Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.05.2010, 12:54
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von talatpasa1 Beitrag anzeigen
Aşırı şüpheciliğin hakim olduğu bir ruhsal bozukluktur var sende, küfür etmeye devam et “yontulmamış odun”

Beklerim seni ,

Adresim : Barbaros Mahallesi Halk Cad. No:12 Yenisahra Kadıköy / İstanbul / Matrax diye kime sorsan bilir beni !
Yontulmamis odunluk senin gibi ergenlik cagindakilerin sectigi resimlerlerde belirtir kendini. Herhalde cok "yikilmamis adam"i seyrettin Cüneyt abimizin. Eger biraz terbiye ve kültürden nasibini almis olsaydin herseyden önce Tunceli'li vatandaslarimizi böyle kirici bir sekilde tarif etmezdin. Biraz bilgi sahibi olsaydin. 60'larin ve 70'lerin Türkiye'sinde islamci ülkücüler'le devrimci solcular sokaklari kana buluyorlardi. O zamanda insanlar takim tutar gibi siyasi görüs sahibi oluyorlardi. Bügünde öyle, Matrax (herhalde Türk adi degil, sen Ermeni ya da Yahudi dönmesi misin)
Recep Tayyip Erdogan'da ona bakarsan Hizbullah'la IBDA-C sempatizini.

Camiler kislamiz
Minareler süngümüz
Kubbeler migferimiz
Müminler askerimiz
deyipte terrör yasalarinca yarginlan ve simdi basbakan olan kisi kim? Anani da al git diye bir gence bagirarak küfür eder sekilde bir minibüscünün karizmasiyla gercek kisiligini ortaya koyan kim? Ne Türkü? ben Giresun'luyum ve benim kari da Siirt'li diyen kim? Ögrende gel!

Yontulmusluga gelince, senin hayatinda görmedigin kadar Türkce, Almanca ve Ingizlizce'de sayisi binlere varan kitab okumusumdur! Nazim Hikmet'inden tut Necip Fazil Kisakürek'e kadar, Pir Sultan Abdal'dan tut Asik Ömer'e kadar. Sokrates'ten tut Richard David Precht'e kadar. Franz Kafka'dan tut, Johann Wolfgang von Goethe'ye kadar.
Haa sicik Emrah'lardan , ya da Ferdi babalardan, Orhan babalardan, Müslüm babalardan, Gökhan babalardan, Tarkan abilerden, Musti abilerden vesaire ve diger seviyesi düsük arabesk kültürenden nefret ettigim icin senin gözünde kültürsüzsem eger o zaman ben o kültürsüzlügümle kivanc duyarim.
Ve senin girmedigin yerlerde de savas ve dövüs sporlari yaptim. Ne de olsa saglikli bir ruh ancak saglikli bir bünyede barinir. Sen askerligini yaptin mi yoksa bir cihatci olarak o "kafir ordusuna" gitmezmisin?

Seni matrixlerde arayacak degilim Matrax. Seni bulmak istesem matrix'de de bulurum, Istanbul'da da Vaybee'de de ama colukla cocukla ugrasmak bir adama yakismiyor. Askeri'ye de ki arkadaslara bir telefon etmem lazim kafii! Her yerde buldururm seni o zaman! Iki tokat atiririm yeter, cünkü boyundan büyük islere karistigin icin!

Geändert von Virtual_Reality (15.05.2010 um 13:00 Uhr).