Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.02.2016, 14:03
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AdaletBey Beitrag anzeigen
yine yalan söylüyor ve iftira atiyorsun.

ben para ile hava atmayi sevmem. ben milyonlari kazanmak icin cok calistim. sende calis seninde olsun. kiskanmakla para kazanilmaz.

benim gibiler senin gibilerin hartz4 ödüyor. benim ödedigim vergilerle yasiyorsun banu.

benim gibiler almanyada türk lobilerini ve etkinliklerini organize edip maddi imkanlari sagliyor. senin gibilerin hakkini biz savunuyoruz. sen ise benim ödedigim vergilerile ayakta durup tüm türklere zarar veren tipsin.

diger arkadaslardan yine özür diliyorum. ben bu tür hareketleri sevmem ama sadece bu banunun yalanci ve iftiraci oldugunu belgelemek icin resim yüklüyorum.

yakin zamanda bu iftira atan, yalan söyleyen ve chatde insanlarin annesine ve cocuklarina en agir küfür eden banu rumuzlu kisinin gercekte kim oldugunu hepiniz göreceksiniz. bakalim diger hödükler gibi ondan sonra burada yazabilecekmi

Bu fotografi seyrangah görmesin, en az bir kat fazlasiyla fotograf cekip buraya koyar

Adalet Bey, sen aslinda kötü bir sey yapmiyorsun. insanlari para kazanmaya tesvik eden bir belge oldu bu, tebrik ederim. Vaybee'dekileri kazanmaya, para sahibi, zengin olmaya cagiran bir yaklasim. ( Kisisel gelisim kitaplarina konu olabilecek bir paylasim. )

insanlara iftira atmadigin sürece bu paralarin fazlasini hayirla kazan, hayirli ve güzel harcamalar dilerim..