Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.01.2016, 22:05
Benutzerbild von AdaletBey
AdaletBey AdaletBey ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von irmak_ Beitrag anzeigen
Speisen für Waisen islamic relif ve türk akedemisyenler tarafindan düzenleniyor, burdan elde edilecek gelir yetim ve kimsesiz suriyeli cocuklar icin harcanacak.

Senin sponsor olman imkansiz:
1. sen israil mali olan Coca-Cola reklami yapiyorsun (sahtekarin önde gidenisin, hem kiliseye hem de camiye mum uzatiyorsun)
2. Vijdanin o kadar körelmis ki, sirf bu konu assalara kaysin kimse görmesin ve yardima gitmesin, diye bu konuyu assalara itiyorsun, yani bu kimsesiz ve yetim cocuklarin parasinda bile gözün var.
3. bu arada sen git de önce ac karini doyur da, sokkata yürüdügün saman arkandan bu ciliz abla da kim demesinler
cok terbiyesiz ve yalancisin. bu iftiralarini ispat edebilecekmisin?

sadece burada sayisiz insanlara iftira attigin icin ben senin yalanci oldugunu ipat ediyorum. belki hayatin boyunca 5000 euro görmemisindir. cok istiyorsan sana 250.000 euronun resminide cekip pn olarak gönderebilirim. bir daha bilmedigin insanlara iftira atip karalama aile terbiyesi görmemis mahluk.

diger arkadaslardan özür diliyorum. hava atmayi ve hava atanlari hic sevmem. sadece iftira ve yalan ile camur atmaya calisanlarin haddini bildirmekte gerekiyor.