Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.10.2017, 23:53
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Neden bilmiyorum ama inan bütün samimetimle söylüyorm birakin küfürlü konusmayi ben argo kelimeler bile kullanmam,ama burayi giriyim su kancik takimina hic durmaksizin küfür yagdirasim geliyor , ama öyle böyle deyil...bas küfür yobaz tayfasina diyor icimden bir ses...bunlara sadece sövülür yapicak birsey yok......

dul kari cik ortaya sana makine mühendisi buldum oda dul..)

bu dul kari sap diye hemcinslerini nasil mobben yapiyordu burda...))))sen git heriflerle bulu$ makinamühendisi diye ,eylence olsun diye forumda önceden forumdan telefonda konustugun adamlari ara ,eylnce olsun diye ...ertesi gün gel buraya hemcinslerini orosbu diye mobben yap...makinemühendisi cirak cikti..))) bu dul cok bahtsiz...)))))) Allah kalbine göre verdi..)) pislik kari orosbu bile senden namusludur en azindan hemcinslerine iftira atmaz el alemin heriflerini arayip kötülemez,yaptigi is belidir gizlemez ,ja sen SEnin beynin fuhu$ yuvasi bacagini acmisin,kapamisin seni paklamaz.

Bütün kadinlara sesleniyorum beni okuyan bu sefil DUl kariyi kendinize ibret alin,bu cünki ibreti alemlik...hemcinslerinize siz sahip cikin,nemeni belirsiz herifler icin birbirinizi harcamayin.Burdaki Mallarin kendine hayri yok..sizemi olucak

Geändert von Lara__ (31.10.2017 um 00:13 Uhr).