Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 31.10.2017, 00:07
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=YigitAdam;2123368]Küfür ve hakaretle delilleri cürüttügünü sanan alcaklarla burda isim olmaz.bana küfür etme cesaretini kendinde gören varsa yerim yurdum belli gelir realda bunu yapar..Burda küfür hakaret eden surtuklere yaptiklari yapacaklari küfürleri misliyle iade edip, küfürbaz alcaklari kale almiyorum...

M.Kemal bir ingiliz ajaniydi
iste bugüne kadar ortada dolasan cürütülemeyen deliller..
Bu alcak ajani ata olarak kabul et diyorlar.Ulan nerde görümüs bir Müslümanin satilmis bir ajani ata kabul edip sevmesi...Yok öyle degil diyorsaniz buyrun cürütün, bunlar on yillardir dünyada dolasan deliller..mahkemeye verin SIKIYORSA..burda ucuz kahramanlik edeceginize savunun tapanaginizi.yapamazsiniz!..konu RTE degil onunda varsa benzer ajanligi ,onunda gözinin yasina bakmam ayni seyleri onun icinde yazarim

http://belgelerlegercektarih.com/tag...ingiliz-ajani/

Yobazin agzindan yine sallalar akiyor....bo$una cirpini$larin senin g.ötüne buradan mü$teri cikmaz

Findik beyinli arap papagani gibi ezberini tekrarla dur...sana kacinci defa bu palasiminin akini yükledim buraya zibidi....

ATATÜRK Istiklal Harbini Kaybetseydi bu Topraklarda ya$ama $ansiniz bile olmayacakti ancak irzina gecilmi$ Sömürge olarak ya$ardin $erefsiz....$ahsen Senin Ho$una gider Kicinda Bayram .

Ingilizceside ,ARapcasida Su gibidir Yobazin tercümesini yüklemi$ ,yanli$ tecrüme Yobaz orada Annana koyuyorlar...ba$ka kopie bul...Yobaz sadece Atatürke dü$mani deyil, insanliga dü$mani,güzelliklere dü$man,karde$ce ya$ama dü$man Türkiye Cumhuriyetine dü$manlaiklige dü$man-Allaha dü$mani,dinlere dü$mani,aydinlik düsünceye düsman ,BÜYÜK ATATÜRKE düsman....$uda bir gercek ki TC en büyük dü$mani ne Ingiltere ,nede Avrupa TC en büyük dü$mani bu, Yobaz tayvasi ve terör örgütü Pkk.....

P:S

SEnin tarih bilgine tükürürüm ben

$erefsiz Atatürk ingiliz ajani iftiraniza tokat gibi cevap canakkale sava$i ile vermi$tir..

Geändert von Lara__ (31.10.2017 um 00:15 Uhr).