Thema: Fußball
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.05.2006, 22:19
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Anlatayim

Bak yabanci futbolcu konusu konumuz degil. bunda fenerinde federasyonunda hakli taraflari var ve ikisininde hatalari var.

dedigin gibi fenerin kendi futbolcusuna güvensizlik göstermesi büyük bir hata buna bende katiliyorum ama bu konumuz degil.

gelelim federasyona, son kararlari inceleme inceliginde bulunsa idin ne demek istedigimi anlardin.

Bak acikca söylüyorum, bende kendimde Manisa macinin manisada oynanmasindan yanaydim. Ama Manisanin macin izmirde oynama istegi ve gsninde manisa maci izmirde oynanmasina karsi ve manisanin sezon basi federasyona maclarini iki statta oynamayi bilirtmesine, ragmen federasyonun zorla maci manisaya almasi fenere karsi bir hareketti.

GS´nin diyarbakir macini izmirde oynamasi cok komikti.

Manisa macinda olan olaylarda fenerin sahasi kapatiliyor, aynisini gsliler kadiköyde yapinca nedense ufak birpara cezasi ile gecistiriliyor. fbnin bjk kupa finalinde acik hakem hatalarini tartismaya gerek yok sanirim. Denizlide trübünlerden hep sahaya müdahale yapildi ama hakem maci nedense iptal etmedi.

Dünyanin en iyi degaj yapan kalecilerinden Cordobanin son saniyelerde inanilmaz degaj hatasi, anadolu takimlarinin özelikle son maclarda gsye karsi yumusak oynamalari.

Kaleci kerem cikip diyorki kafamla Nobreye temas oldu, ama herkes Nobreyi yerden yere vuruyor ve hakemlerde o mactan sonra Nobreye yapilan fauleri görmezden geliyorlar, serdar tatli o mactan sonra mac alamiyor bunlari gören hakemler, fener aleyhine hatalar yapiyorlar. hakemler cikip baska takimlardan özür diliyorlar ama fenere karsi yapilan hatalar ne gündeme geliyorlar nede özür dileyen hakem var.

hakan sükürde hakemi aldatmadan dolayi penalti kazandi ama bunu tartisan olmadi hakan emek hirsizi ilan edilmedi nedense. hakem cikip özür dilemedi.

Bunlar yalan diyorsan sen bilirsin, elini vicdanina koy düsün ortada bir cifte standart yokmu? Yok diyor isen ve buna inanabiliyor isen saygi duyarim.