Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.01.2018, 15:28
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Atatürk hakkinda bir cok kitabi bende okudum ama bu kitabini okumadim. Özetini burda bana ve diger ilgi duyanlara eklersen sevinirim.

Demek kitap satiyorsun iyi yapiyyorsun, kimisi beyaz mal satar, kimisi kari kiz satar, kimisi tomates, biber, patlican satar...

Sen kitap satiyorsun. Bende hobby olarak bir kitap ve cafee acmak lazim. Bonn'a isim düsmüstü orda bir eski kitaplara uzmanlasmis bir kiptaci gördüm cok hosuma gitmisti. Öyle bir kitapci acmak gerek. Cafeterya bölümü de olan ve isleyeceginden eminim. Kar amacli degil, hobby olarak. Ayni kafadarlarlarin bulusup girip ciktigi bir mekan yani. Biz Angara'liyiz kardes. Bizim cöpcülerimiz bile cöpte ki kitaplarla kütüphane actilar. Bize daha fazla görev düser o zaman.
Tesekkürler. denemek icin basladim, baslangic olarak iyi gidiyor, bana iyi gelirse devam ederim böyle nereye kadar giderse.

haklisin, ben kitap satarken bizzat gördüm, ilgi cogalmis kitap okumaya, demek ki cafe acsan ayni ilgiyi görür. Eyvallah, Ankaralilar kitaba gercekten önem veriyor, Ankaraliyim diye demiyorum, Ege bölgesi'de kitaba önem verir pekala, Istanbul nüfusa göre ilgi fazla degil, normal...görev'e talip olmak iyidir, insan elinin nereye kadar uzandigini ölcebilir. denemek zararsizdir her zaman..