Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.06.2017, 08:58
seyrangah_06

Standard

Cok güzel bir degerlendirme,

böyle "insanlardan olan seytanlar" yüzünden insanlar kitaba, dine ahlaka yüz cevirmeye basladir. Erzurum'da 14 yasinda ki bir kiza düzinelerce devlet memuru "AKP yandaslari"
bir kiza tecavüz ediyorlar. Erzurumlulardan tik cikmiyor, ama vay efendim oruc islamin sartidir, diyerek yaygara kopariyorlar ve elleri sopali mopali gözleyici timler kuruyorlar. Müslümandir Erzurum, örfü ve adeti vardir, Erzurum.. Erzurum sirf bir örnek.

Ben bunlari entelektüel boyutta benimle tartisacagini fikir alisverisinde bulunacagini sandim, ama bunlar burda tehdit mehdit ediyorlardi ve kihkih gülüyorlardi ayni "hababam sinifinda su bacaksiz cocuk vardi ya, kekekeke, onun gibi.

Bilmedikleri bir sey vardi, ben iki seyde hep lider olmak istemistim. Derste en iyisi kim ise, onu kendime rakip secerdim, onunla yarisirdim, Schulhof'ta da "cool' olan kim ise onunla külahlari degistirdim.

Bosuna mi 6 yasimizdan beri onca sene Taek Kwon Do ve boks yaptik, sunlara kim oldugunu bi göster dedim. Kacinin agzini burnunu dagitmistim. Kacini hastanelik etmistim, ögrenci yillarimda. Ondan böyle uzaktan, tehditlere sunlara bunlara gülerim ben. Erkek adamligin kurallarinda öyle bir sey yok, yapana da güler gecerler.
Was Hänschen gelernt hat, vergisst Hans nimmermehr.

Birisi vardi, Kleopatra kadar güzel olan kiz arkadasima asilmisti, bunu Oberstufe'de Schulhof'in icinde evire cevire dövmüstüm, ama hizimi alamamistim, bunu yaka paca sürükleyip kiz arkadasinin önüne getirmistim, bi de onun kendi kiz arkadasinin önünde dövmüstüm, o da yetmisti o pici sürükleyerek "WC"'ye götürmüstüm ve kafasini Pissoir'a sokmustum. So ein Scheiss Dreckslibanese.

Bir keresinde üc kisi kardesimi saldirmisti, auch irgendwelche Araber, evlerini basmistim. Bizim kan davamiz meshurdur
Mein Bruder, selber ein begnadeter Kickboxer der mit seinem Schienbein Holz in Stück treten kann,
sagt immer, wenn er kurz davor ist aufzuglühen, kann ich dem anderen nur sagen" hau ab, hau ab wenn Dir Deine Rente was bedeutet..
Insanlar konusarak hayvanlar koklasarak anlasir, immer erst mal im Guten versuchen, aber klappt es nicht muss man auch einen Plan B haben.
Ondan ben Kilicdaroglu'na, "cakma Ghandi'ye" giciyim ya. Bu AKKOYUNLAR KENDILERINI BIR MOK SANIYORLAR. Günü gelecek kacacak delik arayacaklar.
Kendi evlatlarina cürük raporu aldirip askere görndermeyenler, garibinanin oglu öldügünde de "elhamdüllilah bugün yine sehitlerimiz var, ne mutlu onlara diyenlerden" yigit migit olmaz...

Hindistan'a mi, Ganges nehirine mi, nereye siktir olup gidiyorsa gitsin artik bu cakma GHANDI...
Bizim yeri gelince, hakkimizi canimizla kanimizla savunacagimizi dosta düsmana karsi söylececek lider lazim. Muharrem Ince örnegin...

Aşkı, şiiri ve kavgayı bilmeyen insandan hayır gelmez.
Çünkü dünyada aşık olacak çok güzel,
Uğruna şiir yazılacak çok güzellik,
Ve kavga edilecek çok puşt var...

(Ilyas Salman)

Lara, köylü olmak kötü bir sey degil, köyün delisi olmak, ar damari catlamis olmak kötü bir sey.

Bak örnegin Tunceli'de bir köylü kiz cocugu önemli sinavlarda Türkiye birincisi secildi. Atlari da sahlandiriyor. Erdogan'dan 10.000 kere daha iyi biniyor.

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
neden $a$irdin bu kepazenin bu haline....bu sefilin iki taktigi var biri ylan ve iftira .Ikincisi bu gördügün...Sen ne sandin? Normal insan Zekasina sahip olmadigin hala anlamadin mi? Buna insan demek bile insanliga hakret olur...Bu köylü cakallari normal insan zekasina sahip olsalar bir nikip acip 3 kisi birden yazarmi? oradan buradan reim calip kendileriymi$ gibi hergün yeni nick acarmi? Bunu senin aklin aliyormu?Bütün bu gördüklerin Acizliklerinin birer göstergesi.

Bunlarin dini imani,vijdani olmaz ,$eytanin Cocuklari bunlar..bunlara acinmaz,bunlara aciyanlar insan sayilmaz....insana acinir,bunlar $eytanin öz ve öz cocuklari

Geändert von seyrangah_06 (03.06.2017 um 09:19 Uhr).