Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.06.2009, 21:38
fos

Standard Görünmez adamin maceralari 11

. May contain explicit language- Parental Guidance adviced.

City of Angels....

555 Universal Parkwaydeyim, Hollywood Hilton otelinin önünde. New Yorktan o 3+1 li müthis geceden sonra, insanlarin göremedikleri seylere bu denli kendilerini vermelerinden irkilip..sabahin köründe ucagin birine dalip kendimi burada bulmustum. Yolculuk sirasinda agzimdaki ickiden dolayi pelteklesen dilimin bana verdigi rahatszilik, eminim etrafima verdigim nefes kokumdan daha berbat degildi. Uzatmayayim ,artik bu isin piri olup 20 dakika icerisinde kendimi yine üst katlardaki bir suitte küvetin icerisinde puro iciyor olarak
buldum. Los Angeleste ne yapilir ? Allah kahretisin Los Angeleste ne yapilir? Yanimdaki zencinin
Bloody Marylerini icerkende ucaktaki tek derdim buydu..simdi de küvetteki tek düsüncem buydu. blub° blub°

Ilk olarak, ne kadar sanatci varsa, havuzlarinda yüzecektim ve akabinde iseyecektim. Brad Pittin, Georgun,ve Kid Rockun villasindan sonra Ice-T ve Justinin jacuzzilerinde hatta uyuklamistim bile. Aradan 4 , 5 gün gectikten sonra bu ugras ta canimi sIktI. En son Snoopun doggy dog villasindaki istirahat iyi gelmisti.Bu zenciler gercekten birer hayvandilar..Byonce de cok iri.Inanin bana,

Dönüp dolasip kendimi Lindsay Lohanin yatak odasinda onu dikizlerken yakaladim.Midem bulandi (makyajsiz cok cirkin),ya da Courntey Love-un köpeginin kuyruguna basarken neredeyse banyosunda hapsoluyordum.(Courtneyi cekebilmek icin ise bulanmasin diye evvela mideyi aldirmak lazimmis meger) ona da Curt Cobainin hatirina ugramistim. Cikarkan de Zipposunu cebellezi etmisim.Aypisiniz.

Bir elim yagda, öteki elim seydeydi, inanin yalnizligimi untumak icin, o kadar kreatiflesmistim ki. Verdammt
yani. Zsa ZSa Gaborun villasina gidip,Atatürkün de hoslanmis oldugu bu kadini(öyle anlatirlar) görmek istemistim.Maalesef hanimefendi hastahanede yatiyordu.

Madonnanin arazisini terkedecek iken, üst salondan „ey ruh..bizi duyuyormusun“ diye mirildanan bir grup Beverly Hills sarisininin telkinlerini duyup, dayanamadim ve „evet geldim sizi günahkarlarrr“diye iyice bir korkuttuktan sonra, oyunbozanlik yapmadan bu oyuna devam ettim.
„Ruh olmak nasil“ sorusuna „ cok yalnizim, acim ve senin de bu gögüslerin gercek mi? silikon mu yavrumm?“
diye cimdigimi atmistim bir kere Madonnaya. Bu sefer, ötekiler..beni de elle, beni de cimdikle diye bagirmaya
basladilar.Fikir iyiydi, ama bu moruklarla isim olmazdi.Bu neden daha evvel aklima gelmemisti.Ruhlar da görünmezdi, ve iyi ruhlar icin insanlarin kapilari herzaman acikti.Wow!
2 ay boyunca,Laguna Beachteki Los Angeles Spiritual Center’de ne kadar ruhani tatminsizlik yasayan
hollywood hatunu varsa, bunlari kendi cinsel tatminimin giderilmesi icin kullandim ve onlarla bir simbioz bir ambiyans bir koalisyon icerisine girdim. Onlari ancak bu aciyordu demek. Ben de hazirdim. Gündüzleri masaj salonunda uyuyor, aksamlari canimin istedigi bir artistin, yildizin, yeni yetme yildizcigin „spiritiual healer“i oluyordum. Iyi ediyor..iyi oluyordum. Taa ki, Vikram Kapoor denen züppe Meditasyon hocasi, bir gün ben tam is üstündeyken beni ensemden tutup „ ay ghot himm ay ghott him“ diye o gicik Hint aksaniyla bagirmasina kadar...sanki döte gelmsitim..

To be continued..