Thema: Annem
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.05.2015, 00:56
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Şu hayallarını bir bıraksan? Ben insanı görüryorum. Ardında dini önemli değil.

Anlaşılan, senin işin güçün yok galiba. Bekle... iş açıyorum sana

Bu arada, açaba anne geğilim diyen kadın bu sözlerde çoğuna gurur verir mi ve oğlu mutlu olur mu yoksa ağlayarak mı yatar?

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Senin derdin anlasildi. sana tek batan sey, Salihin senin gözünde dindar görünmesi. su yazdigin sacmaliga bi bak, bi yoksula ekmek aldigin icin, peygamber zannediyorsun kendini. sordugun sual da ayni sekilde sacma. sen o ekmeyi Allah icin mi verdin o adama, baskalarina hesap soruyorsun?? ey ebu-cahillerin en cahili, herzaman ki gibi ne kadar bilgisiz ve ne kadar cahil oldugunu tekrar ve tekrar hepimize sunuyorsun ya, helal olsun. usanmadin, rezil olmaktan, utanmadin, millete devamli, dinden imandan zerre kadar haberin olmadigini ispatlamaktan. ist gut timi, dünyada hic kimse, seni müslüman olmaya zorlamiyor. gerci kendi cevrende seni zorliyan olabilir, bilmiyorum. varsa eger, onlar ile hesaplas. was ist dein ziel? willst du jedem die religion durch deinen "sarkasmus" austreiben? du bewirkst lediglich das gegenteil. kendi iyiligin icin, kendi hayatin ile ilgilen, baska insanlarin hayatini zehirlemekten vazgec artik diyecem ama nafile oldugunu biliyorum. Glaube ist etwas sehr mächtiges kleiner timi, ob du willst oder nicht, dagegen kannst du nichts tun. nur ist Glaube nicht das, was DU da rein interpretierst. du bist ungläubig, das ist dein problem. uns stört es nicht, witzig, dass dich stört was die anderen sind
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr