Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.06.2007, 01:35
Benutzerbild von korrektjungs
korrektjungs korrektjungs ist offline
Neuer Benutzer

Standard AYNEN - al sana bi meinung daha ...

(1) kadin esik dibinde degil - besik dibinde belli olur.

(2) kadini eve baglayan altin sikirtisi degil, besik gicirtisidir.

(3) kadin kocayi var sever, koca kadini sag sever.

(4)kadini yesil yaprak eden de kocasi, kara toprak eden de kocasi.

(5) karin kötüyse donat, evin kötüyse sivat.

(6) karina disini saydirma.

(7) kocam gitti evim sasti, kocam geldi evim tasti.

bunlar ata-sözleri, kullagina küphe olsun ...

birak bu süpermen düsüncelerini ... neymis? kurtarcakmis ... kurtarilcak birisi varsa o da SENSIN ...

karin takmis seni parmagina oynatip duruyor, sende daha halen uyuyorsun ... uyan oglum uyan, günaydin ...

kari sözünden cikmaya cikmaya, suna bak - ne hallere gelmissin ... kim bilir evde etek giyip, üte de yapiyorsundur ... rezil

suc kimde ??? ikinizde´de ... sen kocalik yapamamissin, erkekligini - agirligini ve oteriteligini gecirememissin, o da kadinligini bilmemis, takmis parmagina oynatmis seni ... oku oku, ata sözlerini oku ...

bu kadindan sana artik hic bir hayir gelmez ... düsünmem müsünmem lazim hikaye ... düpe düz ortada ... karin senden bikmis, üc sene boyunca ayni inegi sagmak´dan zevk almiyor artik, bunu kabullen ... emecegini emmis artik ... aci ama gercek ... aklin varsa bosan ...

sende kendine ceki düzen ver artik ... light light karicigim karicigim deyip, kicinda dolasirsan, sonu böyle olur iste, kilibik ...

neymis? üc sene boyunca hic dögüsmemisler ... nan ben üc sene degil, üc saat boyunca dögüsmeden duramiyorum, delleniyom ...heralde düsüncek, ben kari olsam bende düsünürüm ...

bence var ya, siz ikiniz birbirinize girisin -iyice bi yigin birbirinizi ... yen mi yemen mi - o duvar benim, bu duvar senin, yen mi yemen mi, bi saga - bi sola, bi saga - bi sola, bi asagi - bi yokari, ver allahim ver, ver allahim ver, ver allahim ... baktin daha hala düsünüyor - yürüüüüüüüüüüüü

hemen gidiyorsun ve bosaniyorsun ... düsünmek mi istiyor ? tut bacagindan, salla asaga kadar ... cehennemin dibine kadar yolu var - kara kara düsünsün dursun o zaman ... oyuncak isi mi nan bu ... evleniyorsaniz dogru düzgün evlenin ... bumudur yani ...

bilader, sen beni dinle ve dediklerimi yap - bak kici o zaman nasil tutusuyor ... eger gelip bacaklarina sarilip, ayaginin altinda hali olmuyorsa - haydar dümmene mektup yaz ... o sana a´dan z´ye kadar kadin ve erkegin vazifelerini, püf noktalarini ayrintili vitil vitil agizindan burnundan getirir, yani ögretir, yani gösterir, yani anlatir yani yani yani - anla iste ...

isin gücün ras gelsin, yolun acik olsun, bol sans, viel glück - good luck ... ve hic bir zaman icin unutma "düdüklenmis düdüklünün davasi olmaz" - bunu avukat´a muhakak söyle ...

egitim sart