Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.04.2015, 07:17
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Türkiye'de gariblikler ülkesi ama bazi seyler hala beni sasirtiyor.
Onlar bile HDP'ye oy veriyorsa HDP sirf Firat ile Dicle arasi sIkI$mI$liktan cikmis ve toplumun merkezine gelmis ve Kizilirmak'in berisini asmis demektir.

EPIC FAIL !!!

Anti-teziniz olsa olsa bu kadar patlak olur. Yalan dolan haberlerle sacma sapan propagandayla bir yere gidilemeyecegini HDP sempatizanlari anlamali artik. Cunku alintiladigin twitter hesabi Bagimsiz Ulkuculer'in degil. Tipik HDP 'false flag' operasyonu. Bak bakalim link kiminmis: https://mobile.twitter.com/xalehaciebazer

He bu arada 'xale' kürtce 'yakamoz' demek, 'haci ebazer' de kürt ismi.. Yahu ulkuculer niye kÜrtce adda twitter hesabi alsin biraz mantik Ulan madem sahte profille ulkuculer adina konusmaya calisiyorlar insan biraz kafasini kullanir da ulkucu terimde bir twitter hesabi alir, daha inandirici dururdu. Kafa yok ki adamlarda

Su patlak yalan dolan kaynaklari ortaya cikarmakten ben biktim millet uretmekten bikmadi.... simdi, yalan kaynagindan dolayi ozur dileyecek misin milletten?

Ama kendini kandirmaya istedigin gibi devam edebilirsin, baraji degil dereyi bile gecemezsiniz bu kafayla.