar savunurum. Bu yüzden bu cirkin durumu yadirgiyorum.

Pelin Batu ona gerektigi zaman haddini bildiriyor ya, bu yeter... Güzel cirkin savasinin baska bir boyutu olsa gerek!

Iddia ediyorum, her güzel kadin kendi hür iradesiyle bir sekilde güzelligini göstermek ister...

Gene neler zirvalamissim.

Geändert von Der_Levantiner (30.10.2012 um 18:34 Uhr).