Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.03.2022, 13:04
berhudar

Standard

Bu proje yap islet devret modelince yapilmistir. Devlet bu köprüyü yapan yabanci sirkete gecis garantisi veriyor. Ve hergün milyonlarca dollar zarara ugratiliyor. Yani anlayacagin, bu milletin amina koydu Mehmet Cengiz demiyorum, bu milleti kazigin üstüne oturttu.
Kac ksi gecebiliyormus o köprüden? Devlet nasil olurda hem vergi aliyor hemde gecis parasi? Devletin görevi vergilerle zaten alt yapi yapmak degil mi?
Bu arada AKP devlet degil, hükümet! Atatütk'ün kurdugu ve benim en büyük eserim dedigi Türkiye Cumhuriyeti devletine canim feda, ama varlik icinde milletime yokluk cektiren ve ancak 5'li ceteyi dünyanin en zenginleri eden AKP'nin cani cehenneme. Aradaki farki belli edeyim dedim.

Milli ve yerlilere hatirlatma ! Erdogan'nin hic oglu askere gitmedi! Ikisi de asker kacagi! Dogru ya Ataütükün kurdugu Türk ordusu kafir ordusudur, kafir ordusunda görev yapilmaz degil m?

Ama Kemal Kilicdaroglu'nun oglu askere gitti. Bilmenizi istiyorum.

Devletimiz milletimize her seyin en iyisini sunmasi lazim hemde ücretsiz! Aldigi vergiler bu milletin amina koyan Mehmet Cengiz'e ve milli hovarda Ali Agaoglu'nun cebine degil de milletimize harcansa.

Zitat:
Zitat von Disi__kurt Beitrag anzeigen
Bu projede yer alan en altdaki iscisinden- en üstdeki mühendisine kadar Allah razi olsun.

Böyle dev eserlerle ülkemize deger katan/hizmet eden Cumhurbaskanimiz Resep Tayyip Erdogandan Allah gani gani razi olsun.

Geändert von berhudar (20.03.2022 um 13:29 Uhr).