Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.04.2013, 11:51
OnMyOwn

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
onmyclown ahlak ve edep eksikligini kanitlama lütfen, sirf seni birkac konuda caktirdim diye üc gün önce burada yalakaliga basladigin kimsenin gözünden kacmadi.

lastosch ve billy'e kadar siz iyisiniz abi demeler

sen bunlari yazarken bana biri mail atti ve "bu kari sana karsi yenik düsünce kendisine yardim ariyor" dedi.

sonra mailler atmaya ve iltifatlar dagitmaya basladin, bunlarin haberleride ulasti.

simdi yanina üc bes kisi toplayinca konu disi iftira va hakretle kendini kurtarmaya calisiyorsun. bak benden size ders olsun. ben sizi ciddi konularda hakaret etmeden ezdim. ama yeri geldiginde senin iftiralarinada cevap veriyorum.

aslinda senin hakkinda pek birsey dememe gerek yok cünkü sen kendi tükürdügünü yalayabilen yalaka oldugunu bize sergiledin.

ama illaki kisisel ayara inelim diyorsun o zaman kisisel konusalim.
bakalim ben dedikodu mu yapiyorum yada dogrularimi söylüyorum?

anlat bakiim blind-dateler nasil gidiyor?

arkadaslar simdi bu sirkefin nasil cevap verecegini bilmiyorum ama büyük ihtimal blinddate yapmiyorum ve yapmadim diyecek. bunu derse ben size bunuda kanitlamaya hazirim.

biz bildigimiz icin konusanlardaniz.
biz dogrulari konusanlardaniz.
biz böyle caktiririz serefsizleri.

Hahaha. Dedikodu icin malzeme yok elinde belli Salaaak.

Tuvtuv hikayelerin tutmadi diye kuyrugun tutustu. Cok aciyor mu? Lasttime in dedikodusunu yapma dedim diye k. yanmis it gibi ordan oraya saldirmaya basladin. :-) Zavalliiim. Anlat anlat, TUVTUV baska neler söyledi? :-) :-) Mankenmiymis gercekten? Dur Cekirdek alayimda anlat dedikodulari, daha heyecanli oluyor cekirdekle. :-)) ( bunlari duymayi beklerken yeterr seklinde azari isince hayal kirikligina ugradin yazik sana) Tuvtuvlar, cuvcuvlar, vidi vidilar...hepsi seni bulur. Bana bak, yoksa sana Cin´ler mi musallat oldu? :-)))

Billy ye terbiyesizligin disinda iyi biri dedim diye nasilda kiskandi. Kiskanma hadiii seninde en büyük özelligin kari gibi dedikodu etmek, kritize edilince saldirganlasip iftira etmek olmasa sende iyi olabilirdin. :-) Ama üzgünüm, "iyi" olma sifati karaktersizlizlere söylenmiyor iste. Önceden 100 tane Assi-Nickleriyle sapiklik etmemis olsaydin iyi sanabilirdik senide :-). En azindan "zararsiz deli" ünvanini alabilirdin. Senin iyi olma ihtimalin 0 bu forumda. Gecmisin belli simdiki halin belli. Cok sürmedi Herrlichkeit Nickinle yaratmaya calistigin iyi Imaj :-)

Geändert von OnMyOwn (13.04.2013 um 12:02 Uhr).