Thema: Fußball
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.05.2006, 21:32
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard yaniliyorsun

asil sen tarafsiz kalmiyorsun, benim yazdiklarima bakar isen hep fenerdede hatalar var diyiyorum tek tarafli hata asla aramiyorum. ama federasyonun ve fenere karsi olan itifakinda etkileri ortada, eger sen tarafsiz davraniyorsan bunu kabuleneceksin.

güzel dedigin yazida düpe düz fenerbahce kücük düsürülüyor bir gsli olarak o yazi belki hosuna gidiyor ama hos bir yazi degil. ben asla fanatiklik taslamam sadece hakli gördügüm bir konuda tuttugum takimi savunurum, ben dün neysem bugünde oyum begenmiyorsan saygi duyarim.

Ben burada zamani geldigimde gsyide övmüsümdür, bjk yi de övmüsümdür tsyide övmüsümdür övünülecek bir icraatlari olur ise yine överim ama sövünülecek bir icraatlari var ise yine söverim. fenerinde sövünülecek birseyi var ise söverim. mesela bu sene kupa finalinden sonra fenerli futbolcularin ödüllerini almak icin sahaya cikmamalari beni üzdü ve ben bu durumu kinadim.

Herkes kendi taktirini yapsin ben dogru bildigim yoldan sasmam, bile bilede yanlis yola sapmam. Hic kimseyede hesap verecek bir durumum yok.

Saygilarimla