Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 21.01.2009, 12:56
fos

Standard Güzin ablaya mektup -8-

Zitat:
Zitat von holgerfach Beitrag anzeigen
Sevgili güzin abla,

ben 27 yasinda, bekar akademisyen ve dinine bagli bir bayanim...gecen sene icimde acaip bir darginlik vardi...bizim mahallenin imamina gittim....bana muska yazdi...ama muska pek ise yaramadi...
teyzemin tanidigi bir cinci hocaya gittim...adam beni görür görmez hemen teshhisi koydu...*rahminde cin var..onu cikaracam dedi*....ciddi bir rahatsizlik oldugu icin rahmimden cini cikardim....ama bir ay sonra yine bash agrilarlim geldi...yine hocanin yanina gittim..yine rahmimden cini cikardi..ama bu sefer daha cok cin girmis rahmime...
hoca iki tane daha arkadasini cagirdi...hem rahmimden hem kicimdan ikiser adet cin cikardilar...bu cinler akrabaymis...
yaklasik 6 aydan beri rahatim...
gecen hafta hoca bana bir mesaj atti...cinler yine beni rahatsiz edecegini söylüyor ve bir an önce preventiv-tedavi görmem lazimmis...bu sefer en iyi 6 hocayla bana tedavi verecekler ve kesinlikle bir cözüm gelecek...

sence bu cinlerin sülalesi kac kisiden ibaret?? kov kov bitmiyo

rumuz: damlagüz

Sevgili okurum!

>>solugu<< basit bir mahalle muskacisinda alacak kadar daralman ve akabinde rahatlama ihtiyaci duymani sadece yakin cevrende ifsa edilen ruhsal ve egitsel ugraslara mal etmek mümkün degildir.Birtakim diger olumsuz yaptirimlarin da bunda büyük bir etkisi vardir.Misal olarak bunlarin arasinda:zorunlu nikah, fazla yarisma programi izlemek, bulasik yikamak vardir.

Is isten gecmeden ve nörolojicilere para yedirmeden bana yazmissin.Bravo!
Ise yaramayan muskanin yine de beynindeki cinin sonraki tedavilerine engel olmamasi acisindan etkilendigini, tefferuatli cümlelerinden anlayabiliyoruz. Gencecik yasinda her yönüyle mese dali gibi egilmissin yani Damlagüzüm.

Hocan cinlerinin tedavisine bir tabur seferi deniz piyadesini yardima cagirsa ve cinlere kacacak
delik birakmayacak önlemler alsa bile ,o cinler cikarmakla bitmez. Bu 'Cin'lastige bir son vermek ve Ibret-i-alem ve 'Weiterbildung' amaciyla, tez bir vakit hoca ve ekibiyle vuslat vakti yaptiklarinizi gizlice kamerayla kaydetmelisin. Akabinde bir kopyasini "Zaman" gazetesine göndermen ve bir kopyasini da mahallenizdeki vatandaslik bürosunun seminer salonunda herkese gösterime sunmalisin ki, mensubu-u cemaat ve vatandaslik görevin tam yerine gelmis olsun.

Güzin ablan!

Not:blu-ray olursa iyi olur.