Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.03.2016, 08:50
koncuy

Reden vaybeenin kamburu, yumosh

yumosh,
bak bombacinin leshine bile sahip cikan olmadi, senin sonunda ona benziyor

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
eylemi kim yapti ve aciklamasini merak ediyorum.

Cemil Bayik ve Mustafa Karasu aciklamarindan bilgileri dahilinde olmadigi anlasiliyo ancak, hedefin de Cevik Kuvvet merkezi olabilecegini vurguluyo, Eylem tarzi bana biraz MLSPB'yi animsatiyor. Eskiden de oldugu gibi MLSPB manifestolarini veya degisikliklerini etkili eylemlerle duyurur diger örgütlerden farkli bir eylem tarzi vardir. MLSPB'nin PKK'nin da icinde bulundugu Fasizme direnis örgütlenmesine katildigini bu eylem ile duyuruyo olabilir.

Asil sorun, Tayyib'in daha önce bu ülkeyi yangin yerine cevirecegi ve ona karsi olusacak blogan gücü cercevesinde eylem yapabilecegini bu ülkenin aydin kalemleri defalarca dillendirdi ancak tayyip inadina kaos ortami siariyla bildiginden sasmiyor ve bu ortamin faydasina oldugunun pekala farkinda hic de düzeltmeye yönelik adim atmayacagi da görülüyor.

Hayirlisi kardes, bu ülke artik yangin yeri... Ya top yekün ÖTEKILER ölecek ya da bu tür eylemlerle Türkiye büyük yaralar alacak.. AKP'li gööt killarinda bu vahseti algilayabilecek ne beyin ne de vicdan var halen de AKP AKP diye kiclarini yirtarlar...