Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.05.2009, 16:38
fos

Idee Görünmez adamin maceralari 5

.“Vay anasini sayin seyirciler” diye aklimdan gecmiyor degil sevgili okurlar. Dustan cikar cikmaz kendimi soyunma odasinin bir kösesinde buldum. Önümde kurulanmakta olan ceylanimsi hatunlara bakarken kaskati kesilmistim.Kimisi sadece –ve-sadece etek ve t-shirt giyiyordu, altina flip-flop terlik..chüssch ! Eh yaz günü slip mi giyilirdi degil mi..pöh. Aklim Aylinin önünde sallanan ’seyde’ kalmisti..o, O bir erkekti. Bunu hafizamdan silmek istercesine tüyüverdim oradan. Görünmezlik bir hayalimi yikmisti.
Ama yeni hayaller icin hazirdim.

KaDeWe’den kendime güzel kiyafet begendikten ve giydikten sonra, yaptigi dönerin
arkasini döndügünde kayboldugunu gören saskin dönerciyi izleyerek karnimi doyurdum. Istikamet havaalaniydi. Gece ucagiyla THY ile ucacaktim.Ön siradaki bos bir Business-Class koltugunda yerimi alip, herzamankinin aksine, bu sefer bir gazete bile alabilmistim, ve daima Avrupa-Türklerini asagilarcasina bakan hostess hanimefendiyi beklemeden kendime bir kahve yaptim. Arka sirada oturan birtakim isadamlari, sol tarafta ise “ay burasi döner kokuyür..”diye sikayet eden br assortik kadindan baska kimse yoktu.

Ön lastigin Atatürk havalimanina degerken cikardigi ”igkkk” sesiyle gözlerimi actim ve Swiss otelde, bir suitin dusunda yikanirken buldum kendimi. “Beyefendi henüz havyar ve sampanya icin cok erken degil mi?” Sorusunu ancak laubali bir otel calisani sorabilirdi. “Getirin!”

Sıra birazcik Istanbulda kafa dagitmaktaydi.Büründügüm bu kisiligin sinirlarini ögrenmek ve tatmak icin hazirdim. Gözüme televizyon sehpasinin yanindaki “Natascha masaj –eskort-service for international businessmen ” kartina takildi. Aradim.” Tek sartiniz karanlikta "masaj "edilmeniz öyle mi?” Evet, tek sartim buydu. Ve masözün gercek bir kadin olmasi ve ve Aidsli olmamasi!

Nedense aklim fikrim sadece ve sadece bedensel bir rahatlamadaydi.Acaba görünmezlik beni ruhsuz mu yapiyordu?..Cikip bir iki tarihe eser, Camii filan gezmeliydim.

sürecek