Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 01.06.2006, 22:52
eniskaya

Standard Üstadim yazilarinda cok dogrular var

bunlara karsi kimse bir sey söylemez ve söylemiyorda... elbet geri planda yada perde arakasinda cok cok olaylar döndü dönüyor ve DÖNECEKTE...... bu genetik bir olay.... bunlara bir sey diyen yokki... insanligin kaninda var bu... elbette olacak... Sen Kanuninin oylunu kendi elleriyle uzatmasini unutma... kiii Kanuni Türklerin var olduklarin beri en sahan Sultaniydi... demekki oda bir insandi.. insanin ruhu böyle... CIKARCILIK... bu engellenemez... ancak minumuma indirilir... oda ancak haklarimizi taniyarak ve mevcudi sistemi taniyarak...

Önemli olan bu gibi olaylarin azalmasidir.. hic bir zaman kaybolmayacak.. bu belli... ama devlete bu yüzden yüz cevirmek olmaz...

Ben söyle derim... bir insan mevcudi sistemden memenun degilse o halde kendini yetistirir ve sonunda daha iyi biliyorsa sistemin basina gecer ve reform yapar... bu tarihten beri böyle gelmistir böyle gider...

Ben sahsen devletin sisteminden memnunum, sunuda rahatlikla söyleyebiulirim... halkimiz cok ilkeldir... her konuda devlet halktan daha faydalidir cünkü TR halki neredeyse ameriklalilar gibi cifte maskeli duruma düsmüs... bunu her yil izinde gezinimlerimle görüyorum... bizler yetinmeyi bilmeyen insanlariz..