Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.10.2012, 18:16
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AzziToni Beitrag anzeigen
Levos ne oldu niye sinirlendin yine?

havlayan cikar ortaya ve isirir

havlayan sizsiniz.

sue-ellen bana havliyor, cünkü ona hanyayi konyayi gösterdim.
sende erzincanli bir üyeye havliyorsun.

ben seninde anliyacagin sekilde burada forumda havlayip adamin anasina küfür etme dedim!!! isirabiliyorsan git isir AMA HAVLAMA!!!

bumu sizin erkeklik anlayisi, bunlara iki kurusluk oglancik derler. adama küfür ediyorsun belki adamin haberi bile yok bu olaydan. ne kadar acizsiniz

ps. biraz önce reklam yapmam diyordun simdide düsseldorfun kraliyim diyorsun. bir dedigin öteki dedigini tutmuyor. baska yerde cikacagim yazmiyacagim diyordun ama burada son hamleleri yapipta cikayim diyorsun.
daha önce baska bir üye sunu demisti: 'bunlu limon gibi sikma, sonra acizlikten küfür eder'. gercektende öyleymis. sei einmal nicht berechenbar levos.
Nerden cikardin benim kizdigimi azzi? Benim tek kizdigim sey beni "Fremdschämen" duruma getirdigin icin. Dallas benim arkadasimda olsa, seni bit gibi eziyor, senin susman beni "fremdschämen" duruma getirdi bir erkek adam olarak, ona kiziyorum. Baska da kizdigim yok.. Du verwechselst immer Birnen mit Äpfel, ich brauche keine Werbung. Ich habe einen Ruf wie ein Donnerhall, der eilt mir immer und überall voraus. Ich brauche keine Werbung, du aber anscheinend schon, ceketleri iliklettiren adam