Thema: Demo Köln
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.05.2014, 23:43
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Acizlik

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
alman medyasinin yazdiklarina cevap veremeyince senin düsüncenden olmayana hakaret ediyorsun.

vaybee bu kadar aptalsa niye hala buradasin. begenmeyen gider, kimse seni zorla burada tutmuyor.

ama bunu iyi bilki acizligini küfürlerle örtemezsin.
Nedir acizlik,güclünün yaninda olup gücsüzü ezmek mi?Acizlik nedir gercekten;dogrulari carpitip kendini hakli göstermeye calismak mi?
Senin bahsettigin her neyse,sen avrupada yasiyorsan eger,demokratik kurumlarin,yaptiklari etkinlik cercevesinde kültür bakanligi veya sehir belediyesinden yardim alinir...Ayrica ben o kadar yürüyüs,protestoya katildim,tutulan otobüslerin parasini otobüse binenlerin ödedigini biliyor ve yasiyorum,ne alaka bu simdi?
Sende benim sorularima cevap vermedin?
Alcaklik;durum bildirmedir!Serefsizlik;bir insanin karakter ölcüsü bildirimidir vb.Bunlar ne zamandan beri küfür oldu?Salihin ilk yazisini okudun mu sen?Orda gercekten ne var biliyormusun?Bunu bile bile sende onunla ayni seviyeye düsüyorsun!Erdoganin toplanti yaptigi salonun parasini kim ödedi?Insanlar oraya nasil ve hangi araclarla geldi?Bir basbakan,kendi ülkesinde yiginla problem varken,neden bu toplantiya katildi ve bu 300 özel güvenlik masrafida dahil,geri kalan masraflari kim ödedi?Bunlarida yaziyor mu gazeteler?