Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.01.2006, 14:49
Benutzerbild von rebellerisch20
rebellerisch20 rebellerisch20 ist offline
Neuer Benutzer

Standard massenmord der blöden

biseyi yaptik demeden önce iyi düsün sonra yaptik de . pesin pesin hükümler verme . hele bu konuda bunu hic yapma bir kere eline bir sözlük al massenmord nedir diye acta bak .kullandigin kelime ne oldugu ögren ondan sonra kullan. kimse kürtleri öldürmemistir oldurse idiler ben su an hayatta olmazdim cunkü bir kürdüm.sunlara kürt demeyin apacik terörist iste ,kürtlerle teröristleri birbirinden ayirin . ve sana silah dogrultanda tabiimi cevabini halir .bunu dunya uzerinde yapmiyacak hicbirdevlette yoktur .bu mesru mudafadir .en demokrati bile yapar .özetle askerimizin azimsanmiyacak bir kismi kürt asillidir .polisimizinki ayni sekilde . bunun yaninda diger gonullu olarak köyunu evini savunan insanlar , bekcisi falan filan . ve bu insanlar sehit oluyorlar ölüyorlar kim tarafindan . kendini kürt olarak tanimlayan terörustler tarafindan(kürtlerin cogunu bunun disinda tutarim)kisaca bu kadar kurt asillinin da sehit oldugu , zarar gördügü bir olaya türk kürt savasi diyemezsin bu tamamemn turkiye=terörizm savasidir . bu taseron orgütlerin öyle iddia ettikleri gibi halklarina hicbir yararlari yoktur. aksine baska devletlerin piyonlugundan baska bise degil yaptiklari .turkiye cumhuriyeti kim silah cekerse ,toplumun duzenni bozarsa hesabini verir ister yedi sopu turk olsun ,ister kürt ,ister laz