Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.05.2018, 13:21
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von aysan_ Beitrag anzeigen
benim adimi burda yazanin cezasini vericem, avukatlik olcaksiniz, dava acicam, kanun yollundan sizi süründürcem, sizin cezanizi toni burda veriyor zaten, ama gercek hayatinizin cezasini ben vercem, benim burda adimi, adresimi yazanin bütün sucunu avukatima anlatcam, beni tehdit ettiklirinizi anlatacam, davas acacam basiniza, hakkimda orosbu oldugumu anlatan kisilerin hepsinin cezasini kesicem, akillanmadiniz halen, toni size anlatmaya caisiyor, halen burda kiviriyorsunuz, burda dansöz gibi oldunuz, ama ben sizi gercek hayatinizda tango oynatircam, yerden yere vurcam sizi, serefsizler, ben toniyle her hafta göt sikisini yaptiysam, sizi hic ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez, sizi sümülü mendil gibi atti, ama beni seviyor toni, bana cocuk yapcagini anlatti, prensesler gibi yasatircagini anlatti, ben kadin rolünü oynamayi iyi biliyorum, sizin gibi sünhepe gibi bir kullanilmis ve burda aglama ve tonin pesinden kosma durumunda deyilim, ben göötümün nasil kullandigimi iyi biliyorum, siz oysa sex nasil yapilir bile bilmiyorsunuz, lara ve tülay hic birsey bilmiyorsunuz, toni bana anlatti, el tutmakla erkek tavlanilmaz, yarim yamalak sex kacamaklarla zengin koca cepe konulmaz, zengin erkekler sex ister, sizin gibi sokak karilarini ne yapsinlar, ben varken, profesionel göt sikisini her hafta yapan kisi, anca zengin bir erkegin ilgisini ceker, asmende benim söylediklerimi iyi dinledi, ve sade benim dediklerimi yapiyor, onuda ben zengin edicem, siz oysa halen zengin kocanin hayalini görün, tülay ve lara, size cok aciyorum, ama siz sectiginiz yolun sonu ya büyük tonin sözünden gitmek ve onun istedigini yapmak, yada zavalli chp karilari gibi kullanilmak, ama ben oysa göt sikisini iyi kullandigimi bildigim icin, isimi iyi bir kadin olarak yaptigim icin, büyük toniye kendimi kabullendirmeyi gayet iyi biliyorum

iyi dinleyin, ve hayal dünyanizdan cikin, burdan size erkek yok, tülay ve lara sizin icin burda erkek yok, onlarin hepsi benim, sizi büyük siyah delik gibi yutarim

seni tac defa uyardim ben ?burada ???? yapma , bu adamlar bunu senin yanina birakmaz dedim mi , demedim mi???? neyine güveniyorsunß kendini koruyabilecek konumda deyilsin dedim mi demedim mi???? kimseyi kücümseme, kimseyi unterschätzen yapma , altindan kalkamazsin dedim mi? demedim mi?....

ne sandin ? sen fake nicklerin arkasina gizlenerek , kendini büyük toni göstererek ,atmadigin iftira, yapmadigin pislik kalmadi, yanlarindamidin ??? gözünle gördünmü? egon tatmin oldumu ?.... yasadiklarina deydimi peki ???? büyük toni sizi öyle mikti , böyle mikti....herkesi kendin gibi gerizekalimi saniyorsun ???insanlarin ölümüs akrabalrinin resimlerine kadari burada yükledin, yüklediniz....nicin? annani mi mikti bu insanlar senin? sen her pisligi yapicaksin, insanlarin evlerini, is yerini arayacaksin, ölülerinin ,dirilerinin resmini burada yükleyeceksin, adreslerini telefon numaralarini dagiticaksin....onlarda susup izleyecek mi sandin ? sen bunu 1 defa yapmadin, sen bunu saat ba$i yeni nick acarak aylarca yaptin burada....

o kadar görgüsüz ve kültürsüzsinki....insanlari cekingenligini korkaklik, kibarligini aptalik sanicak kadar....ismini ,resimlerini acikladiginiz insanlar aylardir buraya girmemesine rahmen , durmadin sen....

ba$in büyük belada...bencede ba$inin caresine bak...bu ki$iler bunu senin yanina birakmaz...aradan 10 yilda gecse , birakmazlar...git , g. ötünün üzerine otur, cocugunla ilgilen...

utanmadan birde avukata vericem diyor...ne avukatina ? fake niklerle adamlarin özel bilgilerini dagitim mi diyicen,arsiz.forumda kac tane üye yazdiysa canindan bezdirdin milleti,nasil bir lanetsen artik....hepisi senin hakkinda aussage yapmaya hazir....9 tane gegenanzeige birden yersin....

Geändert von Lara__ (13.05.2018 um 13:33 Uhr).