Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.01.2009, 11:58
fos

Standard Hüseyin

Zitat:
Zitat von sonyaprak Beitrag anzeigen
Güzin hanim,

yaklasik 2 yildir türkiyeden dolayli yollardan ( anlarsin ya) almanya münchende geldim. 28 yasindayim, yakisikli sayilirim. Problem su; evlenmek istiyorum burda kalabilmek icin, fakat burdaki bayanlar yanasmiyor. Simdiye kadar yiyicilere rastladim, gezsinler, yesinler, eylensinler cok arsizlar. Sükür yüklü param vardi gelirken, ama hazira dag dayanmaz, bende kendimi garantiye almam gerek deyilmi ama! Herzaman gizli sakli yasanilmaz. Bana bir önerin varmi, nereye basvurabilirim baska? Bazilarina yüklü para teklif ettim fakat yanasmiyorlar. Lütfen bir akil fikir verin, burada kalmak istiyorum.

Selamlarimla Hüseyin
--
Sevgili okurum bay Hüseyin,

gencsiniz, güzelsiniz, ve ekmeginizi tastan cikaracak kadar azimlisiniz demek.
Evet, bu özellikleriniz, tasi topragi altindir denilen Almanyanin sosyo-ekonomik cercevesine iyi sigiyor. Sigmasa da, artan kesilecek. (buna asagida deginecegim)
Gerci yazmamissiniz ama, burada yasamak icin elbette daha baska hakli/haksiz nedenleriz de vardir.

Münihte etrafinizda pervane olan bayanlara centilmence davranmissiniz. Sizin gibi erkeklerin soyu tükenmektedir oglum. Bayanlar da bulmusken, doya doya vaziyetinizin tadini cikartiyorlar. Onlarin bu motivasyonlarini bagislamalisin ve cömert olmalisin.

Benim size tavsiyem söyle olacak; madem bayanlarla böyle iyi anlasabiliyorsunuz, paralisiniz, yakisiklisiniz, herseyi de göze aliyorsunuz zaman akla ilk gelen sey - bu tecrübelerinizi altyapi olarak baz alip -ameliyatla kadin olmanizdir. Daha sonra türkiyeye dönüp, sizi bu sefer almanyadan :namuslu, hamarat ve uyumlu bir ithal gelin arayisinda olan dürüst bir beyin telli duvakli nikahlamasidir.

Tüm sorunlarinizin bir aile birlesimi vizesiyle cözülecegini simdiden görmekteyim. Kutlarim.

Güzin ablan.

Not:Hüsniye nasil sizce?
Not:Nikah sekerlemelrinizi Istanbuldan getirin, daha hesapli oluyor.